Низькі ціни на ремонт балконів і лоджій у Львові

Низькі ціни на ремонт балконів і лоджій у ЛьвовіЯкщо балкон у квартирі оформлений красиво і акуратно, то він обов’язково стане хорошим допоміжним приміщенням, де завжди захочеться відпочити або попрацювати. Комфортно і зі смаком облаштований балкон допоможе ефективно розширити житловий простір, а також створити чудовий куточок для занять з дітьми, домашню оранжерею або робочий кабінет. Ремонт можна довірити професійній бригаді або ж здійснити весь процес самостійно. Якщо домашній майстер володіє достатнім обсягом тимчасових ресурсів, а також здатний орудувати спеціально призначеним набором пристосувань, то він обов’язково зможе виконати ремонт балкона своїми руками.

Фахівці в галузі будівництва рекомендують заздалегідь визначитися щодо стильового напрямку і функціонального завдання майбутнього балкона або лоджії. Чітке і раціональне уявлення про специфіку облаштування балконного приміщення допоможе правильно визначити послідовність виконання ремонтних робіт, а також вибрати оздоблювальні матеріали та методику утеплення.

Ремонт балконів і лоджій у Львові :: Стиль і функціональність

Перш за все необхідно виробити чіткий план з облагороджування балкона. Достатньо лише поставити собі питання: «Як зробити на балконі ремонт щоб він був максимально корисним?».

Ремонт балконів і лоджій у ЛьвовіДане приміщення може доповнювати собою одну з житлових кімнат, стати автономною кімнатою з налагодженою опалювальною системою, холодним складом для зберігання різних предметів або домашньою оранжереєю. Від специфіки призначення майбутнього балкона повністю залежить вибір теплоізоляційних і оздоблювальних матеріалів. Якщо відсутня необхідність в утепленні, тоді зовсім не потрібно купувати велику кількість мінеральної вати або пінопласту. Після прийняття остаточного рішення, пов’язаного з функціональною спрямованістю майбутнього балкона, можна вирушати в будівельний супермаркет з метою придбання потрібних матеріалів. Послідовність ремонтних робіт включає в себе три основних етапи, а саме розбирання, монтаж та декорування.

Ремонт балконів :: Особливості процесу демонтажу

Перш за все потрібно ліквідувати старі склопакети, зняти облицювання з поверхні стін і видалити дерев’яний настил з підлог. Також рекомендується демонтувати раніше встановлену систему електрики, оскільки оновлений балкон потребуватиме її більш модифікованого варіанту. Всі наявні зазори необхідно заповнити високоякісної монтажною піною. Вона не буде створювати занадто великого навантаження на конструкцію, тому найчастіше віддають перевагу їй, а не бетону. Крім того, монтажна піна володыэ більш міцними і надійними властивостями, ніж бетонний розчин.

Найважливіша стадія при здійсненні ремонту — тестування парапету. В процесі експлуатації на ньому могло утворитися велика кількість пошкоджень. Не виключено, що для посилення конструкції потрібно буде покласти цегляну кладку. Якщо парапет на балконі металевий, то буде потрібно скористатися зварюванням.

Ремонт балконів і лоджій з переплануванням

Якщо задалися питанням як зробити ремонт на балконі і розширити корисний простір шляхом облагородження, рекомендується склити його за допомогою металопластикових віконних конструкцій. В такому випадку краще віддати перевагу вікнам з двокамерними склопакетами. Переобладнаний балкон потребуватиме більш вдосконаленій системі теплоізоляції. Для утеплення підлоги, стін і стелі потрібно буде купити надійні і міцні матеріали. Для монтажу допоміжного радіатора потрібно заручитися дозволом комунальної служби. Також можна здійснити монтаж системи теплої підлоги. Це дуже ефективний і простий спосіб утеплення балкона.

Утеплення

Ремонт балконів у ЛьвовіПерш ніж приступати безпосередньо до процесу утеплення балкона, необхідно покрити стіни, підлогу і стелю спеціально призначеної плівкою, яка здатна відбивати тепло. Деякі різновиди такого матеріалу виробляються з липкою основою, що істотно полегшує проведення теплоізоляції. Дана плівка не тільки підвищить якість здійснених теплоізоляційних заходів, але і захистить від появи цвілевих грибків. Крім того, цей матеріал відрізняється високими звукоізоляційними характеристиками.

Роль підлогового покриття можуть виконувати прості дерев’яні дошки. Якщо на них передбачається укладати паркет або ламінат, дощату поверхню потрібно буде покрити спеціальним захисним складом.

Оздоблення стін і стелі

Для оздоблювальних робіт на балконі можна використовувати практично будь-які матеріали. Шпалери, вагонка, гіпсокартон, пластикові панелі, вініловий сайдинг — всі ці покриття входять до переліку найпопулярніших матеріалів для обробки. Сподіваємося після прочитання ви розібралися з питанням, як зробити ремонт балкона своїми руками?

Низькі ціни на ремонт балконів і лоджій у Львові