Штукатурка стін по маякам :: Ціни у Львові

Для того щоб досягти високої якості в штукатурці, необхідно обов’язково звернутися по допомогу до штукатурного маячка. За допомогою цього нехитрого будівельного матеріалу, стіну можна вирівняти ідеально. За радянських часів в будівництві маяки робили за допомогою розчину, але цей спосіб був трудомістким і неефективним, оскільки затверділий маякового розчин стирався в процесі обробки і стіни наших будинків виходили не зовсім рівні.

У наші дні ці проблеми не є актуальними. Будівництво сьогодні спрощено до мінімуму, щоб не перевантажувати робочих і не витрачати занадто багато будівельного матеріалу.

265За допомогою штукатурного маячка ви можете вирівняти стіни у вашому будинку або котеджі практично ідеально, але за умови, що ви вмієте його встановлювати.

На жаль, багато штукатурів не хочуть витрачати свій час на установку будівельного маячка, вони вважають це зайвою витратою часу. Адже головне щоб стіна візуально виглядала рівною, а дрібних недоліків замовник не помітить. Але багато людей, які наймають будівельників, навчилися користуватися рівнем і правилом.

Високоякісна штукатурка по маяках коштує дорого, і якщо ви бажаєте економити на ремонті, вам варто спробувати самим зробити цю роботу, тим більше що вона не дуже складна.

Штукатурний маячок, зазвичай встановлюється на штукатурний розчин. Для більш швидкого висихання, можна додати в нього алебастр. Але перед установкою спочатку необхідно визначити перепади нахилу оброблюваної стіни. Зробити це можна за допомогою будівельного рівня, бажано довжиною 2 — 2,5 або 3 метри. Коли рівень визначений, можна виставляти маячки.

Першими маячки встановлюються по краях стіни. За допомогою будівельного ковшика накидається смужка з розчину по стіні і в неї монтується маяк, при цьому він вирівнюється за рівнем. Важливо щоб між ребром маячка і прикладеним рівнем не було просвіту. Будь-який просвіт означає, що в цьому місці є впадинки або горб на маяку, згодом це відіб’ється на штукатурці. Намагайтеся уникати цих проблем. Коли перші маяки встановлені, можна приступати до установки проміжних.

Для цього від першого до другого маяка простягається капронова нитка або волосінь. Дуже важливо, щоб вона була добре натягнута. Установка наступних штукатурних маяків, відбувається вже відомим вам способом, на ширину наявного правила.

Коли розчин підсохне, можна приступати до штукатурки. Штукатурний розчин накидається будівельним ковшиком. При накиданні рухайтеся поступово, намагайтеся, щоб не було розривів в нанесенні розчину. Накидати розчин ковшиком може відразу і не вийде, але з часом буде виходити все краще і краще. Завдавши трохи штукатурного розчину між маяками, зведіть його будівельним правилом.

266Коли розчин почне висихати, потрібно приступати до затірки. Якщо ви будете на цій стіні надалі викладати кахельну плитку, затирка в такому випадку не обов’язкова.

Затирка штукатурки проводиться за допомогою полутера. Якщо розчин пересох, що часто буває влітку, його можна змочити водою. Плавно затираючи штукатурку, ви побачите, як ваша стіна буде перетворюватися на суцільний рівний моноліт. При затірки штукатурний маяк краще видалити, закладаючи щілину все тим же розчином. Ось, мабуть, і все. У цій роботі складного нічого немає, але якщо ви ніколи не штукатурили, у вас можуть спочатку виникнути труднощі. Але сидячи на березі, плавати не навчишся.

Штукатурка стін по маякам :: Ціни у Львові