Встановлення біде || Недорого. Ціни на монтаж у Львові

Встановлення біде ЛьвівВстановлення біде Львів. За аналогією з будь-яким побутовим сантехнічним приладом, використовують водопровідні комунікації для підведення води і зливають відпрацьовану воду в каналізацію, будь то ванна, раковина на кухні або унітаз, біде оснащується змішувачем для прийому води з водопровідної мережі житла та подальшого її розподілу в спринцеватель, в форсунку-бідетку або гігієнічний душ. Для зливу води домашній умілець, що наважився здійснити монтаж біде у Львові своїми руками, повинен оснастити біде сифоном і відвідною трубою, щоб «проводити» використану воду прямо в каналізацію, а не на голову сусідам.

Встановлення біде у Львові :: Універсальна методика монтажу

Крім безпосередньо сантехнічних заходів, необхідно визначитися з місцем розміщення біде в залежності від модифікації і підготувати все необхідне для її монтажу. Тобто, якщо для підлогового варіанту необхідна лише правильна розмітка для перфорації під кріплення, то в разі підвісного варіанту потрібен ще і монтаж спеціального кронштейна — інсталяції.

Резюмуючи вищесказане, отримуємо універсальний алгоритм встановлення біде у Львові:

  • Визначення місця розміщення біде і попередня розмітка під кріплення з метою зорієнтуватися у компонуванні підвідних і відвідних водопровідних труб або шлангів;
  • Підготовка необхідних інструментів — перфоратора або дрилі, набір свердел, гайкових і розвідних ключів, кріпильних болтів і пластмасових дюбелів, клоччя і герметика;
  • Установка змішувача, фіксація сполук;
  • Установка водовідводів типу сифона і відвідних труб, стиковка з каналізацією;
  • Розміщення біде на відведеному місці ( на підлозі або підвішування);
  • Пробний запуск системи для перевірки герметичності стикових з’єднань;
  • Остаточна фіксація кріпильних елементів.

Монтаж підлогового варіанту біде

Визначення місця встановлення біде Львів

Монтаж біде ЛьвівІдеальний варіант передмонтажної суєти — наявність «живого» біде, щоб примірятися не з абстрактної рекламної картинки, а мати можливість рухати туди-сюди фаянсовий прилад і вибрати оптимальні координати його розташування. Адже крім перфорації підлоги необхідно забезпечити можливість безперешкодного доступу до водопровідних і каналізаційних комунікацій на випадок усунення виникаючих підтікань, не вдаючись до демонтажу біде.

Монтаж біде Львів :: Установка змішувача

Тут є невеликий нюанс, який може створити певні проблеми домашньому умільцю.

Це важливо! Змішувачі до біде і елементи з’єднань не входять в комплектацію приладу. Їх вибирають виключно з особистих смакових уподобань, не вдаючись особливо у відповідність придбаного змішувача і наявного біде.

У результаті розміри придбаних гнучких труб і патрубка змішувача можуть виявитися більше розмірів отворів у корпусі фаянсового біде.

Монтаж біде у Львові. Процедура установки змішувача практично ідентична для будь-якого сантехнічного приладу, тобто кінці підвідних шлангів (переважно з металевим зміцнюючої опліткою) фіксуються в різьбових отворах змішувача і з торцями водопровідних труб. Відмінність полягає в обов’язковій установці гумових прокладок між усіма контактуючими фаянсовими поверхнями біде і металевими гайками сполук.

Встановлення біде || Недорого. Ціни на монтаж у Львові