Встановлення грунтових світильників. Ціни у Львові

Встановлення грунтових світильників. Ціни у ЛьвовіГрунтові світильники у Львові використовують при архітектурно-ландшафтної підсвічуванні, їх встановлюють в грунт, асфальт або бетон, але при їх розміщенні потрібно враховувати деякі особливі вимоги з приводу герметичності корпусу обладнання.

До функцій ландшафтного освітлення відносять:

  • Декоративне підсвічування;
  • Спеціальне освітлення пішохідного маршруту.

У вигляді джерела світла в грунтових освітлювальних приладах можуть використовуватися: ртутні лампи, металогалогенні, натрієві та люмінесцентні лампи.

Встановлення грунтових світильників

Вбудовані грунтові світильники поділяють на безпосередньо ліхтарі і прожектори. До основних же переваг грунтових ліхтарів відносять їх високу міцність і високий захист від різних впливів зовнішнього середовища.

Грунтові світильники використовують при архітектурно-ландшафтному підсвічуванні. Встановлення грунтових світильників у Львові здійснюють в грунт, асфальт або бетон. Але при їх розміщенні потрібно враховувати деякі особливі вимоги з приводу герметичності корпусу обладнання. Завдяки ударостійкому склі і посиленому корпусу цей освітлювальний прилад можна встановити в місцях проїзду автотранспорту і проходу людей. Так їх використовують при підсвічуванні заміських і міських будинків, у вигляді декоративного підсвічування тротуару, а також для декоративного садово-паркового освітлення.

Vjynf; грунтових світильників. Ціни у ЛьвовіВарто відзначити, що грунтові світильники мають кілька видів, тому вони мають різну висоту. Так їх використовують в якості садово-паркових ліхтарів, декоративного підсвічування будь-якої будівлі чи з метою ландшафтного освітлення (вбудований тип).

Таке джерело світла надійно захищене міцним склом, а також гратами. Варто відзначити, що крім цього грунтові прожектори є інтенсивними джерелами освітлення. При такому виборі варто звернути увагу на матеріал, з якого складається корпус. Найкраще для встановлення грунтових світильників у Львові, якщо це буде литий алюміній, адже він забезпечує максимальну стійкість до різних механічних навантажень.

Монтаж грунтових світильників

Як джерело світла в даних світильниках можуть використовувати:

  • дзеркальні лампи розжарювання;
  • лампи люмінесцентні;
  • лампи енергозберігаючі різного типу;
  • світлодіодні лампи.

Саме світлодіодні лампи мають найтриваліший експлуатаційний термін, при цьому споживають мінімум електроенергії.

Як видно, існує багато видів грунтових світильників, і кожен з них має свої особливості як в експлуатації, так і в застосуванні. При виборі такого світильника потрібно відштовхуватися в першу чергу від його завдання. Найкраще за вибором світильника звернутися відразу до фахівців, які підберуть той світильник, який по максимуму буде відповідати всім необхідним вимогам.

Встановлення грунтових світильників. Ціни у Львові