Промислове освітлення :: Монтаж :: Ціни у Львові

Промислове освітлення. Монтаж у Львові. Промислові світильники призначені для використання у виробничих цехах, на складських комплексах, будівельних майданчиках і т. д. Вони відрізняються більшою потужністю в порівнянні з побутовими моделями.

Промислове освітлення у ЛьвовіЗастосування світлодіодної продукції дозволяє знизити витрати на електричну енергію на 90%, а також повністю виключити витрати на періодичне обслуговування систем освітлення. Монтаж промислових світлодіодних світильників можливий на висоті до 30 метрів, за умови забезпечення нормативної освітленості на заданій робочій площині. Найчастіше для промислових приміщень з великою площею використовуються світлодіодні лампи та світильники потужністю від 50 до 150 Вт і світловим потоком до 15 000 Лм. Це дає можливість досягати необхідного рівня освітленості незалежно від габаритів і конфігурації приміщення.

Промислові світильники працюють в широкому діапазоні напруги і характеризуються підвищеним пило- та вологозахистом, що дозволяє найбільш ефективно функціонувати в умовах безперервної експлуатації.

Відсутність ефекту пульсування і високий коефіцієнт CRI сприяють підвищенню безпеки праці, знижують стомлюваність і збільшують робочу активність персоналу.

Багато які виробничі компанії застосовують світлодіодне освітлення через його вигідність і зручність. Цим обумовлений постійно зростаючий попит на подібну продукцію.

Системи освітлення, виготовлені на основі світлодіодних технологій, можна обладнати інтегрованою системою управління або використовувати для цього провідні технології. Такі методи управління промисловим освітленням дозволяють при необхідності змінювати його інтенсивність, включати або вимикати деякі групи світильників і підвищувати безпеку та енергоефективність системи.

remontudomi.lviv.ua/remont-kvartir-pid-klyuch/

Так, наприклад, можна оперативно змінити схему освітлення (додати світильники в групи, скоротити або збільшити ступінь освітленості окремих зон). Застосування сучасних систем управління також дозволяє економити електроенергію.

Дане обладнання сумісно з датчиками руху, освітленості і детекторами обсягу. Система включається і функціонує тоді, коли це необхідно, автоматично, не віднімаючи час на постійне настроювання.

Споживаючи в кілька разів менше електроенергії в порівнянні з традиційними джерелами світла, світлодіодне промислове освітлення дозволяє вивільняти додаткові потужності, які використовуються для подальшого розширення і модернізації виробництва.

Енергозбереження в освітленні

Промислове освітлення Монтаж у ЛьвовіВ даний час перед бізнесом стоїть завдання скоротити свої витрати і за рахунок цього підвищити свою конкурентоспроможність. Підвищення тарифів на енергоресурси з кожним роком є одним з факторів, що впливають на ціну товару, і ті, хто застосують сучасні технології з метою зниження собівартості, виявляться на лідируючих позиціях.

Одним з перших варіантів для цього є модернізація освітлення. Однак, не так просто розібратися в різноманітті видів освітлення і вибрати саме те, що підійде в кожному конкретному випадку. Фахівці нашої компанії виїдуть на об’єкт, проведуть огляд встановленого обладнання і підберуть найбільш ефективне енергозберігаюче рішення, розрахують термін його окупності. Освітлення торгового або бізнес центру, освітлення зварювального цеху або лікарні, складу або ангара, всюди потрібно свій підхід. Довіртеся професіоналам, і Ви не будете розчаровані в результаті!

Промислове освітлення :: Монтаж :: Ціни у Львові