Пошук роботи на будові у Львові

Велике число чоловіків не мають поняття, де влаштуватися на роботу і яким чином знайти вакансії з пристойною оплатою. Хоча, треба зізнатися, є і такі пани, які постійно говорять своїм близьким, що оббігли мало не всю країну, але ніде нічого пристойного не виявили. То зарплата не влаштовує, то посаду не та. Природно, кожен хоче бути офісним працівником на високу зарплату, а то і самим босом. Але життя пропонує свої правила гри. Однак подивимося, що діється на ринку праці в реальності.

Пошук роботи на будові у Львові

Тим не менш, хоч як крути, але робота є. І її чимало. Наприклад, розглянемо область, яку займає будівництво. При пошуку роботи на будові у Львові лля справжніх чоловіків вакансії є завжди, просто треба знайти бажання працювати. Звичайними затребуваними спеціальностями є бригадири, частіше кваліфікована праця в сфері архітектури, інженерії. Потрібні каменярі, малярі та штукатури, столяри, геодезисти, монтажники. Великим «попитом» користуються майстри: електрики, слюсарі, кранівники, підсобники, покрівельники, сантехніки, інші професіонали.

Уявіть, скільки працівників потрібно тільки для зведення одного єдиного будівку! Адже це ціла армія працівників! І після цього ви хочете сказати, що важко знайти роботу? Пошук роботи на будові у Львові справа копітка, але цілком реальна.

Зрозуміло, що будівництво супроводжується обслуговуванням багатьох фахівців, які мають безпосереднє відношення до будівель. Але ж скільки юристів, бухгалтерів, директорів, менеджерів різних ланок, керуючих необхідно для того, щоб організувати діяльність будівельної компанії. Тому зрозуміло, що знайти посаду з відповідним окладом можна завжди, було б бажання. Більш того, будівництво має на увазі вахту. Вахта, в свою чергу, мчить по черзі, тому зручний графік завжди можна побудувати в злагоді, звичайно, з керівництвом. Так працівник вибудує зручний графік і для себе, і для інших співробітників.

Трохи важче пошук роботи на будові у Львові, близький до місця проживання. Але для того, щоб полегшити пошук, і створювалися спеціалізовані портали у Всесвітній мережі, де представлені вакансії практично в кожному місті країни. Так що кожен претендент при деякому старанні зуміє знайти посаду з високою оплатою у себе в місті. Тому, дорогі чоловіки, не варто розповідати близьким про свої горе-намаганнях знайти роботу, якої немає. Ви просто погано намагаєтеся або вам просто подобатися дозвільне життя.

Пошук роботи на будові у Львові

Дуже важко знайти роботу молоді. Справа в тому, що будівництво — це складна сфера і вимагає певного досвіду. Але іноді забудовники передають куті меду в своїх вимогах, залишаючи за бортом юних фахівців. Але не варто впадати у відчай. Молоді руки завжди потрібні в складних регіонах. Причому там завжди відмінно платять. ми маємо на увазі північні частини держави. Найчастіше хлопцям доводиться відриватися від сім’ї. Тому-то на таку вакансію відгукуються зазвичай ті, хто ще не встиг завести сім’ю, на даний момент самотній. Певні вимоги пред’являються і до здоров’я чоловіка. Головним для роботодавців з Півночі є те, що працівник готовий переїхати і почати заробляти. Однак заробіток має на увазі працю без зупинок, якісне виконання своїх обов’язків.

Зрозуміло, що сірчаний регіон досить складний, і робота через кліматичні умови стає набагато важче. Тому не дивно, що робочі служать відповідно до розкладу, тобто передбачається вахта. Так співробітники компанії виїжджають на місце проведення робіт на строк зазвичай до двох тижнів. Причому збори і переправлення працівників до місця праці і назад повністю лягає на плечі наймача.

Щоб і оплата праці та умови роботи відповідали стандартам і не порушували законів, ви, як здобувач, повинні вивчити свої права і обов’язки. Адже вахта — це важка праця, яку недобросовісним роботодавцем може використовуватися за мізерні виплати. Але на перевірених порталах, які публікують вакансії, ви завжди знайдете всі дані про наймача і дізнаєтеся подробиці про пропоновану посаду. Отже пошук роботи на будові у Львові залежить від терпіння і бажання спів шукача.

