Встановлення бойлера :: Низькі ціни на монтаж у Львові

Встановлення бойлера у ЛьвовіВстановлення бойлера у Львові. Після того, як ви визначилися з обсягом і моделлю бажаного бойлера, необхідно подумати про те, куди саме ви його встановите. Перше, що необхідно врахувати у даному випадку, це габарити пристрою. Так, 100 літровий бойлер це вам не мікрохвильовка, просто так на поличку його не поставити. Існує кілька варіантів встановлення бойлера у Львові.

  • Монтаж бойлера Львів в окремому приміщенні. Якщо площа вашої квартири або будинку дозволяють приділити нагрівнику окремий куточок, невелику кімнатку площею хоча б 3-5 квадратних метри, то дайте йому цей особистий простір. Справа в тому, що встановлювати подібне обладнання потрібно якомога вище, адже ніяких насосів в ньому немає, вода біжить до вас в кран виключно під дією фізичних законів. Тому всі крани повинні бути нижче нижньої частини котла. Цей факт необхідно врахувати, повісити обладнання буквально під саму стелю, а для цього потрібне місце. До того ж, якщо встановити водонагрівач в окремому приміщенні, простіше буде надалі працювати з ним. Адже ця техніка, як і будь-яка інша, вимагає не тільки грамотної установки, але і подальшого догляду та роботи з нею. Та й регулювати температуру буде набагато простіше, коли доступ до обладнання не буде перекритий.
  • Вбудовування в інтер’єр. Як і будь-яку іншу сучасну побутову техніку, бойлери можна зробити вбудованими в загальний інтер’єр. Зробити це краще всього в ванній кімнаті, так як на кухні він займе занадто багато місця, і виглядати це буде не так красиво. Якщо площа ванної кімнати дозволяє спорудити шафу з вильотом від стіни близько півметра, то для вас подібне рішення стане самим вдалим. По-перше, це зручно, доступ до бойлера буде не утруднений. По-друге, цю шафу можна зробити багатофункціональною, тобто крім відділення для нагрівального обладнання можна зробити і інші секції для інших речей. По-третє, це красиво, адже подібна шафа приховає за собою всі підводні труби, та й сам бойлер, адже він впишеться далеко не в кожен інтер’єр. Звичайно, подібний спосіб вимагає багато зусиль і рук майстра, який зробить все якісно, правильно і красиво.

Встановлення бойлера у Львові :: Електрика

Велике обладнання завжди має велику потужність і бойлери не виняток. Для нових квартир або будинків це, звичайно, не проблема, але от є проводка у вашому будинку стара і ненадійна, варто задуматися над безпекою. До того ж, так в будинку з новою проводкою про підключення нагрівача до мережі варто подумати. Краще всього провести окрему розетку тільки для нагрівача. Подібне рішення допоможе уникнути нагрівання розетки і проводів в процесі тривалої роботи котла.

Подібні водонагрівачі об’ємом під 100 літрів, коштують не так і дешево, тому по можливості, краще убезпечити їх від різких стрибків напруги при ударах блискавки або просто при включенні дуже потужного обладнання в загальну мережу будинку. Для цього варто встановити стабілізатор напруги. Коштує він не так і дорого, набагато дешевше бойлера.

Підведення води :: Монтаж бойлера Львів

Монтаж бойлера у ЛьвовіПідведення води також дуже важлива процедура при встановленні бойлера у Львові. Перше, що потрібно врахувати, це можливість перекриття підведення води до бойлера. Це необхідно для того, щоб легше було при потребі демонтувати обладнання, а при поломці перекриття води дозволить уникнути підтоплення і додаткових витрат.

Якщо підведення води вже підготовлене і залишилося тільки підключити бойлер, переживати за ціну такої послуги не варто, вартість роботи майстрів завжди залежить лише від складності роботи, за нескладні дії багато грошей з вас не зажадають.

Але якщо підведення не підготовлене, необхідно буде провести систему труб. Це вже набагато складніше, і виконувати подібні роботи самому категорично заборонено, якщо, звичайно, за освітою ви не сантехнік. До того ж, для якісного з’єднання труб необхідно спеціальне дороге обладнання, яке використовують наші співробітники.

Також, якщо ви хочете продовжити термін служби вашого бойлера, варто задуматися про установку системи очистки води. Звичайно, хороший нагрівач обладнаний вбудованим фільтром очищення води, що заходить, проте частіше всього він здатний очистити воду лише від великих часток. Також як і у вашому чайнику, на стінках котла з часом може утворитися накип. З роками подібні відкладення погіршать роботу бойлера, а то і зовсім можуть вивести його з ладу. Щоб цього уникнути, встановіть хороші фільтри для очищення води.

Встановлення болера Львів :: Демонтаж старого обладнання

Якщо у вас вже стоїть бойлер, але ви вирішили придбати новий, необхідно для початку провести демонтаж застарілого обладнання. Робити це самому не варто, адже з роками з’єднання стають крихкими, матеріали руйнуються, і працювати з ними стає не просто. Замовте демонтаж бойлера у нас, ціна на подібну роботу встановлена на позначці всього лише 100 гривень. За цю суму ви отримуєте гарантію успішного виконання даної роботи і відсутність ризику виникнення аварії.

Не варто заощаджувати на подібних послугах, адже найменша помилка може призвести до аварії, витік води та підтоплення вашого будинку. А якщо ви живете в багатоквартирному будинку, то постраждає також ремонт сусідів. Вартість такої помилки буде дуже велика, тому не варто ризикувати.

Монтаж бойлера у Львові :: Низькі ціни

Встановлення бойлера у Львові ціниПісля всіх підготовчих операцій можна приступати безпосередньо до монтажу бойлера Львів. Процес це досить таки складний і відповідальний. По-перше, тому що вага котла з водою перевищує 140 кілограм, а значить, необхідно забезпечити міцне кріплення водонагрівача до стіни. Найчастіше роботу ускладнює той факт, що встановлювати бойлер доводиться не на несучу стіну. Якщо додаткова перегородка зроблена не якісно, вона може не витримати ваги наповненого водою нагрівача.

У такому випадку доводиться або змінювати місце розташування пристрою або споруджувати конструкції, які здатні зміцнити з’єднання бойлера зі стіною. Обов’язково врахуйте цей момент при виборі місця для установки водонагрівача великого об’єму.

Встановлення бойлера :: Низькі ціни на монтаж у Львові