Ціни на встановлення ландшафтних світильників у Львові

Садове освітлення проектується таким чином, що управляється воно або автоматично, або ж вручну. Система автоматичного регулювання контролюється за допомогою таймера (реле), який певним чином налаштовується, дозволяючи включати і вимикати освітлення в потрібний людині момент. Ручне керування освітленням ділянки полягає в установці світильників та підключення їх до тумблерів (вимикачів).

245

Являють собою кулясті або овальні плафони, що дозволяють направляти потік світла навколо себе. Виробляються такі світильники з пластику, скла і полікарбонатних пластмас. У них найкраще встановлювати потужні енергозберігаючі лампи. Крім сферичних плафонів, в системах освітлення можна застосовувати і напівсферичні. Вони дозволяють якісно висвітлювати невеликі доріжки і горизонтальні площини.

Досить вдало їх можна буде розміщувати на ділянках, де розташована велика кількість квітів, великих та малих архітектурних споруд (статуй, пам’ятників, скульптур). Дана система освітлення дозволяє людині направляти промінь прожектора в потрібне місце, таким чином створюючи дивно прекрасні світлові тіні.

Вбудовуються в землю, бордюри, бруківку, бруковані кругляком доріжки. Дані світильники мають герметичні плафони, тому їм не страшний ні дощ, ні сніг. Можуть монтуватися в парках, по краях вулиць, на бульварах і площах міст.

Крім прихованих систем освітлення, дуже популярними є ландшафтні світильники, призначені для паркових зон. Являють собою ліхтарі на досить високих опорах, що приховують навколо себе всі предмети. У той же час вони привертають до себе увагу перехожих і розподіляють світлові промені по кривій траєкторії. Для невеликих садових ділянок не підходять, так як висвітлюють в основному тільки крони дерев, фасади будівель.

246

Ці світильники можна охарактеризувати як ландшафтні стовпчики, які мають плафони з ексклюзивними гратами і світловідбивачами. Правильно встановлена система освітлення даного типу буде перерозподіляти світлові промені вниз, дозволяючи пішоходам бачити все, що знаходиться під ногами. Болларди мають висоту від 25 сантиметрів до 1,5 метрів, що дозволяє їх вбудовувати практично в будь-якому місці. Можливо застосовувати для освітлення паркувань, злітно-посадкових смуг, шосейних доріг з невисокою щільністю руху.

Таким чином, використовуючи деякі види подсветок і систем освітлення, можна підкреслити ландшафт вашого присадибної, садової і паркової ділянки.

Ціни на встановлення ландшафтних світильників у Львові