Якісний ремонт офісів за вигідною ціною у Львові

Ремонт офісів Львів під ключ являє собою повний цикл робіт з реновації офісу від початку до кінця — всі етапи ремонтно-будівельних робіт виконує один підрядник, званий генеральним підрядником. У свою чергу, генеральний підрядник може залучати на окремі ділянки робіт інших підрядників. Однак вся відповідальність за кінцевий результат лягає повністю на генерального підрядника. Він же відповідає за якість ремонту, дотримання термінів на кожному етапі і дає гарантію на деякі елементи будівництва, виконані в процесі ремонту.

ключ1

У чому полягають основні переваги ремонту офісу під ключ? Спробуємо розібратися.

56По-перше, генеральний підрядник, будучи, швидше за все, обізнаним у своїй справі і володіючи багаторічним досвідом, зможе проконтролювати якість виконання робіт як ніхто інший. Власник офісу, як правило, не має вільного часу для того, щоб кожен день стежити за ходом виконання робіт, крім того, він зовсім не зобов’язаний розбиратися в будівництві і знати тонкощі і слабкі місця будь-якого ремонту. Підрядник же завжди на місці і завжди контролює ситуацію.

Другий важливий момент. Які б знижки не обіцяли окремі фахівці, генеральному підряднику вони дадуть ціну дешевше, ніж кінцевому замовнику або забудовнику. Чому? Дуже просто — підрядник працює з ними постійно, і є оптовиком або великим оптовиком, що робить його положення більш виграшним в порівнянні з вами, «одноразовим клієнтом». Таким чином, навіть з урахуванням інтересу генерального підрядника, загальна вартість ремонту може виявитися значно дешевше, ніж, якби ви залучали до роботи фахівців самостійно. Не варто скидати з рахунків і психологічний фактор — фахівець завжди поставиться з великим розумінням до підрядника і виконає роботу більш якісно. Ну і, нарешті, час. Ви просто не можете дозволити собі витрачати значну частину робочого дня на переговори з фахівцями, пошук і придбання матеріалів, контроль над робітниками. Все це робить за вас підрядник, з ним і тільки з ним ви маєте справу, відповідно, і часу на переговори і вирішення питань з однією людиною витрачаєте значно менше. З іншого боку, і загальний час ремонту значно скорочується, коли всі будівельні роботи знаходяться під управлінням підрядника, який точно знає, як поєднати роботу кількох фахівців, як обійтися без простою, і має досвід вирішення проблем з поставками матеріалів, проміжними перебоями і людським фактором.

ключ2

Якщо необхідний ремонт під офіс, перепланування і перевлаштування житлового приміщення, то своїми силами впоратися з масою різноманітних турбот і проблем може тільки досвідчена і компетентна людина. Адже такий грандіозний проект вимагає великих знань і досвіду, а також, крім усього іншого, і правильного оформлення проектної документації для подання її в державні дозвільні органи. Знову ж, впоратися самостійно можна, але, скільки буде потрібно сил і часу і у що в підсумку виллється такий ремонт під офіс, припустити важко.

Чи означає це, що необхідно шукати підрядника, у якого є свої люди в відомстві міського архітектора і інших державних інстанціях? Звичайно ж ні. Потрібен просто хороший, що знається підрядник, який виконає все відповідно до вимог законодавства, а значить, в подальшому проблем з переплануванням і статусом приміщення не виникне. Оплачуючи послуги підрядника, ви оплачуєте свій майбутній спокій, а, швидше за все, ще й заощаджуєте кошти та час.

Комплексний ремонт офісів Львів включає в себе всі етапи капітального ремонту офісу під ключ. Комплекс послуг по ремонту передбачає повну реновацію офісу від початку і до кінця. Зупинимося докладніше на кожному етапі комплексного капітального ремонту офісу.

Перепланування офісу, облаштування арок, подіумів, ніш є початковим етапом комплексного ремонту. На цьому етапі також зводяться гіпсокартонні або цегляні перегородки, встановлюється арматура для дверей і вікон, і проводяться комунікації.

Стіни, підлога і стеля очищаються від старих покриттів — старої фарби, шпаклівки, що погано тримається, старого ковроліну, ламінату або паркету. Після закінчення даного етапу офіс повинен бути повністю готовий до наступного етапу, будівельне сміття вивезено, а поверхні зачищені і підготовлені до малярних робіт.

ключ3

57Проводяться труби гарячого і холодного водопостачання, а також опалювальні труби, встановлюються радіатори опалення. Труби, як правило, утоплюються в стіни, а місця їх прокладки заштукатурюються цементним розчином.

Замінюються електричні мережі, або прокладаються нові. Встановлюється електророзподільний щит сучасного стандарту.

Прокладаються комунікації — телефонні лінії, офісна комп’ютерна мережа, дроти охоронної сигналізації. Кабелі укладаються в спеціальні гофровані шланги і утапліваются в стінах, або прокладаються в коробах. Як варіант можлива прокладка комунікацій по стелі з подальшою установкою підвісної стелі. Таке укладання особливо зручне при прокладанні кабелів зв’язку на значні відстані, оскільки заощаджує ресурси за рахунок вартості коробів або робіт по штробленню стін.

Стіни шпаклюються, шліфуються і фарбуються водно-дисперсної фарбою на акриловій основі.

Встановлюється підвісна стеля.

При необхідності замінюються вікна і міжкімнатні двері. Ідеальний варіант для сучасного офісу — пластикові або алюмінієві вікна.

Вивіз будівельного сміття здійснюється після закінчення кожного етапу з тим, щоб не захаращувати приміщення сміттям, що заважає проведенню подальших ремонтних робіт.

В процесі проведення робіт доставка будівельних матеріалів проводиться відповідно до календарного плану таким чином, щоб складовані в приміщенні матеріали не перешкоджали проведенню ремонту, простою в роботі в результаті несвоєчасної поставки матеріалів також не допускається.

Якісний ремонт офісів за вигідною ціною у Львові