Поклейка шпалер. Ціни на наклеювання шпалер у Львові

Поклейка шпалер Львів. Дві суміжні кімнати, що знаходяться у двокімнатній квартирі можна обклеїти шпалерами однаковими за кольором і малюнком. В результаті цього, вийде обробка, яка буде візуально збільшувати простір в момент відкритих дверей. У разі, якщо дві суміжні кімнати витягнуті в довжину, стіни у такому приміщенні краще обклеїти шпалерами різних кольорів, але з однаковим малюнком. Наприклад, в одній кімнаті можна поклеїти шпалери золотистого кольору, прикрашені світло-коричневим малюнком, а в другій кімнаті навпаки – світло-коричневі шпалери з малюнком, виконаним золотистим кольором. Таке рішення допоможе візуально скоротити подовжені розміри кімнат.

Вибираючи матеріал для обклеювання шпалерами стін, слід пам’ятати той факт, що плівкові або рулонні матеріали, що мають рельєфну поверхню, сприяють візуально зменшувати простір, на відміну від гладких матеріалів.

Скільки потрібно шпалер?

Як правильно розрахувати необхідну кількість шпалер? Даний показник розраховують за площі стін, які потребують обклеюванню. Для того, щоб дізнатися скільки потрібно шпалер, необхідно, суму довжин усіх стін помножити на висоту приміщення, і в результаті отримаємо площу обклеювання. Площу рулону можна визначити по довжині і ширині рулону шпалер, що купуються.

Для того щоб дізнатися яку кількість рулонів слід придбати, необхідно площу обклеювання розділити на площа одного рулону

Підготовка поверхні під обклеювання шпалер

Поклейка шпалер у ЛьвовіПравильна підготовка поверхні під обклеювання шпалер. Від того, наскільки ретельно була підготовлена основа для обклеювання, значною мірою залежить якість обробки рулонними або плівковими матеріалами, а також її довговічність. Готова перед обклеюванням поверхня повинна бути абсолютно рівною і гладкою, і головне-абсолютно сухою, так як при наклеюванні шпалер, що  мають тонку структуру або самоклеючої плівки, будуть помітні навіть найдрібніші піщинки.

Поверхню, яка якимось чином постійно схильна до вогкості і вологості не рекомендується обклеювати шпалерами і плівками, в подальшому це призведе до відшарування оздоблювального матеріалу і його псування.

Підготовка поверхонь, призначених під обклеювання матеріалами, складається в основному з декількох головних операцій.

Робота, пов’язана з ремонтом поверхонь і їх очищенням від забруднень, відбувається таким же чином, як і для малярних робіт.

Ремонт квартир під ключ Львів

Всі тріщини і вибоїни, які видно на поверхні, спочатку розрізають, потім розчищають їх до міцної штукатурки, а в кінці закладають спеціальними розчинами.

Невеликі тріщини або щілини, а так само отвори від цвяхів закладають лише шпаклівкою. Після виконаної роботи, поверхня повинна бути добре висушена.

Наклеювання шпалер у Львові. Після того як зроблений ремонт стін, поверхню необхідно прошліфувати з допомогою шліфувальної шкурки, при цьому видаляючи всі шорсткості і різні піщинки.

Що потрібно знати перед поклейкою шпалер

Якщо поверхня раніше була пофарбована клейовою або вапняною фарбою, її слід очистити від неї, промити, а потім добре висушити. Якщо не провести такі процедури, то від такої поверхні наклеєні шпалери швидко відпадуть.

У разі якщо на поверхні є плями, які зможуть проступити через шпалери, їх слід зафарбувати нітролаком або нітроемаллю, а можна їх просто заклеїти тонкою фольгою.

Стіни, які обклеєні простими шпалерами, потрібно перевірити, наскільки міцно вони тримаються. Для цього слід просто змочити їх водою. У місцях, де з’явилося здуття, необхідне очищення від старих шпалер. Якщо ж шпалери триматися міцно, то на них можна спокійно наклеювати нові шпалери, тільки перед цим потрібно окремі шорсткості і ті місця, де є обриви старих шпалер, попередньо зачистити шліфувальною шкуркою, а також проклеїти їх гарячим клейстером. Всі інші види рулонних і плівкових матеріалів, які були наклеєні раніше, краще видалити.

Якщо стіни пофарбовані масляною фарбою, то її видаляти не варто, її треба промити розчином води з содою або милом, а потім добре просушити.

