Вуличне освітлення :: Кваліфікований монтаж у Львові

Вуличне освітлення :: Кваліфікований монтаж у Львові

Для власників ресторанів, санаторіїв і пансіонатів, розташованих в парковій зоні, першочергову роль відіграє грамотне вуличне освітлення об’єктів.

Садово-паркове освітлення Львів

Сьогодні вже недостатньо обладнати місцевість дорожніми ліхтарями для комфортної парковки і охорони автомобілів.

Можливості сучасних садових світильників значно ширші примітивних ліхтарних стовпів — вони служать естетичним і рекламним цілям.

Варіанти встановлення вуличного освітлення у Львові

Залежно від типу установки, паркові світильники діляться на 2 види:

  • настінні світильники — кріпляться на стіні будівлі. У ландшафтному дизайні застосовуються для акцентування альтанок, зони басейну і т.д .;
  • підлогові — встановлюються безпосередньо на грунт. Даний тип світильників актуальний для садових доріжок, входу в ресторани і готелі, санаторіїв, паркової зони.

Власникам заміських будинків з садом актуальне встановлення садових ліхтарів.

Садові та паркові світильники — не тільки вуличне освітлення, але як елемент дизайну витончені світильники майстерно доповнюють інтер’єр і підсвічують ключові зони ландшафтного дизайну. Різнокольорові вогники створюють святково — чарівну атмосферу, що приваблює дітей і дорослих.

Монтаж вуличного світильника :: Електроживлення світильників

Вуличне освітлення ЛьвівЕнергозалежні ліхтарі вимагають наявність проводки, що привносить певні труднощі в установку. Крім того, мережа гарантує безпеку тільки для людини, збільшуючи ризик власникам домашніх тварин.

Монтаж енергонезалежних світильників у Львові, що живляться від сонячних панелей, не вимагає додаткових електричних мереж. Це безсумнівний плюс для клієнтів, що віддають перевагу грамотно планувати свій бюджет.

Встановлення вуличного освітлення Львів :: Ліхтарні датчики

«Сонячним» світильникам необхідно економити накопичену протягом дня енергію. Вирішує цю проблему установка датчиків руху і датчиків освітлення. Датчики освітлення зберігають енергію, включаючи світильники тільки при певній світловій насиченості, а датчики руху — при появі об’єкта безпосередньо в зоні освітлення.

Освітлення вулиць і доріг

Вуличне освітлення ціниДо світильників вуличного освітлення застосовуються встановлені законодавством вимоги:

  • потужні лампи;
  • підвищена міцність опор;
  • кліматична стійкість.

Візуальне втілення (дизайн вуличного освітлення) обмежується в основному дизайнерським концептом і побажаннями клієнта. На містоутворюючих ділянках вулиць дизайн, як правило, треба узгоджувати з муніципалітетом.

Класифікація світильників вуличного освітлення у Львові

Ландшафтні ліхтарі створюють атмосферу затишку в парках, обрамляють садові доріжки. Основні вимоги — витонченість конструкції і простота експлуатації.

«Вуличні» джерела світла добре знайомі кожному. Це високі опори для трас, площ, зон підвищеної активності. На перший план виступають масштаби освітлюваної території і міцність опори.

Матеріали для виготовлення вуличного освітлення на стовпах

Дерев’яні опори відійшли в минуле. Дерево недовговічне, піддається впливу кліматичних умов … Це знижує терміни експлуатації опори і збільшує вартість експлуатації за рахунок ремонтних робіт по заміні.

Вуличне освітлення монтаж ЛьвівЗалізобетонні стовпи стійкі до сюрпризів погоди. Міцність бетону збільшується завдяки армуванню металевими прутами. Опори не відрізняються високими естетичними показниками, а їх установка досить скрутна через велику вагу конструкції. Основний плюс залізобетонної конструкції — невисока вартість.

Найбільш оптимальним рішенням для зовнішнього освітлення доріг є металеві опори. Висота споруд від 3 до 12м, що розширює сферу застосування конструкцій. Стійкість ліхтарів до погодних умов забезпечує антикорозійне покриття, невелика вага не принесе значних пошкоджень у разі природних катаклізмів.

Вартість вуличного освітлення на стовпах безпосередньо залежить від типу антикорозійного покриття. Холодна оцинковка полягає в покритті опори антикорозійним порошком, , який в процесі експлуатації втрачає свої захисні властивості. Вартість такого типу обробки на перший погляд економічна.

Гаряча оцинковка проводиться дифузним методом, утворюючи суцільну захисну плівку. Початкові витрати на обробку вище, але в подальшому окупаються.

Приймаючи рішення купити вуличні світильники, варто врахувати розташування, естетичну функцію і погодні умови регіону. Розгорнуті каталоги дозволять кожному клієнтові підібрати оптимальне рішення з урахуванням всіх побажань від матеріалів до декоративного втілення.

Вуличне освітлення Львів :: Підсвічування будівель

Вуличне освітлення Львів цівиХудожнє підсвічування будівель — важливий елемент в архітектурному обличчі міста і загальній стилістиці будівель. Мільйони мерехтливих вогників створюють унікальну атмосферу для кожного куточка планети, від ультрасучасних мегаполісів до «карткових» передмість.

Останнім часом важливу роль вуличного підсвічування будівель розуміють не тільки державні організації, а й власники заміської нерухомості. Жителі котеджів активно використовують прожектори для додання індивідуального образу своїх володінь.

Види підсвічування фасадів будівель

Сучасне декоративне підсвічування багато в чому залежить від типу і розмірів споруд.

Так, для нежитлових масштабних будівель з характерним силуетом використовується заповнююче освітлення. Прожектори встановлюються або на сусідніх будівлях, або на землі. Цей вид освітлення оптимальний для отримання загального враження від об’єкта і не розрахований на опрацювання дрібних деталей.

Вуличне освітлення монтажЛокальне підсвічування — ідеальне рішення для виразних в архітектурному оформленні будівель. Світильники кріпляться на фасаді будівлі, висвітлюючи стилістично цікаві елементи.

Приховане підсвічування актуальне для додання несподіваних ефектів вже знайомому об’єкту. З його допомогою музей може трансформуватися в нічний клуб, а будівлю банку — в сучасну галерею мистецтв. В цьому випадку спостерігачі бачать химерний танець джерел світла, а не поверхню будівлі.

Типи світильників для художнього підсвічування будівель

Для архітектурного підсвічування будівель використовуються різні типи світильників. Основними критеріями виступають конструкція об’єкта та побажання замовника.

Прожектори висвітлюють не тільки будинок, а й прилеглу до нього територію. Таке підсвічування особливо актуальне для власників ресторанів, нічних клубів і рекламних щитів.

Люмінесцентні світильники виконують утилітарну роль при будівництві висотних будівель. Їх відрізняє низька енерговитратність і довговічна конструкція.

Неонова підсвітка ідеальна для додання об’єкту унікального вигляду. Фасад або окремі його частини переливаються різнобарвними спалахами подібно різдвяній ялинці.

Будинки складних геометричних форм (куб, куля, «діамант») передбачають використання світлодіодного освітлення. Світлодіодне підсвічування створює додаткові світлотіні, підкреслюючи незвичну архітектурну концепцію.

Вуличне освітлення :: Кваліфікований монтаж у Львові