Ціни на ремонт стін Львів. Вирівнювання, штукатурка

Хороший ремонт немислимий без рівних стін. Коли стіни квартири недостатньо рівні, то ніякі ідеї дизайну і кращі матеріали не допоможуть зробити якісний ремонт.

257У той же час при рівних стінах будь-яка обробка стін виглядає добре. Навіть дешеві шпалери на добре вирівняних стінах будуть виглядати відмінно.

Якісно вирівняні стіни додадуть вид чистого і закінченого ремонту.

Зробити гладкими стіни можна своїми руками, якщо поставитися до цього сумлінно, і ретельно виконувати всі потрібні роботи. Перш за все, кожен наступний шар матеріалу наноситься тільки на вже висохлу поверхню.

Відповідність вертикальності стін

Щоб почати вирівнювання стін, необхідно визначити вертикальність поверхні. Інструмент необхідний для цієї частини роботи — це рівень і висок. Виконують перевірку у всіх кутах. Шнур від ваги закріплюють на цвяху, який потрібно вбити в стіну під стелею так, щоб висок не зачіпав стіну.

Рухаючи висок по цвяху під стелею, знаходимо його потрібне положення, потім у самої підлоги внизу забиваємо ще один цвях, так, щоб він торкався шнура тільки капелюшком. Ті ж дії роблять з іншого краю стіни. Потім потрібно натягнути шнури на чотирьох цвяхах, і ви визначите техстан поверхні стіни. Коли ухил не перевищує 10 міліметрів, то потрібні тільки шпаклювальні роботи на основі цементу або гіпсу.

Якщо стіни вирівняні акуратно, то внутрішні кути вийду теж хорошими. Якщо є виступаючі укоси, збиті кути, тоді їх потрібно кріпити спеціальними профілями для підвищення міцності. Якщо невідповідність стін по вертикалі велика, то підрівняти стіну можна гіпсокартоном, встановленим на профілі.

Особливості вирівнювання стін штукатуркою

258Існують два методу штукатурки стіни. Перший — це коли одним шаром штукатурки вирівнюється поверхня стіни. Другим способом є нанесення штукатурки декількома тонкими шарами. Кожен шар покривається ґрунтовкою. Другий спосіб вважається найбільш якісним і надійним. Для повного вирівнювання стіни вистачить цілком і трьох шарів штукатурки.

Як приготувати суміш для штукатурки вказується на упаковці. Коли на стіні є вади у вигляді нерівностей, заглиблень, тоді закривають всі вади нульовим шаром штукатурки. Перший шар штукатурки служить для згладжування всіх нерівних місць стіни, цей шар суміші наносять широким шпателем плавними круговими рухами, одночасно втираючи її.

Якщо потрібно, то на глибокі ділянки поверхні стіни наносять суміш невеликим шпателем, а розтирають вже великі. Перший шар штукатурки нам необхідний, щоб згладити всі вади стін. Слідом, після висихання поверхні, наносять шар грунтовки. Також після просушування грунтовки наносять другий шар штукатурки на всю стіну, чим прибирають всю нерівність стіни, і знову наносять ґрунтовку, просушують.

Корисні поради: Не дуже великі косметичні вади, наявні на стіні, можна усунути фінішною шпаклівкою в один шар. Такий невеликий шар приховає невеликі тріщини і вибоїни штукатурки.

Шпаклювальні роботи проводять на останньому етапі вирівнювання площини стін. На оштукатурені стіни накидають шпаклівку за два рази — це вирівнюючий, товстіший шар суміші і другий більш тонкий, останній шар, який вимагає акуратності.

На цьому етапі роботи так само вичікують час для просушки покладеного шару, далі наноситься грунтовка на кожен шар шпаклівки. Стіни шпаклюють для таких варіантів оздоблення стін, коли для них збираються клеїти шпалери або під фарбування. Для випадків декоративних матеріалів, пластикових панелей, керамічної плитки, фактурних штукатурок, шпаклювати стіни не потрібно.

Вирівнювання дефектів цегляної стіни

Коли робите ремонт в квартирі, де цегляна стіна оштукатурена і є шпаклівка, вам необхідно перевірити штукатурку на міцність, якість, прибравши шпаклівку. Для визначення якості штукатурки, потрібно ретельно простукати стіни. Виявивши відшарування, порожнечі, видаляєте всю ненадійний штукатурку.

Всі знайдені ділянки з дефектами закладають і укріплюють розчином штукатурки. На повністю висохлу цегляну стіну наносять шпаклівку так само в два шари. Якщо ви сумніваєтеся в міцності старої штукатурки, не залишайте її, а видаліть повністю.

Вирівнювання бетонних панельних стін штукатуркою

259Метод вирівнювання стіни бетонного будинку сильно залежить від району розташування будинку. Для північних районів штукатурка панельних стін використовується як теплоізоляція. Нанести на панельну стіну цементну штукатурку в відсутності армуючої сітки неможливо.

Така металева сітка має різні розміри осередку, закріплюють її саморізами і широкими шайбами. Штукатурять панельну стіну точно так само як і цегляну. Коли панельний будинок розташований в теплих районах, то обходяться тільки шпаклівкою для вирівнювання стін.

Щоб укласти шпаклівку, застосовують маленький і в парі з ним широкий шпатель. За допомогою маленького шпателя наносять шпаклівку на великий, широкий, і розкладають суміш на ньому. Цей шпатель підносять до поверхні стіни під ухилом 25-30 градусів, для рівномірного шару штукатурки.

Як правильно вирівняти стіни в сирих приміщеннях?

До вологих приміщень належать ванна кімната і кухня. У таких приміщеннях стіни вирівнюються цементною сумішшю. Гіпсокартон або штукатурку в ванній і кухні не застосовують. Спосіб вирівнювання цементною сумішшю такий же що і штукатуркою. При укладанні плитки вирівнювання роблять під час укладання плитки, товщиною шару суміші.

Інформація: Розчин наносити потрібно шаром не більше 20 мм, накиданням розчину або якщо немає досвіду, то методом намазування розчину шпателем. Розчин накладають на шпатель, і щільно притискаючи до стіни, намазують і одночасно розрівнюють його. Далі рівняють правилом рухами вправо — вліво і зверху — вниз. Для кращого зчеплення, перший шар начісують спеціальним штукатурним гребенем і наносять другий шар.

Вирівнювання кутів стін

Для вирівнювання кутів стін застосовують перфоровані металеві косинці. Щоб укласти кутник необхідно кут по обидва боки стіни обмазати гіпсом і докласти перфорований кутник. Далі наносять шпателем шар суміші і закривають косинці гладкою поверхнею.

Ціни на ремонт стін Львів. Вирівнювання, штукатурка