Низькі ціни за прибирання після ремонту у Львові

Прибирання після ремонту у Львові. Кожен ремонт має свої особливості. Це може бути приватна квартира, котедж, окремий офіс або офісний центр, торговий об’єкт, або промислове підприємство. Проте, тут завжди присутні певні загальні етапи.

  1. Низькі ціни за прибирання після ремонту у ЛьвовіЗбір і вивіз будівельного сміття. Після ремонтних і будівельних робіт часто залишається велике сміття, яке необхідно зібрати і видалити з приміщень, перш ніж приступити до більш ретельних клінінгових процедур.
  2. Видалення пилу. Пил віддаляється за допомогою професійного обладнання. При цьому може бути використана комбінація сухої та вологої технології знепилювання.
  3. Зняття плівкового захисту. На стеклах (вікна, дзеркала), пластикових панелях (підвіконня, рами, двері) залишається будівельний скотч і захисні плівки, які необхідно акуратно видалити.
  4. Чистка вентиляції і радіаторів. Щоб уникнути вторинного забруднення, слід ретельно прочистити вентиляційні отвори і батареї опалення. Прибирання після ремонту у Львові
  5. Миття скляних і полірованих поверхонь. Після проведення вищезазначених операцій починається більш «тонке» прибирання після ремонту з миттям вікон, полірованих меблів і т.п.
  6. Видалення стійких забруднень. До такого післяремонтного забруднень відносяться плями фарби, краплі лаку, цементного розчину, замазки та будівельна піна. Для кожного типу передбачена своя технологія видалення, щоб не нашкодити новому покриттю. Це складний етап післябудівельного клінінгу, схожий хірургії в медицині.
  7. Наведення порядку в санвузлах. Тут передбачається виконання частини перерахованих вище процедур з обов’язковою дезінфекцією приміщення.
  8. Чистка побутових приладів. Мається на увазі знепилення поверхонь побутової техніки.
  9. Хімічна чистка килимових покриттів.

Прибирання після ремонту у Львові

Увага! Залежно від типу об’єкту і побажань замовника, прибирання після ремонту може включати, як весь перерахований перелік послуг, так і окремі його пункти.

Наш досвід, кваліфікація та технічні можливості дозволяють виконати прибирання після ремонту на об’єктах з різною господарською діяльністю, а також в житлових приміщеннях різної площі — від однокімнатної квартири до багатоповерхового котеджу.

Навести ідеальний порядок після по закінченню будівництва або ремонту здатна тільки професійна клінінгова компанія, що володіє сучасними технологіями в сфері чистоти й приваблива достатнім арсеналом спеціальної техніки та миючих засобів.

У той же час, власники приміщень роблять нескладні косметичні ремонти з метою «освіжити» інтер’єр і не дуже витратитися. Виклик професійних клінерів в цьому випадку може бути фінансово недоцільним. Однак наведення порядку власними силами теж має дотримуватися певних правил, щоб витрачені зусилля дали ефективний результат. При неправильному підході можна отримати зворотний результат і зроблений ремонт піде нанівець.

Прибирання після ремонту у ЛьвовіНайбільш важке забруднення — монтажна піна. Тому при виконанні ремонтних робіт поводитися з нею варто дуже акуратно. Заздалегідь надійно захистите поверхні, на які можуть потрапити краплі «монтажки», а також приготуйте пристосування для її оперативного видалення, якщо все-таки неприємність станеться. Ліквідувати забруднення слід моментально, інакше склад застигне і намертво з’єднатися з поверхнею. Якщо покриття гладке, то видалити засохлу піну ще можна спробувати, а ось відновити рельєфний предмет практично нереально.

Такі ж швидкі процедури видалення потрібно виконувати і при забрудненні плитковим клеєм. Такий склад, як і піна, міцно з’єднується з поверхнею, тому не слід чекати, коли клей затвердіє.

Ще один «популярний» забруднювач в процесі ремонту — лакофарбові вироби. Використовувати склади для видалення лаку або фарби слід обережно, в залежності від того, на якій поверхні з’явилася пляма: лінолеум, ламінат, паркет, пластик і т.п.

Єдиного складу для видалення всіх видів забруднень після ремонту, на жаль, не існує. Для кожного типу є свій ефективний засіб. Тому для власника залишається два виходи. Або дуже акуратно виконувати будівельно-ремонтні роботи, або призвати на допомогу фахівців.

Низькі ціни за прибирання після ремонту у Львові