Якщо ж це емальована фарба, то з нею поводяться таким же чином, промивають, сушать і зачищають спеціальною шліфувальною шкуркою.

Ціни на наклеювання шпалер у ЛьвовіПоверхню, оббиту сухою штукатуркою або листами гіпсокартону, спочатку шпатлюют гіпсовим розчином, закладають їм же стики, після чого їх обклеюють марлею, а зверху знову наносять шпаклівку, і після висихання очищають шліфувальною шкіркою. Цвяхи саджають на 1миллиметр глибиною, олійною фарбою зафарбовують їх капелюшки. Отримані поглиблення слід зашпатлювати і відшліфувати після сушіння.

Поверхні, виконані з деревних плит або фанери, готуються таким же чином. Шви, які знаходяться на стиках аркушів, а також місця в аркушах, де втоплені капелюшки цвяхів, слід закрити спеціальною шпаклівкою, призначеною для виробів з дерева. Висушені поверхні необхідно відшліфувати, а потім очистити від пилу.

Для того щоб зробити процес обробки синтетичними матеріалами, після того, як відбулася ревізія, ремонт і грунтовка стін миловаром, всі нерівні місця знову шпатлюють, а потім шліфують за допомогою пемзи або шліфувальної шкурки. Отриману готову поверхню ґрунтують розведеним клейовим розчином, призначеним для наклейки цього матеріалу.

Підготовка поверхні під обклеювання шпалер

Якщо поверхня буде обклеюватися ізопленом марки АВ і БВ, то в такому випадку можна, лише зробити ремонт стін та їх прочищення, а потім і грунтовку. Цього буде достатньо, так як товщина даного матеріалу дозволяє не робити суцільного шпаклювання і шліфування.

Інтервал верхньої лінії передбачається у всіх випадках, виняток становить лише той випадок, коли обклеювання здійснюється до самої стелі.

Відстань, яка повинно бути від верху до обробки стелі, необхідно відзначити в кутах кімнат на кожній із стін олівцем або крейдою. Після цього шнуром, натертим пігментом або вугіллям, відбивається лінія.

Зустрічаються такі приміщення, в яких лінія стелі не завжди виходить горизонтальною до позначки верхньої лінії оздоблювального матеріалу, в такому разі її необхідно перевірити із застосуванням водяного рівня. Для цього потрібно:

  • Взяти гумовий шланг невеликої товщини, і в його кінці вставити трубки зі скла.
  • Потім шланг заповнюється водою до середини скляних трубок і в цей момент зазначається рівень, на якому знаходиться вода.
  • Після цього зазначені лінії слід з’єднати, і в результаті вийде горизонтальна лінія.

Грунтовка поверхонь перед поклейкою шпалер

Грунтовка поверхонь проводиться розведеним клеєм, який призначений для обклеювання оздоблювальних матеріалів. Дана процедура необхідна для того, щоб закріпити піщинки і пилоподібні частинки.

Поклейка шпалер

монтаж шпалер у ЛьвовіДля обклеювання паперових шпалер простого типу, поверхня промащується клейстером. Для початку робиться відведення – промащується поверхню шириною 5 сантиметрів, що знаходиться нижче лінії верхнього відбиття, також промащуються отвори, кути і поверхня плінтуса, після чого всю поверхню слід проклеїти маховою кистю.

Якщо стіни обклеюються вперше, то для цього застосовують макулатуру, це допоможе вирівняти поверхню. Після того, як наклеєні газети, і поверхня повністю висохла, всі зморшки і нерівності, що залишилися, необхідно зачистити шліфувальною шкуркою.

Якщо обробний плівковий матеріал виконаний на тканинній або паперовій основі, то поверхні, призначені для нього потрібно прооліфити і здійснити шпаклівку. У тому випадку, якщо шпалери клеяться на рівні і гладенькі стіни, то вони для початку грунтуються за допомогою клейового розчину КМЦ. Точно так само готується поверхня, на яку буде наклеюватися изоплен.

Поверхні, які призначені для обклеювання плівкою і безосновними плівками, готуються в такому ж порядку, як і для високоякісної масляної фарби.

Для того, щоб встановити необхідну консистенцію клейового розчину, слід намазати на шпалери три смужки клеєм різної густоти і наклеїти їх на стіну. Потрібно використовувати той клей, смуга якого буде триматися міцніше всіх.