Ремонт кімнати під ключ, ціна ремонту кімнати Львів

Ремонт під ключ вважається оперативним і доступним способом перетворення приміщення, за допомогою якого дизайнерам вдається домогтися втілення всіх бажань власника будинку або квартири.

224

Однією з найбільш затребуваних послуг на ремонтному ринку, є повноцінний ремонт кімнати під ключ. В даному випадку замовнику не потрібно витрачати час на пошук бригади ремонтників, дизайнерів, майстрів по обробці, фахівців з прибирання. Весь цей комплекс послуг може виконати одна компанія, гарантуючи якість виконаних робіт і тривалий термін їх служби.

Які роботи виконуються при ремонті кімнати?

Ремонт під ключ представляє комплексне виконання оздоблювальних робіт, включаючи монтаж і демонтаж будь-якого роду конструкцій. Всі заходи виконуються висококваліфікованими фахівцями, які мають досвід виконання робіт в конкретній сфері діяльності, тим самим гарантуючи якість виконання. На всіх процесах використовується тільки сучасне обладнання і інструменти, що дозволяють виконувати кожен етап швидко, з мінімальними витратами часу і зусиль.

Перелік послуг, які виконуються майстрами, в рамках комплексних ремонтних робіт:

 • Зачистка стін, підлоги і стелі від застарілих декоративних покриттів.
 • Оштукатурювання внутрішніх поверхонь.
 • Фінішне декорування стелі, методом фарбування, стін — обклеювання шпалерами.
 • Заміна старої електропроводки, включаючи освітлювальні прилади, розетки, вимикачі, з можливістю зміни їх первісного стану.
 • Монтування підлогового покриття і супутніх аксесуарів (плінтусів, порогів, для стиків, заглушок під батареї і т.д.).
 • Демонтаж і монтаж дверних і віконних блоків, опалювальних систем (труб, батарей).
 • Проведення робіт з вирівнювання кутів і примикань.
 • Вирівнювання стін і підлоги, під обраний тип обробки.
 • Прибирання, винос і вивіз будівельного сміття.

Терміни виконання ремонту:

Середнє виконання встановленого списку робіт становить 10 днів, проте існує можливість скорочення зазначених строків. Головне, на думку більшості майстрів, є дотримання в часі восьми основних етапів:

 1. Усунення шпалер зі стін, фарбування стелі і старого підлогового покриття.
 2. Заміна електропроводки, з можливими змінами по розташуванню.
 3. Чорнове оштукатурювання стін і стелі.
 4. Проведення робіт з вирівнювання основи підлоги.
 5. Фінішна шпаклівка стелі і стін.
 6. Затирка внутрішніх поверхонь, під подальший етап декорування, заміна розеток, вимикачів, а також первинне фарбування стелі.
 7. Остаточне фарбування стелі та обклеювання стін шпалерами.
 8. Укладання ламінату і монтування додаткових елементів.

226

Для того щоб скоротити тривалість ремонту, майстри об’єднують деякі і етапи і виконують їх в один день. Однак не варто забувати, що трапляються ситуації, які здатні затримати терміни здачі, наприклад, тривалий час сушіння шпаклівки на стінах і стелі. Дана проблема може бути викликана підвищеною вологістю в приміщенні, порою року, якістю використовуваних матеріалів. Виходячи з цього, можна судити про те, що не завжди стислі терміни залежать від фахівців, які чітко виконують встановлені завдання, але і від таких непередбачених факторів, як сушка стін, стелі та підлоги, після нанесення будівельних сумішей, ступінь висихання фарбового лакофарбових матеріалів, клею . Не варто довіряти твердженням, що якісний ремонт  можна виконати за три дні. У цьому випадку можна говорити про те, що вирівнюванню поверхонь і їх обробці не приділялося достатньої кількості часу. Як наслідок, можуть утворюватися дефекти фарбування, нерівності, що істотно зменшить термін служби декоративних матеріалів, і спричинить необхідність повторного ремонту.

Завжди вкластися точно в термін можуть тільки досвідчені майстри з надійної будівельної компанії. Фахівці компанії складуть дизайн-проект вашої майбутньої кімнати (в тому числі і з візуалізацією в 3D), підберуть всі необхідні матеріали і виконають ремонт швидко і якісно. При необхідності під час ремонту можна встановити додаткове обладнання: супутникове телебачення, домашній кінотеатр, провести телефон та інтернет, встановити кондиціонер.

Ремонт кімнати під ключ, ціна ремонту кімнати Львів