Прокладка та заміна кабелю :: Дізнатись ціну у Львові

У цій статті розкривають деякі тонкощі заміни і прокладання нової електропроводки в квартирі, приватному будинку, або на дачі. До питання про заміну електропроводки зазвичай призводить такі фактори як:

 Заміна та прокладання нової електропроводки в квартирі

  1. Стали непридатними діючі лінії (це постійний виклик електрика з пошуком несправності і з усуненням), після чого на душі все одно залишається осад, що щось не в порядку!
  2. Ви побудували новий приватний будинок або будиночок на дачній ділянці (мрію міського жителя) і потрібно зробити кріплення на конвеєрі споруд на ввіреній вам території
  3. Придбали квартиру і не знаєте в якому стані електрика цих житлових приміщень.
  4. Зібралися зробити ремонт і попутно змінити всю або частково проводку так сказати по хазяйськи робити ремонт, значить робити все.

заміна кабелю у Львові  Отже начнем- в першу чергу потрібно визначиться з кількістю споживачів в вашому домі для підрахунку розеток на квартиру, визначиться на якій висоті від підлоги будуть встановлюватися ваші розетки, вимикачі, димери, регулятори температури теплої підлоги-це треба добре продумати щоб вони Вам не заважали, не впадали в очі, і було зручно що вони завжди під рукою.

Наступний етап вибір витратних матеріалів-їх величезний вибір і найголовніше не ціна, а надійність, і якщо цінник високий не означає якісний! Найголовніше це хороший кабель і автоматичний захист від удару електричним струмом який встановлюються в електрощиті.

Почнемо з вибору кабелю: приводимо приклад 1-кімнатна квартира 33 кв.м .в середньому потреба-

  • в середньому потрібно ВВГнгls перетином 3 * 1,5 мм -25 п.м. на висвітлення навантаження до 3 кВт.
  • ВВГнгls перетином 3 * 2,5 мм -60 п.м. ваші розетки навантаження до 4.5 кВТ.
  • ВВГнгls перетином 3 * 6 мм -25 п.м. електроплита навантаження до 8 кВТ.

Гофрована труба різного діаметру, розподільних коробок 6-8 штук, розетки вимикачі та установчі коробки під їх кількість. і ВЕЛИКИЙ запас терпіння

Автоматичний захис, що встановлюється в вашому щиті, вибирається він за ступенем навантаження на кожну лінію (споживачі) і по перетину кабеля. Цими двома критеріями варто керуватися перед тим як купувати різноманітні види автоматичних автоматів, диференціальних автоматів і пристроїв захисного відключення.

Але в цьому питанні  ми вам спеціально не будемо нічого говорити І пояснювати бо не професіоналу цього не варто робити, а хороший електрик і без цієї статті знає як все треба правильно розрахувати, протягнути, закріпити і запустити світло в будинок.

Прокладка кабелю у ЛьвовіТак й ще хочемо додати до всього — всі групи належним чином повинні мати заземлення в першу чергу це електроплита, пральна машина, посудомийна машинка, накопичувальні і проточні водонагрівачі, розетки, що знаходяться в ванних комнатах. Саме головне це визначиться з вибором:

Порада при встановленні або заміні електролічильника

Хочемо розповісти вам про установку електричних лічильників, деякі нюанси крок за кроком:

1-написання заяви в керуючої організації про розпломбування вашого старого лічильника

2-це технічні роботи, зняття старого лічильника установка нового за всіма стандартами Енергозбуту це- (1м60 від статі і вступний автомат не більше 5м від вашого лічильника) це можна зробити самому, або скористатися послугою професіонала електрика

3-таким чином лічильник встановлений, йдемо знову в керуючу компанію робимо заявку на опломбування вашого приладу обліку, моя порада: -не потрібно поспішати з вибором з опломбування, має пройти після установки не менше двох тижнів і в день коли прийде інспектор простягніть з нормальним зусиллям всі контакти як приладу обліку так і автоматичних вимикачів

Ремонт квартир під ключ у Львові

постскріптум- це робиться тому, що за ці два тижні відбувається усадка як дротів так і самих затискачів, через навантаження даних як теплових механічних і електричних!

Прокладка та заміна кабелю :: Дізнатись ціну у Львові