Встановлення ванни. Помірні ціни на монтаж || Львів

Встановлення ванни Львів. Сьогодні ванна встановлена практично в кожній квартирі і приватному будинку. І хоча на зміну ванній приходять душові кабіни, вона все одно є невід’ємною частиною ванної кімнати.

Встановлення ванни Львів

Ванни можуть розрізнятися формою, матеріалом, з якого виготовлені і розміром, але не залежно від цього  монтаж ванни у Львові за загальними правилами і можуть мати тільки деякі відмінності. Переходимо до встановлення ванної у Львові своїми руками. Спочатку треба зібрати ванну, тобто прикрутити ніжки.

Багато моделей мають регульовані ніжки, ось тільки при значних викривленнях підлоги вони нестійкі. Якщо підлога нерівна, а бажання вирівнювати її повністю немає, зробіть невисокий майданчик під ванну.

Встановлення ванни у Львові

Якщо вона буде закриватися бічними декоративними екранами, то піднятий рівень підлоги буде непомітний. Сталеві та чавунні вироби часто мають спеціальні кріплення для ніжок в самій ванній.

А от кріплення ніжок до акрилових ванн трохи відрізняється. Якщо на заводі не підготували отвори для шурупів, то їх необхідно зробити самому. В інструкції зазначається відстань на якій повинні бути розташовані ніжки, які зазвичай йдуть в комплекті з ванною.

Встановлення ванни Львів низькі ціниЯкщо ці дані відсутні, кріпильні планки слід встановлювати по краях горизонтальної площі. Для цього перевертаємо ванну догори дном і проводимо дві горизонтальні лінії вздовж.

До кожної лінії прикладаємо кріпильну планку. На відстані 5 сантиметрів від краю планки до неї прикладаємо металеву скобу, олівцем відзначаємо місце для саморізів.

Свердлом по металу (діаметр 3 мм) свердлимо отвори завглибшки 6 мм. Цей розрахунок підходить для акрилової ванни з утеплювачем.

Обережно: Акрил добре свердлиться, необхідно на свердло установлювати обмежувач. Для цього використовуємо ізоляційну стрічку, намотавши кілька шарів ізоляційної стрічки на необхідній відстані від краю свердла.

Встановлення ванни Львів. Низькі ціни

Тепер конструкцію скріплюємо саморізами, збираємо ніжки і прикручуємо до планок. Далі треба перевірити горизонтальність установки.

Якщо ніжки регулюються – це зробити просто. Якщо ні, потрібна ідеально рівна підлога. Рівень кладемо по діагоналі на стінки ванни, від однієї ніжки до іншої.

Регулюємо висоту ніжок. Таким же чином перевіряємо і другу діагональ. Після регулювання ще раз все перевіримо. Ванну можна на час відставити в сторону.

Монтаж ванни Львів :: Установка сифона

Різновидів сифонів безліч. Так що зупинятися на якомусь одному сенсу немає — в інструкціях всі деталі докладно описані.

Розглянемо лише кілька важливих деталей. Злив не обов’язково встановлюється після монтажу ванної у Львові. Спочатку можна зібрати і закріпити сифон до каналізації або до ванної (якщо до каналізаційних трубах буде вільний доступ після установки).

96Потім ставимо ванну на місце, піднімаємо і підпираємо одну сторону, кріпимо кінець зливної конструкції до отвору у ванній (або каналізації).

Дно ванни повинно розташовуватися не нижче 15 см від підлоги.

До чавунних ванн сифон кріпиться тільки після установки на місце. Так як ванна дуже важка і при установці легко пошкодити труби чи кріплення.

Обов’язково для герметизації кладемо гумові прокладки в місцях з’єднання сифона з ванною і каналізацією. Додатково з’єднання можна обробити силіконовим герметиком.

Після встановлення ванни у Львові перевіряємо зливну конструкцію. Якщо застосовувався герметик, слід перевіряти хвилин через 15-20. Для кріплення під дном вироби потрібно обернути тонким папером.

У ванну набираємо воду і чекаємо 15 хвилин. Потім спускаємо воду. Якщо папір сухий — ви молодець і все відмінно. Якщо з’явилися мокрі плями — підтягніть різьблення.

Якщо все тече — сифон бракований чи неправильна збірка (ну або руки=)). Для будь-яких ванн сифон краще купувати з гофрованою трубою.

Такі труби легко перегинаються в потрібному місці. Металеві іржавіють, якщо попадаються неякісні. Встановлювати ванну з пластиковим сифоном набагато простіше. Сталеві і акрилові ванни додатково можуть кріпитися гачками до стіни.

Встановлення ванни за низькими цінами у Львові

Після перевірки горизонтальності ванни на стіні проводимо лінії, що позначають верхній край ванни. Після чого знімаємо ванну. Вниз від наміченої лінії відміряємо відстань, рівну товщині бортів ванни.

До позначок прикладаємо гачки так, щоб згин припадав на лінію. Відзначаємо місця для дюбелів. Свердлимо отвори, вбиваємо дюбеля. Приставляємо планки і фіксуємо їх на саморізи.

монтаж ванни Львів низькі ціниВанну надягаємо на гачки. Якщо ванна буде стояти не впритул до стінок, тоді установка закінчена разом з кріпленням зливних труб. Але, в квартирах радянської споруди (хрущовки) через обмежений простір, ванна примикає до 2 — 3 — х стін.

При установці край ванни повинен бути на відстані не менше 2 мм від стіни – місце для герметика. Якщо з якою то сторони не можливо залишити зазор або плитка не влазить, тоді кахельну плитку можна клеїти прямо на край ванни.

Краї ванни слід знежирити спиртом, залишені щілини закрити герметиком. Шов робиться акуратним і суцільним. Якщо бризки герметика потраплять на ванну, його відразу протирайте вологою ганчіркою.

Якщо не виходить, для цього є спеціальний розчинник. Щоб на швах не з’являлися цвіль і грибок, краще використовувати MS-полімерний герметик, а не силіконовий.

Тепер можна кріпити декоративний екран, якщо є в комплекті. Якщо ні, то відстань від бортів ванни до підлоги можна закрити водостійким гіпсокартоном і наклеїти плитку.

Не забудьте залишити віконце, через яке можна легко дістатися до сифона у випадку його поломки. На цьому установка ванни своїми руками закінчена, можна приступати до водних процедур.

Встановлення ванни. Помірні ціни на монтаж || Львів