Водяне опалення || Ціни на монтаж у Львові

Найбільш простим і ефективним способом обігріти житлові, а також адміністративні, господарські та промислові будівлі є в даний час водяне опалення у Львові з системою рециркуляцією гарячої води. Така опалювальна система має цілий ряд переваг, і перш за все, вона безпечна і стабільна.

Водяне опалення || Ціни на монтаж у Львові

Водяне опалення Львів приватного будинку, розташованого за містом, мало чим відрізняється від опалювальних систем, що знаходяться у великих будинках і будівлях різного призначення. У них єдиний принцип роботи — гаряча вода з теплогенератора по трубах йде до опалювальних приладів, встановлених в приміщеннях, а ті, в свою чергу, обігрівають навколишній житловий або нежитловий простір.

Характерною особливістю технологічної системи, що забезпечує у Львові водяне опалення приватного будинку, є оригінальна конструкція теплогенератора. Він виконаний у вигляді двоконтурного котла, який нагріває воду не тільки для опалювальних потреб, а й для забезпечення побутового гарячого водопостачання. З таким котлом людям, що живуть за містом, не доводиться вирішувати постійну для цих місць проблему з відсутністю гарячої води в кранах. І купатися, і мити посуд можна з воістину міським комфортом!

Водяне опалення Львів, принципи устрою

Є два можливих варіанти устрою водяного опалення Львів: однотрубний і двотрубний. Другий принцип краще першого, оскільки забезпечує постійну температуру по всій тепломережі. Двотрубна розводка може бути використана не тільки для подачі теплоносія до основних теплообмінних елементів системи, а й на теплі підлоги всередині опалювальних приміщень, дахові та дворові антикригові системи. Котел настільки потужний, що в змозі впоратися з цими, а також багатьма іншими завданнями.

Якщо вам потрібно якісно, з довгостроковою гарантією і за оптимальними розцінками встановити опалювальний котел у власному заміському будинку, звертайтеся до наших досвідчених фахівців. Вам буде надана вичерпна консультація по будь-яких виникаючих питань, підготовлена проектно-кошторисна документація по майбутніх робіт, а потім в найкоротші терміни здійснено монтаж опалювальної системи.

Переваги двухтрубної водяної опалювальної системи у Львові:

  • просте регулювання температурних показників для створення в приміщенні, що обслуговується максимально комфортного мікроклімату;
  • відсутність менш теплих приміщень — тепло розподіляється однаково, незалежно від віддаленості кімнати;
  • мінімальні втрати тиску без покупки потужного дорогого циркуляційного насосного обладнання;
  • запірні клапани на трубах, що дозволяють змінювати батареї без зупинки системної роботи.

Водяне опалення у Львові

У однотрубної опалювальної розводки також є свої технологічні та експлуатаційні особливості. І основною такою особливістю є послідовно-поєднане підключення приладів до опалювальної магістралі.

Низькі ціни на водяне опалення у Львові

Обігрів житла при однотрубної розводці відбувається поетапно:

  1. Попадання теплоносія в радіатор;
  2. Часткова віддача тепла.
  3. рідина (вже трохи охолоджена) потрапляє в наступний опалювальний прилад.

Таким чином, кожному наступному радіатору дістається менше тепла, ніж попередньому. І проблема ця успішно вирішується за допомогою установки спеціальних термостатичних клапанів в однотрубну систему. Також для стабільного функціонування однотрубної опалювальної системи існує й інше специфічне обладнання.

Водяне опалення || Ціни на монтаж у Львові