Низькі ціни на шпаклювання стін у Львові

Шпатлювання стін у Львові завжди було і залишається однією з найскладніших операцій з підготовки основи під нанесення фінішного покриття. Адже саме на етапі шпаклівки задається рівна і гладка площина стіни, і саме шпатлювання з подальшим шкуренням згладжує всі нерівності і дефекти стін.

Шпаклівка стін своїми руками — складний багатоступінчастий процес, і якщо вже ви вирішили обійтися без допомоги найманих майстрів, то перед тим, як почати шпаклевати стіни, необхідно з’ясувати ступінь їх готовності для нанесення рівняьного шару шпаклівки.

Низькі ціни на шпаклювання стін у ЛьвовіЯкщо на поверхні стіни є горби і вибоїни з інтервалом по товщині більше 1,5-2 см, то стіну необхідно для початку обштукатурити (повністю або частково) і тільки після цього наносити шпаклівку. Перша і основна помилка багатьох людей, що виконують шпатлювання стін своїми руками, в тому, що вони наносять шпаклівку товстим шаром. Оскільки склад шпаклівок найчастіше підібраний таким чином, щоб забезпечити стійкість до розтріскування на мінімальних товщинах, то при товщині шару в 1 см і більше звичайна шпаклівка тріскається через нерівномірне випаровування вологи зі свого масиву.

Після того як чорнове оштукатурювання вироблено і стіни знайшли правильні площини, можна наносити шпаклівку, зрозуміло, попередньо прогрунтовавши поверхню стіни «Бетоконтакт» або «Тіфгрунтом» — ці грунтовки збільшать адгезію шару шпаклівки до основи і не дадуть вбиратися волозі з шпаклівки в стіну. Обробка грунтом вирівнюється — важливий і незамінний етап підготовки стіни до шпатлювання.

Підготовка поверхні і шпатлювання стін у Львові

Після того як стіна попередньо вирівняна і оброблена грунтом, можна приступати безпосередньо до нанесення шпаклівки. Головне тут — не перестаратися з товщиною матеріалу. Якщо потрібно нанести більш-менш товстий шар шпаклівки, краще зробити це в кілька проходів. Причому кожний наступний прохід повинен здійснюватися тільки після повного висихання шпаклівки, нанесеної раніше.

Товщина шару, що наноситься повинна становити 1-2 мм. Технічно цього можна домогтися, наближаючи кут між сталевим шпателем і стіною до 90 градусів. Тобто при рівномірному розподілі шпаклівки по площині стіни, максимально наближаючи кут до прямого, шпатель працює «на сдир», збираючи всі надлишки шпаклівки і залишаючи тільки необхідний шар.

шпаклювання стін у ЛьвовіМіж проходами можна ошкурювати поверхню, дочекавшись її повного висихання. Розмір зерна шліфувальної шкурки 200 і більше дозволяє домогтися практично ідеально гладкої поверхні. Шліфувати стіну можна як вручну, так і з використанням спеціальних ексцентрикових шліфувальних машин. Важливо не забувати, що якщо ви плануєте монтаж натяжних стель, то всі роботи по шпаклівці і штукатурки важливо зробити до установки стелі.

Шпатлювання стиків гіпсокартонних листів

Окремо слід сказати про обробку шпаклівкою стиків ГКЛ і ГВЛ. Ці місця потенційно небезпечні з точки зору утворення тріщин, пов’язаних з термічним розширенням будь-якого будівельного матеріалу, в тому числі і гіпсокартону. Для того щоб уникнути розтріскування шару шпаклівки в місцях стиків листів, її необхідно армувати склосіткою. Рулонна сітка (серпянка) продається повсюдно. Найбільш зручна ширина для проклейки стиків гіпсокартону — 10 см. Серпянка має клейовий шар на одній з поверхонь, що полегшує її монтаж на стик гіпсокартонних листів.

Шпаклівка наноситься безпосередньо по серпянку, після висихання сітка стає надійним армирующим елементом всього шва. На відміну від більшої частини поверхні стін, на стиках листів ГКЛ і в складних місцях в принципі (кути, неоднорідні включення в стіну, віконні укоси і т. п.) Краще застосовувати високоміцні шпаклівки, наприклад, «Уніфлотт». Такі матеріали відрізняються підвищеною вартістю, але з лишком виправдовують додаткові витрати, зберігаючи фінішне обробне покриття без тріщин і пошкоджень.

Шпаклювання стін Львів :: Вибір кількості проходів

Шпаклювання стін ЛьвівЗалежно від планованого фінішного покриття кількість проходів шпаклівки може відрізнятися. Наприклад, якщо в приміщенні будуть використовуватися шпалери під фарбування, то стіну досить прошпаклювати всього два рази, а в деяких випадках і того менше — досить одного проходу (якщо наклеюються під забарвлення шпалери досить щільні і крізь них не просвічуються  місця кріплення саморізів).

Якщо ж планується фарбувати безпосередньо по шару шпаклівки, то може знадобитися і три, і чотири проходи для досягнення максимальної гладкості і рівності стіни. Під декоративне рельєфне покриття ідеально рівній поверхні навпаки не потрібно, тому в разі декоративної штукатурки і аналогічних видів покриття стіни досить буде одного проходу суцільним шаром шпаклівки товщиною до 3 мм.

Низькі ціни на шпаклювання стін у Львові