Ремонт квартир під ключ. Низькі ціни у Львові

Ремонт квартир під ключ, насамперед, передбачає бездоганну якість. Але не тільки.

Будівельні організації, що пропонують послуги з ремонту квартир і будинків під ключ, використовують незрозумілі часом простому обивателю терміни: євроремонт, економ, євролюкс, ексклюзив і ін. І кожна окрема фірма розшифровує ці «страшні» слова по-свому.

Як не дивно, але такого виду ремонту, як «євроремонт», в принципі не існує. Говорячи про нього, фірми і організації намагаються виглядати солідно в очах потенційного замовника, підкреслюючи свій професіоналізм. По-справжньому ж досвідчені будівельники відкриють один секрет: євроремонту немає, є євростандарти, які необхідно дотримувати для отримання результату високої якості.

ключ1

Отже, євроремонт — це звичайний ремонт, що проводиться у відповідності зі стандартами, прийнятими в цивілізованій Європі. Його можна класифікувати за трьома категоріями.

Легкий, косметичний ремонт — наведення зовнішнього лиску в квартирі. Проводиться, щоб «освіжити» приміщення.

Середній євроремонт (не значить «дешевий») передбачає перепланування квартири, знесення старих перегородок і зведення нових, заміну дверей, вікон тощо. Дизайнерські вишукування тут не присутні.

39Нарешті, євроремонт вищої якості, або «євролюкс», «ексклюзив». Цей вид ремонту вже включає повний комплекс робіт: перепланування, переобладнання, дизайн. Ціна за ексклюзивний варіант варіюється від ступеня складності і кількості проведених заходів. Допущення, які можливі при середньому рівні ремонту, як то розбіжність малюнка на шпалерах, ремонт-люкс не сприймає. Крім того, вартість робіт також залежить від вартості будівельних і оздоблювальних матеріалів — чим дорожче матеріал, тим вище оцінюється робота. Це, на перший погляд, незрозуміле співвідношення має під собою вагому основу: використання якісних та дорогих матеріалів вимагає високого професіоналізму від майстрів.

Хороший ремонт коштує в середньому від вісімдесяти до ста тридцяти доларів за квадратний метр. Все, що дешевше — неякісна робота, все, що дорожче — ексклюзив або необґрунтовано завищена цінова планка. Щоб приблизно підрахувати, скільки кревних коштів доведеться викласти, вартість робіт потрібно збільшити в два або три рази. Отримана сума містить витрати на роботу майстрів і матеріали.

Ще один безперечний плюс при зверненні в серйозну організацію, це гарантія на ремонт від 1 до 3 років. Щоправда, фірми-одноденки теж можуть багато чого наобіцяти, а потім ви з подивом виявите, що виконавців і слід прохолов. Вибираючи, кому довірити свою квартиру, покладайтеся на відгуки і репутацію, а також на строк, протягом якого існує фірма. Щоб не помилитись, вимагайте надати вам ліцензію на будівельні роботи. Перша ліцензія видається на рік. Великі відомі організації мають ліцензію на три роки.

ключ2

З чого починається ремонт високого класу «під ключ»? З дизайн-проекту. Дизайн-проект включає в себе ескізну частина (креслення), підбір будівельних та оздоблювальних матеріалів, укомплектування меблями, схеми електропроводки, водопостачання, вентиляції, і т. д. Замовник може ознайомитися з тим, як перетвориться його квартира, а будівельники будуть мати чіткий і узгоджений план дій. Зміни, які виникають вже в ході робіт, здатні внести хаос в налагоджений процес, і порушити весь графік робіт. Одними з найбільш трудомістких і дорогих робіт в ексклюзивному ремонті вважаються роботи по підготовці до обробки — усі площини повинні бути ідеально рівними, кути прямими.

Ремонт «євролюкс» під ключ практично завжди передбачає капітальне перепланування квартири. Збільшують площу ванної кімнати, об’єднують кухню з вітальнею або їдальнею. Іноді, при покупці відразу двох чи більше стандартних квартир, їх поєднують, щоб отримати елітне житло з усіма його достоїнствами: сауною, більярдною, гостьовими санвузлами і т. д. Такого роду заходи потребують дозволу офіційних органів, в іншому випадку, самовілля буде нагороджено судовим розглядом і значним штрафом. Дозвіл дає Міжвідомча комісія, однак перш проект повинні затвердити, щонайменше, ще дев’ять інстанцій. Для новачка цей процес виллється у купу грошей, часу і нервових потрясінь. Але не варто зневірятися, прощаючись з мрією про ідеальну квартиру. Солідна будівельна фірма може зробити це замість вас за відповідну винагороду. Сам дозвіл коштує від восьмисот до двох з половиною тисяч доларів.

Архітектори, що створюють проекти новобудов, вже передбачили такий результат, тому квартири в сучасних елітних комплексах здаються в експлуатацію у вигляді бетонної коробки, тим самим заощаджуючи час і кошти потенційних покупців. Тим більше що мода на квартири-студії стає все популярнішою. Розмежування зон відбувається за рахунок обробки підлоги, стін, стелі, колірних акцентів, фактури, мобільних перегородок. Ще один варіант розподілу — різні рівні підлоги і стелі, припустимо, встановлюють подіум для кухні або робочого місця, або роблять стелю в передпокої нижче, ніж у вітальні. Освітлення відіграє особливу роль в зонуванні простору. Вміле розміщення джерел світла, їх яскравість і колір здатні виробляти неймовірні метаморфози.

Квадрати і прямокутники, які зовсім недавно вважалися самими відповідними формами для кімнат, поступаються місцем округлим площам, плавним лініям.

ключ3

40Оформлення інтер’єру багато в чому залежить від віку власників квартири. В зрілому і літньому віці люди тяжіють до класики, рівним стінам і стелям, паркету, спокійній кольоровій гамі, одним словом, елегантно, зі смаком, але без вишуканості і креативу. Перевага віддається дорогим, якісним матеріалам. Тим, кому ще немає тридцяти, традиційність здається нудною і похмурою. Ремонт проводиться в прискореному темпі, виключені складні оздоблювальні роботи, оригінальність вітається, функціональність, творчий підхід. Замість паркету на підлогу кладуть ламінат, замість важких драпіровок вішають на вікна жалюзі. Мінімум меблів, максимум простору і світла. Двері або зовсім відсутні, або замінені на складні конструкції на зразок гармошки.

А тепер безпосередньо про оздоблювальні матеріали. Найпоширенішим є гіпсокартон. У числі його достоїнств пластичність, легкість в обробці, монтажі, невисока вартість. Область застосування гіпсокартону досить велика: його використовують для створення багаторівневих стель, стаціонарних перегородок, колон, стелажів в стінах, деталей декору, ніш, обробки віконних укосів. Для санвузлів і кухні застосовують вологостійкий гіпсокартон.

Підлоги в кухні, санвузлі, іноді передпокої, викладають плиткою. Це більш практичний, зносостійкий матеріал, на відміну від «м’якого» паркету, який кладуть в житлових кімнатах. У плитки є один недолік — сама по собі вона холодна. Тому під неї встановлюють підлоги з підігрівом. Крім плитки, для обробки підлоги може використовуватися натуральний камінь — мармур, граніт.

Різноманітність оздоблювальних матеріалів відкриває перед нами широкі можливості для втілення в життя найсміливіших ідей. Звичайно, ремонт — справа клопітна, але ці клопоти скрашує творча сторона питання.

Ремонт квартир під ключ. Низькі ціни у Львові