Ціни на укладку плитки. Послуга плиточник Львів

54Плиткові роботи можна назвати обличчям ремонту. Незважаючи на те, що укладання плитки займає всього кілька днів, пам’ятайте, що ремонт робиться на багато років, тому важливо провести укладання плитки якісно. Наші плиточники не тільки володіють всіма необхідними знаннями в області укладання плитки, але давно і з успіхом застосовують їх на практиці.

Від того, наскільки ретельно стіни або підлога будуть підготовлені до укладання плитки, багато в чому залежить термін її експлуатації. Переробляти укладання плитки — вкрай складно і витратно на відміну від багатьох інших робіт. Ту ж стелю з гіпсокартону скорегувати легше. Нам важливі такі параметри: відхилення поверхонь від осей або від заданих площин, рівність площин, міцність поверхонь.

ключ1

Керамічна плитка — матеріал, який Ви обираєте самостійно (якщо Вам не допомагає дизайнер ). Настійно рекомендуємо: обов’язково перевіряйте всю керамічну плитку при покупці на відколи, на відповідність сорту, зазначеному на упаковці. Особливу увагу зверніть на партію — на всіх коробках повинна стояти одна і та ж, інакше при укладанні плитки може виявитися різниця в тоні. Визначити сортність можна за кольором, яким позначена упаковка або один з країв плитки. Керамічна плитка першого сорту позначена червоним кольором, другий сорт — синім, третій — зеленим. Якщо сорт не вказано на упаковці, то це може бути бессортовая плитка.

Модні тенденції в укладанні плитки

Останнім часом частіше використовуються великі розміри плитки. Також все більшої популярності набуває обрізна плитка — вона проходить додаткову обробку, внаслідок чого при укладанні плитки зменшуються шви.

Ще тенденція — наслідування іншим матеріалам, таким як тканина, камінь, дерево, шкіра і скло. Це дозволяє легко поєднувати укладання плитки та інші матеріали, що використовуються в оформленні інтер’єру.

Використання фотошпалер і фресок в дизайні керамічної плитки дозволяє візуально розширити простір, внести певну атмосферу. Однак укладання плитки такого формату не можна робити в приміщеннях з підвищеною вологістю і там, де можливо механічний вплив на поверхні.

ключ2

Стандартні способи укладання плитки

Традиційний

З усіх способів укладання плитки це найбільш простий варіант. Не потребує попередньої схеми і особливої розмітки. Традиційне укладання плитки робить простір упорядкованим, візуально просторішим. Найбільш популярні малюнки — однотонний, шахи, лінії, килим (перехресні лінії), геометричний орнамент, калейдоскоп.

Зі зміщенням

Подібний спосіб укладання плитки для підлоги рекомендований в приміщеннях з інтенсивним рухом або великим механічним навантаженням. Адже при укладанні плитки зі зміщенням немає стику чотирьох плиткових кутів (вони найбільш схильні до зламу).

По діагоналі

Цей спосіб укладання плитки на підлогу дозволяє приховати похибки в розмірах плитки — при діагональному укладанні плитки дефекти практично непомітні. При малюнку «шахи» інтер’єр набуває виразність, в очі не впадає нерівність кутів і стін.

Ялинкою

Способи укладання плитки і паркету ялинкою мало різняться. «Ялинка» ідеальна в кімнатах зі стінами, що йдуть не паралельно, в приміщеннях неправильної форми. Схема виглядає цікаво і в разі, коли настінна і плитка для підлоги мають відмінні розміри: укладання плитки «ялинкою» візуально вирівнює різницю форматів. Підходить тільки для прямокутної плитки.

ключ3

Модульна сітка

55Багаторазово повторюваний нерегулярний візерунок особливо хороший в невеликих приміщеннях. Для більшого декоративного ефекту можна використовувати плитку різних розмірів, кількох кольорів, поєднувати однотонну і вставки з орнаментом. Вимагає попереднього проектування і серйозних розрахунків. Має величезну кількість варіантів (модулів).

Нестандартне укладання плитки

Практично у всіх магазинах і салонах є дизайнери-консультанти, які допоможуть Вам не тільки визначитися з колекцією, але і підготують індивідуальний дизайн-проект укладання плитки. Послуга з підготовки проекту безкоштовна за умови замовлення плитки. Все, що від Вас потрібно — принести точні розміри приміщення.

Ціни на укладку плитки. Послуга плиточник Львів