Врізка в стояк. Кваліфіковані сантехніки. Ціни || Львів

Дана стаття стане в нагоді вам в якості практичного керівництва розповідає як правильно підключити рушникосушник до стояка у ванній. Важко уявити собі життя в квартирі без корисного і зручного предмета який називають рушникосушником. По суті рушникосушник — це додаткова труба в ванній, яка повинна бути завжди гарячою. На неї можна вішати рушники і предмети одягу, які будуть швидко висихати за рахунок температури рушникосушки.

Врізка в стояк Львів

Врізка в стояк у Львові :: Куди підключити рушникосушник?

Найчастіше питання куди підключити рушникосушник відпадає сам собою, тому що зазвичай найзручніше розміщувати його у ванній, але зустрічаються рушникосушники на кухнях або в окремій кімнаті туалету, що на наш погляд не дуже зручно. Справа в тому, що рушникосушник підключається до стояка гарячої води, завдяки чому місце де він може бути регламентується розташуванням стояка.

Як правильно підключити рушникосушник до стояка у ванній? :: Врізка в стояк Львів

Існує два способи підключити водяний рушникосушник до стояка. Якщо у вас є стояк з гарячою водою, то рушникосушник врізається туди. Рідше рушникосушник підключають до опалювальної системи, але це не доцільно так як гарячим в цьому випадку прилад буде тільки в опалювальний сезон, а весь інший час від нього не буде ніякої користі, хіба що в якості вішалки. Рушникосушки бувають електричні і водяні. У статті піде мова про водяні, так як електричні не вимагають врізки в стояк і встановлюються як підлоговий обігрівач, живлячись від мережі.

Перед тим як підключити водяний рушникосушник до стояка можливо буде потрібно демонтувати старий рушникосушник, який вже був встановлений у вашій квартирі до цього. Врахуйте, що перед тим як підключити рушникосушник у ванній вам доведеться сходити в ТСЖ і домовитися про відключення стояка з гарячою водою. Тільки після того як він буде відключений можна буде починати роботи по демонтажу старого рушникосушника і правильному підключенню сушки для рушників до стояка. Для того що б правильно підключити рушникосушник до стояка можна скористатися кількома схемами

  • Послідовне підключення. Рушникосушник підключається до гарячого водопостачання. Для цього від труби з гарячою водою яка йде до змішувача робиться відгалуження і рушникосушник підключається туди. Недолік даного способу полягає в тому, що з крана йтиме трохи тепла вода.
  • Паралельне підключення. Даний спосіб є більш правильним підключенням рушникосушки. До стояка рушникосушник врізається напряму, тоді не відбувається втрати тепла. Правильно підключати рушникосушник у ванній попередньо встановивши на трубу до якої він приєднується спеціальні крани. Це дозволить регулювати температуру в приладі а так само полегшить його зняття в разі потреби.

Врізка в стояк Львів

Варто зауважити, що вхід води в рушникосушник повинен бути вгорі, а вихід внизу, так як вода по приладу йде зверху вниз. Часто при підключенні рушникосушника до стояка у ванній доводиться частково або повністю змінювати стояк. Для цього труби потрібно з’єднати одну з одною.

Для монтажу рушникосушник а найзручніше використовувати труби з металопластику. Їх зручно з’єднувати через наявність різьбових фітингів, а також можна припаювати. Труби повинні бути тієї ж ширини що і труби ваших комунікацій.

Краще замінити весь стояк, тоді вам не доведеться робити багато стиків які можливо потім потечуть. Нові рушникосушки часто мають штуцер, що б встановити такі потрібні роз’ємні муфти, що мають внутрішнє різьблення. Надалі такий рушникосушник буде легко знімати і ставити

Щоб рушникосушник працював правильно його потрібно розташувати по горизонталі. Встановіть краник Маєвського. Це робиться для того, що б стати на заваді утворення повітряної пробки в рушникосушнику. В іншому випадку він не зможе функціонувати.

Врізка в стояк. Кваліфіковані сантехніки. Ціни || Львів