Заміна водопроводу. Робота з сантехнікою у Львові

Заміна водопроводу у Львові. Умовно ремонт в будинку можна розділити на декоративну обробку і обслуговуючий ремонт або облаштування (обладнання або заміна наявних) комунікацій. Причому, відразу бажано відремонтувати чи замінити системи, що вимагають уваги (опалення, водопостачання та інші), а потім займатися  оздоблювальними роботами. Тому при плануванні ремонтних робіт відразу необхідно оцінити стан наявних комунікацій. Це можна визначить шляхом візуального огляду або за допомогою спеціального діагностичного обладнання.

Заміна водопроводу Львів :: У яких випадках слід міняти труби?

Робота з сантехнікою у Львові Якщо водопровідні труби зовні мають сліди корозії, відшарування фарби і «розбухання», то їх краще замінити. Крім того, заміна труб водопостачання в квартирі необхідна і в тому випадку, якщо видимих пошкоджень і дефектів немає, але труби протікають, або це рекомендовано після діагностики сантехнічного та водопровідного обладнання в приватному будинку.

Існує кілька варіантів заміни обладнання:

Планова заміна (а саме заміна стояків водопостачання та частини труби до відсічного крану — для приватизованих квартир), коли ремонт проводять відповідні служби, які здійснюють обслуговування будинків. Заміна сантехнічного обладнання, незалежно від виду ремонту, всередині квартири здійснюється тільки за рахунок власників (мешканців).

У тому випадку, коли термін експлуатації обладнання підійшов до кінця або коли натиск критично знижений через заливання або заростання іржею, виробляють профілактичну заміну, яка необхідна практично для всіх труб масового виробництва.

Аварійна заміна — екстрений варіант.

Заміна водопроводу :: Як не обміняти «шило на мило»?

Перед проведенням робіт по заміні водопроводу необхідно розробити майбутню схему комунікацій, особливо якщо планується додаткове джерело споживання води, і вибрати відповідний матеріал. Власне, саме від матеріалу виготовлення залежать деякі специфічні особливості монтажу. Заміна водопроводу у ЛьвовіНайчастіше в сучасних умовах застосовуються металопластикові та полімерні труби, але зустрічаються і такі матеріали, як чавун, мідь, оцинкована сталь, а також нержавіюча сталь.

Основними перевагами полімерних труб є:

  • висока корозійна стійкість;
  • відносна дешевизна;
  • простота монтажу;
  • мала вага.

Однак при роботі з деякими різновидами необхідні певні навички та спеціальне обладнання. Наприклад, при монтажі звичайних пластикових труб розводка ускладнюється швидким охолодженням паяного пластика і відповідно втратою пластичності матеріалу, а матеріал колектора для розведення і фітингу (при наявності в них алюмінію) може значно зменшити термін служби обладнання і комунікацій.

Заміна водопроводу. Робота з сантехнікою у Львові