Вирівнювання стелі за низькими цінами у Львові

Вирівнювання стелі у Львові — трудомісткий процес, який складається з декількох етапів. Їх безпека і складність залежить від того, яким саме способом стелі повертають первинний зовнішній вигляд.

Ось лише кілька моментів, звернути увагу на які треба обов’язково:

  1. Починається вирівнювання стелі у Львові з демонтажу. Залишки старого покриття легко виявляються на новому, якщо хоча б частина з них залишити на поверхні. Якщо використовується підвісна конструкція, то треба перевірити, в якому стані знаходиться каркас.
  2. Треба визначити висоту, якою володіють перепади. Всі зміни на поверхні легко заміряються за допомогою рівня.
  3. Від обраного способу вирівнювання стелі Львів залежить і те, наскільки складними будуть підготовчі роботи. Зачистка і грунтовка повинні стати основними операціями.
  4. Якщо є нерівності більше, ніж на 5 см — потрібна додаткова штукатурка.
  5. На стіну так само наноситься спеціальний розчин шпаклівки в кілька шарів. Потрібно чекати певний час, поки висохне кожен з них.

Вирівнювання стелі у Львові :: Існуючі способи вирівнювання

Вирівнювання стелі у Львові

Визначення висоти максимального перепаду допоможе визначитися з тим чи іншим способом обробки поверхні. Розповімо докладніше про залежність техніки від висоти перепадів, наведемо конкретні приклади.

  1. Так званий сухий спосіб фахівці радять використовувати, якщо на поверхні є нерівності в 5 см. Основний матеріал для цього способу — гіпсоволокно або гіпсокартон. Багато хто віддає перевагу системам Армстронг, але частіше в громадських закладах. Натяжні стелі — ще один популярний варіант.
  2. Сирий спосіб можна застосовувати, якщо перепади доходять до 5 см, і мають меншу висоту. Поверхня просто покривається штукатуркою, а потім шпаклівкою в декілька шарів.
  3. Стелю шпаклюють двома різними сумішами, якщо перепади на стелі зовсім невеликі.
  4. Суміші краще доповнити армуючої сіткою при перепадах в 2 см і менше.

Метод вирівнювання визначає і те, скільки матеріалів знадобиться для виконання ремонтних робіт. Головне — вибирати якісні інгредієнти, закупили тільки у постачальників з перевіреною репутацією. Або в великих магазинах, з власними великими складськими приміщеннями.

Поверхню стелі необхідно повністю очистити від старих матеріалів перед тим, як приступити до вимірювань. Можна використовувати звичайні шпателі, щоб зчистити старий шар. Деякі суміші для шпаклівки дають усадку після того, як висохнуть повністю. Штукатурка відрізняється від цього матеріалу крупнозернистою структурою. Їй можна вирівнювати поверхню з габаритами до 10-50 мм. У деяких ситуаціях потрібно шар більш ніж в 50 мм. Фахівці говорять про те, що в таких випадках кращим рішенням будуть підвісні стелі. Але можна обійтися і «мокрим» способом вирівнювання стелі у Львові. Підходить і звичайна цементна штукатурка.

Доведеться почекати 20-25 днів — стільки часу потрібно шару на висихання. Потім він буде готовий до подальшої обробки. Це треба враховувати тим, кому цікаво вирівнювання стелі штукатуркою.

Вирівнювання стелі у Львові :: Грунтовка і армування

Грунтовка поверхні завжди стає першим етапом для тих, кого цікавить вирівнювання стелі. Це допоможе закріпити поверхню, позбавити її від залишків пилу. Адгезійна здатність штукатурки не будуть знижуватися.

Але потрібно буде використовувати спеціальну армуючу сітку перед початком роботи, якщо перепади складають 20 міліметрів і вище.

Випускається малярська і звичайна металева сітка, інші різновиди матеріалу. Малярську сітку ще називають серпянкой. Для її закріплення на стелі використовують спеціальний клей. Можна придбати матеріал, у якого спочатку є самоклеючий шар. Таке рішення буде доцільним для ситуацій, якщо штукатурний шар не перевищує 25-30 мм.

Вирівнювання стелі за низькими цінами у Львові :: Маяки і їх установка

Маяки допоможуть вирівняти стелю за всіма правилами, навіть якщо досвід виконання ремонтних робіт мінімальний.

Для установки маяка підходить будь-який різновид звичайного гіпсу. Таке вирівнювання стелі дасть кращі результати.

  1. Уздовж самої довгої стіни встановлюється перший маяк.
  2. Сам маяк легко вирівняти, використовуючи спеціальний будівельний рівень. Закріплюються вони на невеликій кількості гіпсу.
  3. Один кінець поміщаємо на армуючій сітці. Робимо замір, а потім кріпимо другу сторону, тим самим гіпсом.
  4. Сторону зі встановленим дротом закріплюємо після того, як гіпс висохне. Треба тільки підігнати сам дріт, щоб він не заважав виконувати ремонтні роботи.
  5. Другий маяк встановлюється паралельно по відношенню до першого. На обидва маяка має вільно лягати правило. Для цього важливо дотримуватися правильної відстані між деталями.

Суху суміш для штукатурки треба готувати відповідно до інструкції від виробника. Треба врахувати, що різні склади вимагають різного часу на повне висихання. Маяки послужать прекрасним орієнтиром для тих, у кого мінімальний досвід будівельних робіт.

Вирівнювання стелі гіпсокартоном

Вирівнювання стелі за низькими цінами у Львові

Даний спосіб дозволяє усунути всі нерівності на стелі, незалежно від розмірів. Єдиний недолік — в тому, що після роботи зменшуються обсяги кімнати. Тому цей варіант не дуже підходить для маленьких приміщень. Максимально можлива крадіжка простору — на 10 см.

Як вирівняти стелю з такого матеріалу? Послідовність дій виглядає так.

  1. Потрібно підготувати каркас з металевих профілів, з позначеннями UD і CD. Напрямні UD кріпляться по всьому периметру, з дотриманням висоти. Потім в них вставляють профілі CD. Необхідно дотримуватися кроку між ними в 400 мм. Головне — зорієнтувати несучі профілі в одній площині з напрямними.
  2. Один з найвідповідальніших моментів в даній роботі — виготовлення каркасу. Від цього залежить рівність конструкції і її довговічність.
  3. Переходимо до обшивки каркаса. Ніяких складних кроків, досить врахувати декілька моментів.
    • Профіль несучий повинен знаходитися під кожним стиком окремих частин листа гіпсокартону.
    • Важливий момент — безпосереднє закріплення матеріалу. Його треба закріпити за всіма наявними профілями. Крок для установки саморізів — 150-200 мм.
    • Треба розшити всі незаводські стики для подальшої шпаклівки. На них знімається фаска, під кутом в 45 градусів. Це дозволить якісно закласти стики, щоб потім на поверхні не з’явилося тріщин.
    • Найдовший шов між листами не повинен перевищувати довжину листа гіпсокартону. Матеріал кріпиться врозбіжку, зі зрушенням. Ми розібралися в тому, як вирівняти стелю.

Вирівнювання стелі за низькими цінами у Львові