Укладка ламінату :: Низькі ціни на монтаж у Львові

Як укласти ламінат на підлогу? Не знаєте, тоді читаємо даний пост про невеликий домашній ремонт і розуміємо, що укласти ламінат на свою підлогу може навіть дитина без особливого зусилля. Але, перш ніж почати укладання ламінату на підлогу, потрібно звичайно ж підготувати поверхню, причому дуже ретельно, інакше прекрасна підлога перетворитися на суцільне випробування в подальшому житті  і тратою нервів і викидом купи грошей. Для того, щоб цього не сталося, спробуємо відгородити вас від усіх проблем.

Підготовка поверхні для укладання ламінату

Перш ніж укладати ламінат на підлогу, вам потрібно визначитися з підлогами! Тобто, які у вас підлоги на даний момент часу? Старі підлоги в хрущовці, які жодного разу не змінювалися з дня спорудження будинку або в тільки що побудованому монолітному будинку крива стяжка під назвою підлоги. Як зробити стяжку в новому будинку своїми руками і вирівняти підлогу до ідеально рівної поверхні ми розповімо в наступній статті, а зараз більш детально розповімо про підлоги з хрущовських часів.

236Якщо у вас звичайні дерев’яні підлоги їх хрущовських часів і вони скріплять, то потрібно встановити причину скрипу обов’язково, по тій простій причині, що укладання ламінату вас не позбавить від скрипу і буде докучати до кінця ваших нервів. Зовсім не обов’язково розкривати підлоги і дивитися що там, нічого цікавого там немає крім сміття і величезної кількості пилу, а ось видалити скрип можна декількома способами не розкриваючи підлог.

Перший спосіб, звільняємо підлогу від всіх меблів, що на ній стоять і ходімо по кожному сантиметру, відзначаємо місця скрипу, ми це робимо звичайним олівцем. Потім просвердлюємо дірку в підлозі і набиваємо невелику кількість монтажної піни прямо під підлогу, через деякий час має допомогти від скрипу. Якщо не допомогло, значить можна зробити висновок про від’єднання підлогової дошки від лагів. Лаги — це бруси, які лягають на перекриття між поверхами паралельно один одному, потім на ці бруси укладається підлогова дошка.

Для того щоб знову приєднати підлогову дошку до лагів, потрібно вкрутити саморіз, головне в цій операції потрапити в лаги і вкручувати саморізи під кутом в 45 градусів. Загалом всі ці поради вам повинні допомогти від скрипу і заощадити купу часу і грошей.

Якщо ж не допомогло, то потрібно розкривати підлоги і дивитися на стан лагов, якщо деякі лаги згнили, їх слід замінити. При такому методі як правило все підлогові дошки прибирають і стелять фанеру мінімум 9 міліметрів. найкраще підійде фанера 12 міліметрів, вона найкраще пристосована до навантажень. Після настилання фанери укладати ламінат одне задоволення і менше проблем.

Починаємо укладання ламінату

Найголовніше, що потрібно знати при укладанні ламінату, всі ламінатниє листи повинні йти перпендикулярно вікну, це потрібно для того, щоб не було видно стиків і швів коли падає світло. Також варто знати з чого складається ламінат:

  • 237Нижній шар ламінату (балансуючий) — це папір, весь просочений смолами;
  • Основний шар — це деревно-волокниста плита, що володіє хорошими характеристиками міцності;
  • Шар зі звичайного паперу, на який нанесений різноманітний малюнок;
  • Верхній шар — це звичайна захисна плівка. Виробники іноді додають додаткові шари, що підвищують міцність ламінату, але ціна від цього також зростає.

При покупці ламінату не варто дуже швидко його укладати, насамперед після покупки його потрібно вийняти з упаковки і дати відлежатися мінімум добу при кімнатній температурі, це потрібно для того, щоб він наситився вологою і домашньою атмосферою. За цей час ми готуємо підлогу, а саме, чистимо від бруду і пилу, грунтуємо протигрибковим просоченням і укладаємо коркове покриття і даємо полежати.

Зовсім забув попередити, підлога повинна бути настільки рівною, що відхилення в поверхні не повинні перевищувати більше 3 — 5 міліметрів, в іншому випадку потрібно більш рівне укладання фанери або заливання вирівнюваною стяжкою.

Укладання ламінату на підлогу

Для монолітного будинку, на стяжку, яка покрита протигрибковою ґрунтовкою, укладають плівку гідроізоляції. Плівку кладуть з бонусом внахлест, мінімум 10 см, це робиться для того, щоб в процесі укладання ламінату на підлогу вона могла трохи зрушитися. Для того, щоб утеплити підлогу в монолітних будинках, дуже часто кладуть фанеру товщиною 15 міліметрів, це покращує шумоізоляцію, підлоги стають теплішими і рівнішими, можна не робити вирівнювання.

Потім на фанеру укладають підкладку під ламінат, підкладка може бути різна, ми рекомендуємо коркову, вона вважається екологічним матеріалом, але є і мінус, пробка дорожче коштує. Для початку укладання ламінату потрібно вибрати напрямок, в якому буде проводитися укладка.Для легшого розуміння рекомендуємо на листку паперу накреслити план поверхні підлоги і укладання. Самий простий спосіб укладання ламінату — це збірка від найдовшої стіни вашого будинку в напрямку зліва направо.

238Між стінами і торцями дошки ламінату встановлюють спеціальні розширювальні клини або брусочки шириною близько 3 сантиметрів. Зазор від стіни до ламінатної дошки обов’язковий!

Збірка другого шару починається з укорочення дошки від першого шару на половину. Довжина обрізка дошки повинна бути не менше 30 — 50 см. Також, відстань між торцями в сусідніх рядах теж не менше 30 — 50 см. Дотримання цих правил потрібно в обов’язковому порядку, дані правила потрібні для додання покриттю достатньої міцності.

Кілька рядів вже укладені, тепер необхідно вставити розширювальні брусочки або клини по найдовшій стіні. Клини потрібно поставити скрізь і у всіх нерухомих частин стін, це можуть бути колони, трубопровід і інші перешкоди.

Останній ряд при укладанні ламінату звужують до потрібних розмірів, обрізаючи панелі з боку замкового паза. Дуже добре з’єднують, обов’язково перевіряємо наявність щілин при укладанні, їх просто не повинно бути.

Прибираємо все клини і кріпимо плінтус до стіни, повторюся, кріпимо плінтус тільки до стіни, не здумайте кріпити його до ламінату!

Ну ось весь процес укладання ламінату в домашніх умовах розкритий повною мірою, вам же залишається вирішувати — самому все зробити або покликати майстра і заплатити йому. Головне мати бажання, а питання як укласти ламінат на підлогу не такий складний, як говориться «Очі бояться а руки роблять». Всі правильні поради з укладання ламінату були розглянуті в цій статті, дерзайте!

Укладка ламінату :: Низькі ціни на монтаж у Львові