Стелі Армстронг Львів :: Помірні ціни на монтаж

Якісний і швидкий монтаж стелі типу «Армстронг», монтуємо від 100м.кв. в день.
Вартість робіт і матеріалів від 240грн./м.кв.

[wpbgallery id=1118]

Стелі Армстронг Львів. На сьогоднішній день мало хто стане заперечувати популярність підвісних стельових систем – причому це стосується не тільки класичних стель з гіпсокартонного листа, але і рейкових стель, і тим більше – стелі Армстронг. Саме тому дана стаття повністю присвячена такому питанню, як монтаж стелі Армстронг своїми руками – адже краще уважно вивчити технологію, ніж витрачати кошти на оплату послуг найманих майстрів!

Конструкція стелі Армстронг

Стелі Армстронг ЛьвівЩоб досконально розібратися як здійснюється технологія монтажу цих популярних стель, нам потрібно спочатку зрозуміти, що ж являє собою стеля Армстронг.

Стеля типу «Армстронг» являє собою одну з різновидів підвісної стелі. Це означає, що його металевий каркас підвішується на стельове перекриття на певній висоті, а на каркас монтуються основні елементи стелі.

По своїй конструкції стеля Армстронг відноситься до стелі з відкритим профілем. Це означає, що елементи каркаса не ховаються за обшивкою, а знаходяться зовні і є невід’ємною частиною дизайну всієї стелі.

В якості основного елемента стель Армстронг використовуються плити з мінерального пресованого волокна (іноді їх називають касетами).

Касети для стель Армстронг випускаються двох типорозмірів:

 • Квадрати 600х600 мм;
 • Прямокутники 1200х600 мм

Матеріал для касет може бути як стандартним, так і вологостійким. Інструкція з монтажу стельової конструкції Армстронг передбачає встановлення таких вологостійких касет в приміщеннях з високим рівнем вологості, а також тих приміщеннях, в яких існує ризик потрапляння вологи на стелю.

Причини популярності

Стелі Армстронг традиційно використовуються в офісних і промислових будівлях. Однак, проявивши фантазію і підібравши стельові плити з підходящим малюнком і текстурою, ми можемо сміливо монтувати таку стелю в житлове приміщення.

При цьому стеля буде не тільки гідно виглядати, але і відмінно виконувати цілком утилітарні функції:

 • Стеля Армстронг, так само як і інші підвісні стелі, відмінно маскує дефекти і нерівності стельового перекриття, а також приховує комунікації, такі як труби і дроти.
 • Схема монтажу підвісної стелі Армстронг дозволяє вмонтувати в нього вбудовані освітлювальні прилади, вентиляційні решітки, елементи системи пожежогасіння і т. д.
 • Ряд систем стель Армстронг володіє підвищеними звукоізоляційними характеристиками. Також випускаються плити для стелі з негорючого матеріалу, що дає можливість істотно підвищити пожежна безпека приміщення.

При цьому стеля відрізняється досить простою і зрозумілою конструкцією. Так що розібратися, як монтувати стельову систему Армстронг, зможе практично кожен майстер.

Саме аналізом технології монтажу стель Армстронг ми зараз і займемося.

Монтаж стелі Армстронг Львів

Монтуємо стелю Армстронг

Інструменти і матеріали

Що ж нам знадобиться для установки стелі Армстронг?

Монтаж стелі Армстронг ЛьвівДля початку необхідно придбати складові самої стелі:

 • Стельові касети Армстронг;
 • Профіль для каркасу;
 • Пружинні підвіси;
 • Вбудовувані світильники.

Зверніть увагу! У деяких випадках для встановлення каркасу використовуються не спеціальні підвіси, а просто сталевий дріт товщиною 2 мм і більше. Правда, фахівці рекомендують застосовувати таку заміну тільки в крайніх випадках – наприклад, якщо стеля опускається на значну відстань від стельового перекриття, і довжини наявного підвісу не вистачає.

Обсяг закупівлі безпосередньо залежить від площі стелі, і, як правило, обчислюється без труднощів. Що стосується профілів, то на 10 м2 зазвичай достатньо пари несучих профілів і 15-17 поперечних.

Також нам будуть потрібні:

 • Перфоратор;
 • Шуруповерт;
 • Кріпильні елементи;
 • Ножиці для різання металу;
 • Пила по металу (краще дискова);
 • Рівень;
 • Молоток та плоскогубці.

Як правило, такий набір інструментів є майже у кожного майстра.

Підготовка до монтажу

Першим етапом, який включає в себе інструкція з монтажу стельової конструкції Армстронг, є розмітка.

Розмітка стелі включає в себе визначення висоти стелі і розмітку перекриття під кріплення.

Для цього установки висоти стелі за допомогою лазерного рівня на стінах приміщення по всьому периметру проводиться базова лінія – саме вона й буде визначати, на якій відстані від стельового капітального перекриття будуть  розташовані стелі Армстронг.

Відстань від стельового перекриття визначається як дизайном кімнати, так і практичними міркуваннями – наприклад, особливостями комунікацій, що проходять по стелі, а також – габаритами вбудованих світильників.

Після визначення висоти ми переходимо до розмітки стельового перекриття. Наносимо лінії розмітки в залежності від обраного нами типорозміру плит і характеристик каркасу. Відзначаємо, де будуть розташовані підвіси.

В принципі, розмітка стельового перекриття під стелю Армстронг нічого складного не представляє. Головне – не поспішати!

Встановлення стелі Армстронг у Львові

Каркас і складання стелі

Коли розмітка нанесена, починається найвідповідальніший етап – монтаж каркаса і складання стелі.

Технологія монтажу підвісної стелі Армстронг включає в себе наступні операції:

 • По горизонтальній лінії на стінах приміщення кріпимо куточки – опору нашої майбутньої стелі. Для кріплення використовуємо дюбелі з пластиковими гільзами.
 • Після закріплення куточків приступаємо до монтажу підвісів. Підвіси до стельового перекриття також кріпимо за допомогою пластикових дюбелів в попередньо просвердлені отвори.
 • Після того як підвіси встановлено, переходимо до складання каркаса. Спочатку встановлюємо напрямні профілі (їх краї надійно фіксуємо на куточках), потім з’єднуємо їх поперечними профілями з кроком 60 см.
 • Якщо довжини направляючого профілю не вистачає, приєднуємо до нього відрізок від іншої планки профілю необхідного розміру. Для з’єднання використовуємо спеціальні замки направляючих профілів.

Стелі Армстронг Львів - ціниРезультатом нашої роботи має стати досить жорсткий каркас, зафіксований на стелі і стінах кімнати.

В осередки каркасу укладаємо плитку для стелі.

З касетами плитки краще працювати в рукавичках, і ось чому:

 • По-перше, плитка для стелі Армстронг досить легко брудниться. Тому не потрібно залишати на ній сліди пальців.
 • По-друге, від контакту шкіри з мінеральним волокном у вас може виникнути подразнення.

Монтаж плитки досить простий. Просовуємо плитку у відповідну клітинку каркасу, і, притримуючи знизу, вирівнюємо її, укладаючи точно на напрямні.

У відповідні клітинки замість плитки вставляємо світильники, попередньо підключивши їх до прихованої за каркасом проводки.

На цьому наша робота закінчена.

Стелі Армстронг Львів :: Помірні ціни на монтаж