Пошук пошкоджень електропроводки || Ціни || Львів

Визначення місця пошкодження електропроводки в житлових приміщеннях.

Рекомендації швидше підійдуть до приміщень (квартир) у старих будинках. Проблема полягає в тому, що зношена проводка і може перегоріти в будь-якому місці, а схем електропостачання ніхто не знає. Звичайно, найкращий варіант: замінити повністю проводку в квартирі. Але ці роботи відкладемо до капітального ремонту квартири. Необхідно буде знайти електромонтажну організацію, яка зможе якісно виконати такі роботи. А також будівельну фірму або бригаду, яка зробить ремонт після прокладки електропроводки.

Пошук пошкоджень електропроводки ЛьвівПершочергове завдання у нас більш просте: відновити освітлення в кімнаті. Перегоріла проводка, і ми сидимо без світла. Електрики з житлової контори прийшли і, похитавши головою від представленого нам обсягу робіт (схем прокладки проводу немає, і тому необхідно довбати стіни в невідомому напрямку), пішли на невизначений час.

Отже аналізуємо… В кімнаті є вимикач, світильник стельовий і розетка. У наборі домашніх інструментів необхідно мати покажчик напруги. Буде це викрутка-індикатор або двополюсний покажчик принципово не важливо. Хоча все ж у відповідності з «Інструкцією по застосуванню і випробуванню засобів захисту, використовуваних в електроустановках» застосування двополюсних покажчиків є краще. Беремо покажчик та у відповідності з Правилами користування перевіряємо наявність напруги в розетці.

В розетці напруга присутня. Світлодіод індикатора яскраво світиться. (Якщо у вас викрутка-індикатор, то світлодіод світитися в одному з отворів.)

Починаємо робити невеликі отвори по ходу проводу вгору від розетки, звільняємо провід від штукатурки, роблячи акуратну борозенку. І, о щастя, знаходимо на дроті місце пробою – підгоріла ізоляція чорного кольору.

В розетці напруга присутня. Світлодіод індикатора яскраво світиться. (Якщо у вас викрутка-індикатор, то світлодіод світитися в одному з отворів.) Значить фаза доходить до розетки і у нас пошкоджений нульовий провід. Якщо індикатор не світиться, то пошкоджений фазний провід або обидва дроти відразу.

Після визначення несправності необхідно відключити напругу, зазвичай викручують пробки або вимикають автомати а квартирному щитку. Якщо ви не впевнені, який автомат, що відключає, то вимкніть відразу всі. Дану процедуру необхідно робити завидна, прорахуйте приблизно скільки витратите часу  і прикиньте, щоб до кінця роботи на вулиці було ще світло. На всякий випадок запасіться ліхтариком.

Ремонт квартир Львів

Визначаємо ймовірне місце пошкодження. Проводку зазвичай проводять вертикально вгору від розетки або вимикача і горизонтально від розгалужувальної або комутаційної коробки. Уважно огляньте ймовірне місце прокладання проводу: перевірте вбиті в цьому напрямку цвяхи, чи немає підтікання, намокання. Також пробій проводів може бути в місці повороту, так як у місці згину зменшується переріз провідника.

Пошук пошкоджень електропроводки Ціни Самими простими і компактними пристроєм для виявлення проводки є пробник MS-58М. Також у побуті може стати в нагоді і MS-48NS, прилад «олівцевого типу. Пристрій працює і контактним і безконтактним способом: у першому випадку за індикацію «відповідає» червоний світлодіод, у другому – зелений, причому спільно з ним працює ще і зумер. Контактним методом за допомогою приладу можна визначити наявність змінної напруги в мережі, виявити фазовий провід або продзвонити електричний ланцюг, а безконтактним – знайти в стіні кабель, що знаходиться під напругою.

Якщо у вас немає можливості використовувати спеціальні прилади для виявлення прихованої проводки, то пропонуємо скористатися простим «дідівським» методом:

Робимо невеликі отвори по ходу дроту, звільняємо провід від штукатурки, роблячи акуратну борозенку. І ваші зусилля незабаром принесуть плоди: місце пробою буде визначено.

Пошук пошкоджень електропроводки || Ціни || Львів