Пошук роботи на будові у Львові

Важливо розуміти, що будівельна праця залежить від сезону. Тому в зимовий час, коли кількість роботи суттєво зменшується, оплата також знижується. Тому необхідно заздалегідь прораховувати свій річний бюджет, щоб потім не ламати голову в пошуках додаткового сезонного заробітку.

Актуальні вакансії у Львові

( за даними remontudomi.lviv.ua )

Зварювальник електрик

Проф. область               Будівництво — Ремонт, Промисловість — Виробництво — Сировина

Зайнятість                       денна

Додатково                     З щоденною оплатою

Вид діяльності:           Досвід різних монтажних робіт. Виконання теслярських і столярних робіт.  Уміння працювати бензопилою, болгаркою, циркулярною пилкою, шуруповертом, паяльником і іншим будівельним інструментом. Виконання ремонтних / оздоблювальних робіт. Виконання бетонних, кам’яних, сантехнічних та інших будівельних робіт.  Виконання підсобних і допоміжних робіт на об’єкті.

Вимоги                         Прямі руки. Бажання працювати . Відповідальність

Робочий підсобний

Проф. Область             Промисловість — Виробництво — Сировина, Будівництво — Ремонт

Зайнятість                   денна

Додатково                    З проживанням

Вид діяльності:            навантажувально- розвантажувальні роботи, вивантаження вантажу і навантаження, будівельні роботи (капітального та кап ремонту). ЗП виплачується вчасно і без затримок. Можливо приїжджі, житло надаємо євро вагончики зі зручностями.

Вимоги                         

Освіта                               вища

Досвід роботи               3-5 років

Пошук роботи на будові у Львові

Монтажник скляних конструкцій

Необхідний досвід роботи: не потрібен

Повна зайнятість, повний день

У виробничо-будівельну компанію потрібні монтажники зі складання та встановлення скляних конструкцій (скляні офісні перегородки, дзеркала, душові кабіни, огорожі сходів, скління ліфтових шахт).

Обов’язки:

 • монтаж скляних перегородок і дверей;
 • монтаж алюмінієвих перегородок і дверей;
 • виконання вимог регламентів організації;
 • відповідальне ставлення до роботи;
 • дозвіл на місці нестандартних ситуацій, що виникають в процесі монтажу;
 • злагоджена робота в команді.

Вимоги:

 • досвід роботи по монтажу скляних конструкцій (скляні двері, перегородки, душові кабіни та дзеркала)
 • освіта не нижче середньої спеціальної;
 • вміння працювати не тільки руками, але і головою;
 • вміння читати і працювати з кресленнями і специфікаціями;
 • відсутність пристрасті до алкоголю і наркотиків.

Умови:

 • навчання специфіці роботи компанії;
 • навчання за рахунок компанії і корпоративні тренінги;
 • оформлення по ТК;
 • оплачувана відпустка (28 днів);
 • постійна і стабільна зарплата: оклад +% від результату;
 • надання спецодягу, інструменту;
 • графік роботи: понеділок-п’ятниця.

Пошук роботи на будові у Львові

Робочий підсобний

Обов’язки:

Підсобні роботи по ділянках:

 • виробництво РДФ (магніт, подрібнювач, контроль наповнення причепа);
 • пресування хвостів;
 • «кіпуванння» вторинки (прес);
 • відбір великогабаритних фракцій;
 • сортування металу;
 • сито, важка фракція конвеєр, накриття сіткою контейнерів;
 • добір фракцій, відбір негативних фракцій.

Вимоги:

 • відповідальність.

Умови:

 • Оплата: годинна тарифна ставка – 80 грн / год + виплата премій від виконаного плану
 • офіційне працевлаштування, біла зп;
 • спецодяг — графік роботи 2/2;
 • можливість переробок з погодинною оплатою

При пошуку роботи на будові у Львові дуже важливо правильно скласти для себе портрет «ідеального роботодавця». Адже від того, наскільки точно компанія відповідає вашим критеріям, буде залежати, чи зможете ви там довго пропрацювати, заробити якісь гроші і зробити успішну кар’єру.

