Низькі ціни на ремонт квартири в новобудові Львів

Ремонт квартири в новобудові Львова. Солідну частину клієнтів нашої компанії складають покупці житла в новобудовах. Як правило, ці люди не володіють значним досвідом взаємодії з підприємствами по ремонту квартир, а про алгоритми цих робіт мають досить віддалене уявлення.

Щоб усунути інформаційні прогалини, ми розповімо про основні етапи ремонту в новобудові, зачепивши при цьому всі організаційні моменти. Для конкретизації теми умовимося, що мова піде про ремонт значної за площею квартири, власник якої налаштований на щось по-особливому унікальне і елітне.

Ремонт квартири в новобудові Львів :: Коли починати?

Низькі ціни на ремонт квартири в новобудові ЛьвівОтже, ви придбали житло в новобудові. Не поспішайте підписувати акти прийому-передачі житлового приміщення – спочатку запросіть фахівців, яких плануєте задіяти в ремонті квартири. Зробити це потрібно з кількох причин: по-перше, компетентна людина визначить якісну готовність приміщень до виконання ремонту; по-друге, цей же фахівець перевірить дотримання підрядником договірних зобов’язань. Наприклад, якщо згідно з договором квартира повинна передаватися з предчистовою обробкою, а за фактом виконані лише чорнові роботи, ви маєте право пред’явити претензії. Підсумуємо: чим раніше – тим краще.

Ремонт квартири в новобудові :: Проектування

Вільне планування – величезний плюс новобудов. Щоб використовувати цей плюс «на всі сто», слід ретельно розпланувати простір. Тут можливі два варіанти: розробити власний проект або ж застосувати типові планувальні рішення.  Перший варіант може вимагати погодження, та він дорожчий; другий варіант узгодження не потребує, і він дешевше. Однак типові проекти здебільшого залишають бажати кращого, оскільки власник житла все ж змушений підлаштовуватися під шаблонні рішення в частині планування та інженерії. Тому, якщо ви маєте намір вкласти гроші з користю, краще замовляти індивідуальний проект, і вже по ньому втілювати унікальний дизайн інтер’єру.

При індивідуальному проектуванні враховуються всі (і будь-які!) побажання замовника, починаючи з площі окремих кімнат і закінчуючи інженерно-технічними мережами (електропостачання, опалення та інше). До речі, індивідуальний проект на житло в новобудові не обов’язково має на увазі складні і дорогі процедури погодження: коли мова йде про тривіально зведені або зсувні простінки, виконана робота легалізується в повідомному порядку.

Ремонт квартири в новобудовах Львова :: Кошторисні розрахунки

Після ознайомлення з об’єктом і проектними дослідженнями стане відомо, яка кількість і якої конкретно продукції – будівельних матеріалів і виробів – потрібно для виконання ремонту квартири в новобудові Львів. Відповідно, можна переходити до розрахунків вартості, тобто до складання кошторисів. Важливо, щоб кошторисна документація містила максимально деталізовані (а не узагальнені дані), з прив’язкою до кожного виду робіт. Наприклад, у графі «вирівнювання підлог» повинна бути вказана товщина наносного шару, перераховані із зазначенням кількості застосовуваних матеріалів. Можливо, кошторисна документація вийде розлогою, але це явне свідчення грунтовності виконавців, їх готовності до прозорих взаємин і, що важливо, сильний аргумент у разі виникнення спірних ситуацій.

Навколо кожної новобудови роями клубочаться бригади ремонтників, головний козир яких – низькі розцінки. Але лише небагатьом їх клієнтам пощастить закінчити ремонт в строк і без надмірних витрат.

Планування ремонту в новобудові

Обсяги робіт визначені, кошторисна документація погоджена. Знаючи число робочих і їх продуктивність, можна розрахувати тривалість робіт, тобто намітити план-графік ремонту. Кожне поважаюче себе підприємство, яке спеціалізується на виробництві ремонтів житлових і комерційних приміщень, виконує роботи згідно із затвердженим замовником план-графіком. Цей документ містить стартову і фінальну дати по кожному технологічно завершеному заходу. Наприклад, заливка підлог буде розпочато 5 числа, завершена – 7-го; технологічна перерва до застигання стяжки – плюс 3 дні, тобто до 10 числа. Те ж саме стосується всіх інших дій, починаючи з чорнових робіт і закінчуючи фінальним облицюванням або нанесенням декоративної штукатурки. Погодьтеся, планування – це розумно і зручно: в такому разі ви будете зорієнтовані за термінами та вкладеннями, а також зможете контролювати процес ремонту.

Ремонт в новоудові :: Прийом-здача

Низькі ціни на ремонт квартири в новобудові ЛьвівРемонтні роботи завершені, квартира в новобудові блищить красою, новизною і чистотою. Замовник повідомлений про готовність до прийому-здачі об’єкта. Специфіка будівельних робіт така, що не всі недоліки й огріхи можна виявити в цей момент. Нададуть вам гарантії? Чи зможете ви вимагати виправлення вад після підписання документів про приймання-здачу? Відповідно до законодавства, ви маєте право пред’явити претензії навіть після підписання актів, але подібні позови віднімають багато часу, сил, нервів і грошей, не завжди приносячи бажаний результат.

Конфліктні ситуації часто виникають там, де обіцяють «дешево і сердито», і дуже рідко трапляються з тими, хто виявляє обачність у виборі підрядника. Чи впевнені ви, що обрана вами компанія-виконавець дорожить власною репутацією і готова йти назустріч клієнтам? Підкріплені слова письмовими зобов’язаннями і гарантіями? Чи є у фірми рекомендації та відгуки реальних клієнтів? Як бачите, все перераховане є, і ми вважаємо ці аргументи вагомими і переконливими. Вони справжні – в цьому ви зможете переконатися на власному досвіді. Бажаємо вдалого вам ремонту і щасливого життя в придбаній новобудові!

Низькі ціни на ремонт квартири в новобудові Львів