Низькі ціни на шпаклювання стелі Львів

Шпаклювання стелі у Львові являє собою найважливішу стадію при проведенні ремонтних робіт. Але багато хто не знає, як саме стеля шпатлюеться. У цьому питанні необхідно розібратися, адже це не так складно, як може здатися на перший погляд кожному.

Шпаклювання стелі Львів

Низькі ціни на шпаклювання стелі ЛьвівСтандартно стелі під фарбування прийнято шпатлювати в два шари, в переважній більшості випадків цього достатньо. Слід звертати увагу на основу, адже від неї залежить цей параметр.

  • На овнові стелі повинні бути відсутніми великі дірочки, ямочки та інші порожнини, які підвищують ваші витрата шпаклівки і створюють складнощі під час ремонтних робіт. Іншими словами, стежте за тим, щоб були присутні порожнини з перетином більше 5 мм. Вони повинні бути закладені попередньо штукатуркою, або за допомогою крупнодисперсної шпаклівки.
  • Перед початком шпаклівки необхідно добре загрунтувати поверхню ґрунтовкою, що має глибоке проникнення (1 шар). У даній ситуації ви можете використовувати широку кисть, валик або пульверизатор. Найкраще результат буде з валиком, адже тоді поверхню отримає прямий контакт з матеріалом і він рівномірно розподілиться по стелі.
  • Застосовуючи пульверизатор, необхідно використовувати респіратори, щоб захистити дихальні шляхи. За допомогою такого пристрою робота буде проходити в два рази швидше, однак, найбільший недолік — це висока перевитрата матеріалу, а нанесення нерівномірне.
  • Допускається грунтовка пензликом, однак вам буде незручно і часу багато займе. Головна мета, яка стоїть перед ґрунтовкою — зміцнити стелю і створити певну «плівку», яка не стане занадто сильно вбирати в себе воду, що міститься в розчині. При цьому шпаклівка не дасть усадку і просохне в нормальному режимі.
  • Слід пам’ятати перед ремонтними роботами, що існують ще й крупнодисперсні шпаклівки, використовувані для чорнового вирівнювання.
  • Для кінцевого результату застосовуються дрібнодисперсні варіанти.
  • У першому випадку коефіцієнт усадки у будівельного матеріалу буде на порядок нижче, ніж у другого варіанту.

Як правильно шпаклювати стелю

Шпаклювання стелі ЛьвівДля початку шпаклівки стелі, візьміть трохи розчину на шпатель, досить буде 150 грамів.

  1. Далі піднесіть шпатель до жала широкого інструменту і за допомогою змінного руху зніміть розчин з вузького елемента. Пам’ятайте, що шпаклівка повинна бути рівномірно розподілена по кромці великого інструменту.
  2. Піднесіть шпатель до поверхні стелі, починайте наносити розчин під кутом в 15 градусів. Пам’ятайте, що рухи в ідеалі повинні бути перехресними, таким чином, краще і швидше заповняться пори.
  3. Поверхню шпаклюйте невеликими відстанями. Так вам легше буде встежити за якістю.
  4. Намагайтеся на шпатель здійснювати постійний і однаковий тиск. Шар шпаклівки, що наноситься, повинен становити щонайменше 0,2 і не більше 0,4 мм. Вся порція розчину повинна бути розподілена по поверхні, а тільки після цього береться нова.
  5. Якщо говорити про середню швидкість, то на 1 квадратний метр йде близько 10 хвилин.
  6. Звертайте увагу, щоб на поверхні від шпателя не залишалися смуги, обов’язково все розрівнюйте. В іншому випадку, коли стеля висохне, у вас з’явиться зайва товщина на поверхні, а значить, доведеться заново все переробляти.
  7. Пам’ятайте, що в залежності від того, наскільки тонким буде шар шпаклівки, буде краще. Наприклад, шар в 2 мм — це не дуже добре, особливо для стелі.
  8. Закінчивши перший шар, дайте йому повністю просохнути. Це займе не менше 6 годин, але, в ідеалі, повинна пройти доба. Безумовно, сильний вплив має температура в приміщенні, а також вологість і товщина шару розчину. Якщо у вас стеля має площу 14 кв. метрів, то, завдавши один шар до 0,8 мм з ранку, вже ввечері ви зможете спокійно нанести другий.
  9. Шпаклювати вдруге починайте з того ж місця, з якого було розпочато перший шар, дотримуйтесь того ж «маршруту».
  10. Якщо ви відчуєте, що шпатель починає знімати шпаклівку, значить, вона не встигла висохнути до кінця, чекайте ранку.

Шпаклювання стелі Львів :: Наносимо другий шар

Шпаклювання стелі у ЛьвовіСтандартно, другий шар є остаточним, головна його задача — вирівняти повністю поверхню. З його допомогою ви додасте певну товщину (до 0,3 мм), а також усуньте всі неполадки, що виникли в перший раз.

  • Техніка буде така ж, але вам необхідно буде на 30-35% менше розчину, ніж в попередньому випадку. Пам’ятайте, що для другого шару не чужі дрібні вади, на які буде йти шпаклівка.
  • Після нанесення другого шару, має пройти не менше 3-4 годин, тоді можна приступати до усунення огріхів.
  • Щоб їх все виявити, необхідно використовувати маленький ліхтарик і, перебуваючи на драбині, переглядати і зашпаклювати всі недоліки за допомогою вузького шпателя.

Серед недоліків варто виділити смужки від інструментів, чи потрапили піщинки на жало і невеликі пропуски, що виглядають як ямочки.

Шпатлювання стелі :: Шпатель для стелі

Існує два типи шпателів: фасадні та малярні. Другі від перших інструментів відрізняються власно пружністю леза. Використовуючи їх, малярі проводять штукатурку і шпаклівку стель і стін.

Якщо ваш шпатель хороший, то його леза повинні бути створені з вуглецевої високоміцної сталі, яка абсолютно не гнеться. В ідеалі, у ручки повинна бути прогумована частина, і стежте, щоб вона добре прилягала до сталевого полотна.

Низькі ціни на шпаклювання стелі Львів