Виробництво альтанок Львів з дерева на замовлення

Виробництво альтанок Львів з дерева на замовленняВиробництво альтанок Львів з дерева. Існують різні шляхи виготовлення альтанок. Основний матеріал для виробництва альтанки у Львові — дерево. Альтанки будують як з масиву, так і використовують клеєні заготовки. Клеєні заготовки з рейок і брусків краще, так як зібрані з них альтанки відрізняються високими експлуатаційними якостями, мають більш високу міцність деталей, краще зберігають форму. Волога між шарами не проникає з такою легкістю, як в інших випадках. Кожен шар можна просочити антисептиком, що забезпечує довговічність виробу.

Шари склеюються за допомогою різноманітних матеріалів. У їх числі — поліуретановий клей «Клейберит-501» (Німеччина), або полівінілацетатний клей виробництва Klebchemie. Торгова марка Клейберит досить відома. Такий матеріал забезпечує міцність клейового з’єднання дерев’яного стику, що відповідає класу D3-D4. Після того, як клейовий шар затвердне, він стає стійким до хімічних розчинників і вологи. Перший з шарів також є стійким до ультрафіолетового випромінювання. При цьому клейовий шар, затвердивши, виявляється досить пластичним. Завдяки цій пластичності всередині клейового шва не будуть виникати тріщини як при механічній обробці виробу, так і в процесі експлуатації.

Сушка деревини :: Виробництво альтанок у Львові

Для виробництва альтанок у Львові використовується деревина, яка перед застосуванням протягом деякого часу витримуються в сухому місці. При сушінні вона втрачає основну частину вологи. Потім у сушильній камері вологість деревини доводять до 8%. Після цього деревину зберігають у закритому приміщенні, де відбувається внутрішньоклітинне сушіння. Потім пиломатеріали надходять на ділянку обробки з вологістю 8-10%.

При досягненні деревиною нормованої вологості готові деталі не будуть деформуватися. Якщо грамотно застосовувати високотехнологічне обладнання та інструмент для обробки деревини, то в результаті виходить високоякісна поверхня, яку не потрібно додатково шліфувати.

Виробництво альтанок Львів з дерева на замовлення :: Глибоке просочення

Термін служби виробів з дерева можна продовжити виключно завдяки спеціальній обробці деревини. Просочення захищає дерево від руйнівних впливів: синяви, цвілі, грибків. У деревини з’являються водовідштовхувальні властивості і знижується її здатність до вбирання вологи. Істотно менший ступінь небезпеки, що можуть виникнути тріщини. Така поверхня довго зберігає свою якість. В поверхню  виробів з дерева (особливо у торці стовпів) вбирається безбарвна просочуюча речовина, що забезпечує тривалий і стабільний захист торців деталей і збереження структури дерева. Остаточна обробка виробів з дерева здійснюється тонуючими складами, а також складами, що виявляють текстуру дерева, і фарбами, які наносяться.

Декоративні покриття для виробництва альтанок у Львові

Альтанка стоїть під відкритим небом, і, природно, на неї ллє дощ, падає сніг, а влітку на неї впливають прямі сонячні промені. Для покриття альтанки використовуються професійні матеріали для обробки деревини: до 2004 року широко застосовувалась «Белинка-топлазурь» (Словенія) і дуже якісний матеріал «Пинотекс — ультра». З 2004 року стали застосовуватися матеріали фірми «Zobel». Для фарбування використовується спеціальне високотехнологічне обладнання низького тиску. Дуже високу якість дає покриття виробів професійними фарбами, які наносяться компанією «Caparol»: зокрема, рідкісний білий колір і надзвичайно естетичну шовковисто-матову поверхню, стійкість до сонячних променів і атмосферних опадів забезпечує застосування водорозчинної акрилової фарби «Seidenglanz-Lack» — екологічно чистого матеріалу, спеціально розробленого компанією для фарбування садових меблів. Треба сказати, що на будівельних ринках цієї фарби не знайти, так як її поставки в нашу країну обмежені. Однак це — матеріал найвищої якості, який рекомендується для використання, незважаючи на високу ціну.

Господарі дачних ділянок і садів віддають перевагу, як правило, садовій альтанці білого кольору. Однак це не означає, що інші відтінки неможливі. Замовити можна будь-який відтінок, проте слід пам’ятати, що колір готової альтанки може бути трохи менш насиченим, ніж у зразка, який ви вибрали в каталозі. Це пояснюється тим, що дерево — матеріал пористий.

Покрівля :: Виробництво альтанок Львів з дерева

Стиль альтанки визначається багатьма деталями, але основним елементом конструкції альтанок є дах. При підборі матеріалу для покрівлі зовнішній вигляд дуже важливий, але це — не єдиний фактор, який слід приймати в розрахунок. Існує чимало видів покрівлі, використання яких можливе тільки в тому випадку, якщо дах має великий ухил. Існує традиція крити дахи альтанок дощечкою — «гонтом», але є одна проблема: при всій привабливості такої альтанки досить пройти двом-трьом рокам, і дах почне протікати, а дощечки темніють і коробляться, так що дах втрачає спочатку естетичний вигляд. Якщо стоїть суха погода, то виникає небезпека пожежі дерев’яного даху.

Для зниження пожежонебезпеки дах потрібно раз на два роки обробляти вогнезахисними складами, а в них містяться канцерогенні речовини. Однак можливо, що задум дизайну альтанки і концепція ландшафту неодмінно диктує дах «під старовину» — в такому разі її можна виготовити з допомогою високотехнологічного сучасного обладнання. Можливо також виробництво альтанок у Львові за традиційною технологією.

Виробництво альтанок ЛьвівНа сучасному ринку будматеріалів є різні варіанти м’якої покрівлі від різних компаній-виробників, що відрізняються один від одного рядом експлуатаційних характеристик. Їх перевага — в естетичному зовнішньому вигляді, а також гнучкості, яка потрібна для того, щоб покрівля герметично прилягала до складної поверхні. Це найкраще досягається, коли гріє сонце, і на дах потрапляють прямі сонячні промені. В плиток — самоклеюча гумобітумна нижня площина. Вона термостабильна: у спеку не тече, а на холоді твердіє мало. Ще один плюс бітумних плиток, які з’явилися останнім часом на ринку будматеріалів, — це те, що вони погано підтримують горіння.

Така покрівля стає щільніше з роками. Термін гарантії — від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти років, і такий термін визначають по зміні зовнішнього вигляду. Потрібно врахувати ще той факт, що, коли йде дощ, шуму не чути, якщо у вас альтанка покрита м’якою покрівлею. А ось металева покрівля якраз буде незручна — стук дощу буде чітко чути. Крім цього, металочерепиця володіє ще одним недоліком. У неї дуже широкі конькові елементи, які виглядають громіздко на альтанці.

Кращими покрівельними матеріалами за підсумками року фахівці визнають «Катепал» (Katepal) і «Пикипойку» (Pikipoika) за їх важливі відмінні властивості: гнучкість при низьких температурах (від -5° до +10°), клейкість, а також зовнішній вигляд.

Виробництво альтанок Львів з дерева на замовлення