Послуга сантехнік Львів || Ціни за сантехнічні роботи

Сантехнічні роботи у Львові. повинні здійснюватися виключно професіоналами. Якщо з питанням підключення обладнання технічно грамотна людина в принципі може впоратися самостійно, то заміна труб і стояка — процес, що вимагає узгодження у відповідних інстанціях. Спроба «розібратися самому» може бути призвести  не тільки до псування власного майна, а й до серйозних конфліктів з сусідами. Не потрібно ризикувати, краще звернутися в одну з будівельних організацій, що здійснюють сантехнічні роботи у Львові.

Послідовність дій при заміні трубопровідної системи.

Послуга сантехнік Львів
Вартість сантехнічних робіт безпосередньо залежить від масштабу ремонту. Якщо планується просто поставити і підключити ванну, змішувач, унітаз або душову кабінку, це одне. Якщо ж це комплексні сантехнічні роботи розцінки будуть зовсім інші. Під словом «комплексні» мається на увазі повний цикл операцій, включаючи заміну всіх старих труб і стояків. Природно, що подібний ремонт стане набагато дорожче. У що приблизно це обійдеться, можна дізнатися, вивчивши в інтернеті прайс на сантехнічні роботи від різних організацій.

В якості нових труб краще використовувати металопластикові або поліпропіленові вироби діаметром 20мм і 26мм. В ідеалі стояки гарячої та холодної води повинні бути замінені по всьому маршруту, що пролягає від підвальних лежаків до квартири споживача. Зробити це досить важко, особливо якщо приміщення розташовується на верхніх поверхах. По-перше, потрібно буде домовлятися з сусідами, по-друге, істотно зросте вартість сантехнічних робіт у Львові.

Якщо вирішити дане питання не вдається, надходять у такий спосіб. Верхній край труби (в 15см від стелі) обрізають, шматок від нижнього трійника видаляється. На обрізок під стелею надягають перехідник і вставляють туди трубу, другий її кінець монтується на трійник внизу. Подібні сантехнічні роботи можуть проводитися тільки тоді, коли в стояку немає води. Відключення потрібно попередньо замовляти у відповідній інстанції.

Ремонт квартир у Львові

Існує два варіанти розведення труб — зовнішня і прихована. Головною перевагою першого способу є вільний доступ на випадок виникнення несправностей. При прихованій розводці труби (зазвичай поліпропіленові) замуровуються в стіну або ховаються під панелями / накладками. Таке розміщення набагато зручніше для користувачів, але не для ремонтників, які здійснюють сантехнічні роботи у Львові.

Підключення устаткування. Сантехнічні роботи у Львові

Безперебійна робота приладів протягом довгого часу неможлива, якщо вода, що проходить через них, не буде належним чином очищена від механічних домішок і забруднень. Саме тому будь-який прайс лист на сантехнічні роботи завжди містить пункти про встановлення різних фільтрів грубої і тонкої очистки.

Фільтри для грубого очищення зазвичай монтуються за вступною арматурою перед лічильниками. Фільтри тонкого очищення розташовуються на кухні, щоб забезпечити відповідну якість питної води. Ще одним обов’язковим засобом захисту є сифони, що встановлюються при підключенні обладнання, щоб уберігати приміщення від проникнення неприємних запахів.

Вибираючи майстра / організацію для виконання заміни стояків, труб і підключення обладнання, звертайте увагу не тільки на ціни на сантехнічні роботи. Наведіть довідки щодо репутації фірми. В ході спілкування з потенційним виконавцем можна попросити подивитися фото, що демонструють його кращі сантехнічні роботи. Пам’ятайте, тут від правильного вибору залежить не тільки Ваш особистий комфорт, а й комфорт сусідів.

Послуга сантехнік Львів || Ціни за сантехнічні роботиСантехнічні роботи при капітальному ремонті або заміні трубопроводу вважаються одними з найбільш дорогих. Ці роботи відносяться до розряду прихованих, і дефекти неякісного виконання можуть проявитися не відразу. Затоплення, засмічення, протікання від погано зварених швів, неграмотна установка раковини можуть завдати серйозної шкоди у вашій квартирі і на нижніх поверхах. Ціна помилки виходить занадто високою. Тому свою роботу на відремонтованому об’єкті сантехніки завжди починають першими, а завершують останніми.

Перш за все, фахівці приступають до демонтажу існуючого обладнання. Але для початку досвідчені майстри не лінуються обстежити сусідні квартири, щоб зафіксувати існуючі дефекти та знос труб. Надалі це допоможе уникнути розглядів і скарг. Дуже велика ймовірність того, що в старому будинку може прорвати будь-яку трубу, зірвати кран. Доводиться бути вкрай обережним, демонтуючи зношене обладнання. Звичайно, в новобудовах такої проблеми, як правило, немає, і завдання полягає лише в установці нового обладнання.

До моменту початку ремонту на об’єкті повинні бути готові монтажні креслення, а також підготовлені всі необхідні конструкції, пристосування та обладнання. До них відносяться кріпильні монтажні рами на сантехніку, яка буде вбудовуватися, радіатори опалення, сушка для рушників, інші необхідні прилади. Після того, як демонтовано старе обладнання, проводиться заміна батарей — радіаторів опалення в приміщеннях для ремонту. Після зведення перегородок у ванній або санвузлі, якщо вони передбачені проектом, обробки і штукатурення, сантехніки приступають до роботи і тут.

сантехнічні роботи ЛьвівІнший складний етап роботи — монтаж труб водопроводу і каналізації, які вбудовуються прямо в стінах, заміна труб в квартирі. Перед фінішною обробкою підлоги і укладанням плитки для підлоги настає наступний етап роботи, власне сама установка сантехніки. У санвузлі проводиться монтаж унітазу, у ванній кімнаті — установка ванни, змішувача. Встановлення пральної машини можливе на кухні.

Таким чином, за обсягом та складністю сантехнічні роботи можна розділити на два типи. Перший — це монтаж систем опалення, гарячого та холодного водопостачання і каналізації. При цьому завдання сантехніка полягає в підборі обладнання, виборі труб, розводці труб, розводці трубопроводу каналізації, встановлення радіаторів, виготовлення вузлів обліку води. Сантехнічні матеріали та обладнання підбираються під певний тиск, який є у вашому багатоквартирному будинку.

Інший тип робіт, який може замовлятися окремо, це розстановка сантехнічного обладнання. Виконується навішування раковин, установка змішувача і фільтрів грубої очистки, монтаж кульових кранів, установка унітазу в санвузлі, а також біде або пісуара. Сантехніки монтують і підключають побутову техніку, різні прилади, лічильники води і тепла.

Треба пам’ятати, якщо ви замовили сантехнічні роботи у професіоналів, то під час всього ремонту не залишитеся без води більше ніж на пару годин. Звичайно, за винятком моменту укладання підлогової плитки в санвузлі — плитка повинна сохнути протягом ночі. Холодна і гаряча вода на кухні також не перестане йти весь час, тільки на дві години подача перерветься під час заміни труб водопроводу і каналізації.

Послуга сантехнік Львів || Ціни за сантехнічні роботи