Самовирівнююча підлога Львів :: Монтаж :: Ціни

Під укладання підлогових покриттів (лінолеуму, плитки, ламінату та ін.) необхідно рівну основу. Вирівнювання підлог зручно робити спеціальною сумішшю, що іменується наливна підлога, що самовирівнюється.

Подібні суміші легко розтікаються, утворюючи гладку горизонтальну поверхню. Відбувається вирівнювання підлоги сумішшю, що самовирівнюється.

Наливна підлога,: різновиди

Наливні підлоги підрозділяються на кілька груп:

  • полімерні
  • містять цемент
  • промислові

Полімерний наливна підлога, що самовирівнюється, знаходить застосування в офісах, клубах, складах і т.п. Вонатакож знайшлазастосування і в приміщеннях житлового типу.

230Полімерні підлоги в свою чергу ділять на наступні:

  • Епоксидна наливна підлога. Її основа — епоксидні смоли. З успіхом застосовуються там, де можуть впливати хімікати: кислоти, розчинники, і ін. При виготовленні цих підлог температура основи підлоги і повітря в приміщенні повинна бути більш 100С. Епоксидні підлоги можуть бути тонкошарові — для малих і середніх експлуатаційних навантажень або підвищеної міцності — для приміщень з великим пішохідним потоком. Екологічні. А багатство колірної гами зможе прикрасити дизайн будь-якого приміщення. Довговічність такого статі до 20-40 років.
  • Поліуретанові. Наливна поліуретановий підлогу має стійкість до стирання і ударів. Хімічно стійка. Володіє звукоізоляцією, вологостійка, пластична. Застосування — харчові заводи, машинобудування, деревообробка, с / г виробництва та ін.
  • Епоксидно-поліуретанові. Володіють перевагами обох видів складових матеріалів. Це покриття може експлуатуватися при температурах -30 + 60 градусів. Суміш наноситься при температурі основи підлоги і повітря в приміщенні не менше +50С.
  • Метилметакрилаті підлоги. Вони малостійкі до механічних і хімічних впливів. Зате це покриття може експлуатуватися в області негативних температур. Підлоги можуть бути декоративними, різнокольоровими. Довговічність до 35 років.

Недолік всіх полімерних підлог — складність їх виконання. Як правило, такі підлоги являють собою складну багатошарову структуру, окремі шари якої потребують спеціалізованого ущільнення і шліфовки.

231Альтернативою може служити підлога, що містить цемент. Вона являє собою цементно — піщану суміш з добавками — пластифікаторами. Останні надають суміші підвищену пластичність, що дозволяє суміші вільно розтікатися, самонівелюючись і утворюючи, таким чином, рівну площину. Цей спосіб найбільш підходить для житлових приміщень будинків і квартир через невисоку вартість таких сумішей і простоти виконання покриття. Однак отримана підлога може бути лише чорною. Високими декоративними властивостями дана підлога не володіє.

Промислова наливна підлога, що самовирівнюється, має підвищену зносостійкість. Декоративні властивості мають менше значення.

Наливна підлога,: 3 Д підлоги

Серед підлог, що самовирівнюються, присутні і високохудожні. Прикладом цього є 3Д підлоги на полімерній (зазвичай поліуретановій основі). На додаток до естетичних властивостей  їм притаманні всі достоїнства поліуретанових підлог. Більш того, вони дозволяють втілювати художні фантазії, створювати оригінальний, ексклюзивний дизайн приміщення.

232Неповторність наливних підлог 3Д дозволяє реалізувати найсміливіші дизайнерські фантазії. А відповідний малюнок прекрасно буде гармоніювати з іншими елементами оформлення приміщення, додаючи інтер’єру незвичайності, неповторності.

Ціна підлог 3Д залежить від основних матеріалів і в середньому може коливатися в межах 650-1600 грн / м2.

Самовирівнюючі підлоги, виконані професіоналами красиві, легко очищаються від забруднень, зручні, екологічні, надійні.

Самовирівнююча підлога Львів :: Монтаж :: Ціни