Ціни на ремонт коридору (передпокою) під ключ у Львові

Коридор в будинку або квартирі є своєрідною візитною карткою будь-якого житла. Крім того, функціонально він об’єднує в собі передпокій і гардеробну, а в більшості випадків ще й служить чітким роздільником 254інших приміщень. Однак площа коридорів в багатьох старих типах квартир (особливо «хрущовках» і, частково, «брежневках») вкрай мала, що істотно обмежує можливості їх оформлення. Проте, грамотно продуманий дизайн маленького коридору в хрущовці або брежневці цілком може по максимуму використовувати наявний простір. Більш того, навіть у разі найневдалішого будівельного планування, дизайн дуже маленького коридору здатний значно збільшити його, хоча б візуально.

Стиль

Перш за все, стилістично коридор не повинен дисгармоніювати з іншими житловими приміщеннями. Який би стиль не складав основу інтер’єру будинку — мінімалізм, авангард або класика — навіть найменша передпокій зобов’язана йому відповідати.

Кольорове рішення

Наступним важливим моментом є правильний підбір колірних рішень для маленьких коридорів. Очевидно, що чим світліше відтінок — тим просторіше здається нам приміщення. Але в обмеженому просторі стіни часто зачіпаються і, як наслідок, брудняться. З цієї причини білий колір (або близькі до нього відтінки) рекомендується використовувати тільки на стелі або в верхній частині горизонтальних поверхонь. Нижче перевагу краще віддати відносно світлим, але теплим тонам — лимонному, бежевому, бірюзовому або салатовому.

Підлога

256Світлі покриття ідеально підійдуть і для підлоги, причому для зорового збільшення простору до нього застосовуються і інші підходи. Короткий коридор візуально можна розширити шляхом поперечного монтажу паркету або ламінату, а подовжити — повздовжнім візерунком і / або укладанням декількох вузьких дизайнерських килимків. Не тільки буде працювати на оптичне розширення території, але і просто фантастично виглядати будуть і наливні підлоги з вбудованим підсвічуванням.

Стеля

Для стелі рішень візуального розширення маленького коридору ще більше. Це може бути:

  • ідеально гладка, красиво підсвічувана поверхня білого або іншого дуже світлого кольору;
  • ступінчастий карниз по периметру;
  • виконання у вигляді знову-таки м’яко підсвічуваної багаторівневої хвилі;
  • натяжна стеля з відбиваючим ефектом.

Стіни

З огляду на необхідність візуально розширювати простір і, в той же час, як-то боротися з швидким забрудненням стін, проблему можна вирішити наступним шляхом. По-перше, використовувати для декорування якісні і легкомиючи шпалери (з пробки або вінілу), що дозволить як і раніше застосовувати світлі тони — смарагдовий, апельсиновий, бірюзовий і т.д. По-друге — поєднати такий фон з горизонтальним смугастим малюнком, що тягнеться приблизно до 2/3 загальної висоти коридору і закінчується карнизом або бордюром.

Світло

255Як зазначалося вище, величезну роль в оптичному розширенні малих просторів відіграє освітлення. Перш за все, основний світловий потік повинен бути спрямований вгору, що візуально «відсуне» кордон в 2,4 м для стандартних стель хрущовок набагато вище. Додатково до таких більш потужним лампам можна додати LED-світильники поменше, розташувавши їх по стельового периметру.

Меблювання

Гардеробні шафи необхідно буде вибрати з дверцятами дзеркального типу — або, якщо місця для шафи в коридорі не знайдеться, обов’язково включити в меблювання передпокою велике дзеркало. В коридорі не витягнутого, а квадратного планування прекрасно виглядатимуть ще й невеликі пуфики.

Декор

Додадуть оригінальності дизайну маленьких коридорів (при цьому анітрохи не зменшуючи простір) і різні постери, арт-роботи або картини. А також дрібні предмети декору, розставлені на вузькі полички уздовж однієї із стін.

Підсумовуючи сказане, можна з упевненістю сказати — правильний дизайн навіть самого маленького коридору цілком здатний пожвавити і візуально розширити цей простір.

Ціни на ремонт коридору (передпокою) під ключ у Львові