Звукоізоляція стелі в квартирі Львова. Помірні ціни

Воістину унікальною, що дарує повноту життя можливістю є здатність людини сприймати звуки. Але у людського організму, звичайно, є свої межі, тому, якщо допустимі норми шуму перевищуються (вдень — 50 децибел, вночі — 40 децибел), то у людини порушується робота нервової системи, що може в результаті призвести до хронічного стресу. Ні для кого не секрет, що багатьом людям після роботи хочеться відпочити і розслабитися, але зробити це в багатоповерховому будинку або навіть приватному володінні досить важко — особливо в тих випадках, якщо поруч живуть неспокійні сусіди, які постійно з’ясовують стосунки на підвищених тонах, голосно включають музику, часто щось прибивають, свердлять і т.д. Також неабияких проблем можуть додати і зовнішні звукові подразники — близькість транспортної системи з її гучними автодорогами, залізницею або аеропортом грає одну з головних ролей. Межа терпіння людини не безкрайня: багато ні-ні, та й замислюються про шумоізоляцію свого будинку або своєї квартири. У даній статті ми розглянемо процедуру шумоізоляції стелі.

Шумоізоляція стелі, не будемо приховувати, є одним з найскладніших елементів з точки зору монтажу. Напевно, найголовнішою причиною складності монтажу є наступна: монтаж проводиться вгорі приміщення, іноді на значній висоті. Звичайно, це незручно і не зовсім безпечно. По-друге, весь комплекс заходів по шумоізоляції повинен забезпечувати її необхідний рівень — як по повітряному, так і по ударному шуму, інакше практично немає сенсу проводити весь комплекс робіт.

Цілком логічно, що найбільш простий і з незначними витратами спосіб — проведення звукоізоляції з боку джерела ударного шуму. Але нерідко виходить так, що сусіди просто-напросто не погоджуються зробити у себе звукоізоляцію підлоги, тому доводиться займатися зведенням досить громіздких конструкцій при звукоізоляції своєї стелі.

Конструкція найефективнішої звукоізоляції стелі у Львові

Звукоізоляція стелі в квартирі ЛьвоваДля початку поспішаємо вас порадувати: до теперішнього часу розробники вже створили таку ефективну конструкцію, яка значно зменшує рівень ударних і повітряних шумів. Суть даної конструкції полягає в наступному: до стелі кріпляться вібропідвіси, на яких закріплюється гіпсокартонний профіль, призначений для підвісних стель. Призначення ж вібропідвісів полягає в недопущенні поширення ударного шуму від стелі до металопрофілю.

Після того як вібропідвіси прикріплені, до металевих напрямних профілю прикріплюють на саморізи звукоізоляційні панелі. Рекомендуємо вам використовувати панелі, що складаються з листового звукоізоляційного матеріалу, який, в свою чергу, включає в себе багатошаровий целюлозний каркас c мінеральним наповнювачем. В даний час існує чимало інших натуральних шумопоглинаючих матеріалів — наприклад, пробка і волокно з кокоса, але вони не відрізняються такими звукоізоляційні властивості, як панелі, описані вище. Необхідного ефекту вони не здатні дати.

При цьому пам’ятайте, що наявна порожнеча між панелями і стелею за вашим бажанням заповнюється мінеральною ватою, що в якійсь мірі дозволяє збільшити рівень звукоізоляції всієї конструкції.

На панелі прикріплюється тонке полотно (рекомендуємо використовувати: не мнеться з часом і екологічно чисте), а поверх прикріплюється гіпсокартон. За допомогою спеціального полотна створюється невеликий повітряний зазор між панелями і гіпсокартоном, що підвищує рівень шумоізоляційної системи в цілому.

Важливо знати, що монтаж звукоізоляції стелі вимагає використання тільки металевих саморізів, так як будь-якими іншими кріпленнями користуватися заборонено — такі правила техніки безпеки. Вважається, що під час пожежі конструкція може втриматися тільки завдяки металу, тому скловолоконні та пластмасові кріплення використовувати неприпустимо.

За допомогою описаної конструкції знижується рівень повітряного і ударного шуму в кілька разів — така шумоізоляційна конструкція по праву вважається найефективнішою. Правда, є один невеликий нюанс: значення її сумарної товщини досягає декількох сантиметрів.

Звукоізоляція стелі по дерев’яній обрешітці

Звукоізоляція стелі ціни у Львові Якщо обраний такий вид роботи, то в цьому випадку на стелю спочатку прикріплюють дерев’яні рейки (їх ширина становить 4-5 см, товщина — 2-3 см) з кроком 40 см. Після цього до обрешітки прикріплюються панелі, після чого через полотно кріпиться гіпсокартон .

Слід визнати, що рівень шумоізоляції при такій конструкції поступається вищеописаному, особливо це помітно по ударному шуму, так як дерево і метал створюють звукові містки, через які частково здійснюється передача звуків з стелі в приміщення. Але у такій конструкції є і свої переваги: її товщина може бути наполовину тонше описаної вище і її вартість — трохи дешевше, оскільки не містяться вібропідвіси. Правда, якщо ви хочете виключити звукові містки, вам не обійтися без шумоізоляції з використанням вібропідвісів.

Звукоізоляція стелі в квартирі Львова. Помірні ціни