Одним з таких важливих критеріїв, що характеризують роботодавця, є розмір компанії. Комусь для роботи більше підходять великі корпорації, іншим — зовсім невеликі фірми. Чим вони відрізняються з точки зору співробітника? У чому специфіка в цілому і конкретні переваги і недоліки кожного з цих двох типів? Давайте розбиратися.

Отже, почнемо з переваг роботи в невеликих компаніях. Вони стосуються як етапу працевлаштування, так і власне трудової діяльності і кар’єрних можливостей. Не здивуємося, якщо для тих, чий досвід пов’язаний виключно з великими організаціями, якісь пункти прозвучать вельми незвично.

Пошук роботи на будові у Львові
Architectural tools

7 плюсів роботи в маленьких компаніях

 1. Цілком реально домогтися співбесіди особисто з власником або директором будівельної компанії, причому вже на початковому етапі.

Напевно при працевлаштуванні вам вже багато разів доводилося стикатися з перешкодою у вигляді HR-менеджера або рекрутера, «перестрибнути» через якого було б непросто. А вже дістатися до співбесіди з першим керівником великої корпорації для звичайного кандидата — так і зовсім справа малоймовірна.

У маленькій фірмі, навпаки, на першій же співбесіді можна опинитися на зустрічі не просто з керівником, а з самим власником. Що стосується «кадровика», то такої посади в компанії може взагалі не існувати, оскільки власник, справедливо чи ні, вважає подібних співробітників «дармоїдами».

 1. Легше домовитися про умови та особливості роботи.

Оскільки на співбесіді ви ведете переговори безпосередньо з першою особою, у вас набагато більше шансів досягти домовленостей на ваших (або компромісних) умовах. В тому числі, це стосується графіка роботи, зарплати, посади.

Більш того. Уявляєте, можливий варіант, коли персонально під вас можуть створити нову посаду!

У великій компанії, навпаки, штатний розклад заздалегідь визначено, все речі регламентовані, і зарплата, швидше за все, не зможе перевищити заздалегідь прописані рамки.

Пошук роботи на будові у Львові

 1. Широке коло виконуваних завдань.

Тим, хто не боїться великої кількості роботи і нововведень, праця в невеликій компанії — просто Клондайк. Доводиться (і є можливість) займатися найрізноманітнішими питаннями. Відповідно, настільки ж широкий набір навичок, які в процесі можна освоїти.

 1. Реальна можливість зробити кар’єру.

Маленькі фірми — це як раз ті роботодавці, у яких можна робити відчутну кар’єру. Іноді рух по кар’єрних сходах проходить досить швидко, через кілька сходинок, в тому числі до рівня першого керівника.

Якщо ж говорити про великі корпорації, то стати там топ-менеджером буде, швидше за все, незрівнянно складніше.

 1. Досвід, який може стати в нагоді в подальшому, якщо ви вирішите відкрити свій бізнес.

Будучи близьким до процесів управління діяльністю компанії (а в малому бізнесі це цілком реально), ви придбаєте досвід і навички, безцінні у підприємницькій діяльності. Вирішивши одного разу відкрити свій бізнес, вам буде набагато легше.

Та й сама ідея про підприємництво з більшою ймовірністю прийде вам в голову при роботі в невеликій компанії, ніж у величезній структурі.

Пошук роботи на будові у Львові

 1. Багато робочих питань вирішуються досить швидко.

Швидкість прийняття рішень, відсутність бюрократії, величезної кількості паперів і начальників, які повинні їх візувати — одне з найбільш відчутних переваг роботи в невеликих організаціях. Після великої компанії це стане приємним і незвичним сюрпризом.

 1. Найчастіше тепліша обстановка в колективі, близька до сімейної.

Для тих, кого дуже хвилює клімат в колективі на майбутній роботі, цей пункт теж вселить оптимізм. Зрозуміло, що компанії різняться, але знайти маленьку фірму з дружним колективом цілком реально.

Ну як — вже подобається?