Підлога тепла водяна || Ціни на монтаж у Львові

Підлога тепла водяна Львів. Системи теплої підлоги з використанням металопластикових водопровідних труб є досить практичними і з успіхом використовуються в багатьох проектах житлових будинків.

Самі по собі системи теплої підлоги вже давно нікого не дивують, і багато домовласників намагаються влаштувати таку підлогу в своїй оселі при першому зручному випадку. Дійсно це дуже практично і зручно, і дає мешканцям будинку додатковий комфорт.

Серед відомих систем теплої підлоги, пропонованих будівельним ринком, переважають, в основному, теплі підлоги з використанням кабельного електрообігріву. І мало хто здогадується, що можна влаштувати теплу підлогу своїми силами з використанням звичайних металопластикових труб. Причому для цього потрібні тільки мінімальні знання і навички, і рівні руки.

Підлога тепла водяна у ЛьвовіІснує кілька варіантів пристрою водяної теплої підлоги з металопластикових труб. У першому варіанті така підлога є частиною загальної опалювальної системи будинку і втрачає свою функціональність в теплу пору року, коли система опалення повністю відключена. Хоча й існують технологічні рішення, що дозволяють задіяти водяну теплу підлогу окремо від загальної опалювальної системи, вони, як правило, вимагають участі професіоналів в складанні схеми монтажу і правильний устрій розводки трубопроводів і вентильної системи.

Монтаж теплої водяної підлоги у Львові

Для нас більший інтерес представляють системи теплої підлоги водяної, що працюють окремо від загальної опалювальної системи. Для устрою таких підлог і забезпечення подачі в якості теплоносія гарячої води відмінно підходить котельне обладнання, що має так звані два контури: один для опалення, другий — для забезпечення побутовою гарячою водою. Саме в контур для подачі гарячої води ми і врізаємо нашу систему теплої водяної підлоги.

Практична реалізація такого проекту теплої підлоги не представляє особливої складності. Після того, як металопластикова труба покладена і вмурована безпосередньо в підлогу, основну увагу необхідно приділити питанню підключення її до магістрального контуру подачі побутової гарячої води. Саме підключення (врізку) трубопроводу теплої підлоги можна виконати з використанням спеціального колектора або звичайного фітингового трійника з пристроєм запірного вентиля, який буде закривати подачу гарячої води від магістралі в систему трубопроводу теплої підлоги. Таким чином, ми можемо за допомогою вентиля регулювати включення або відсікання системи від контуру в залежності від наших потреб, а вся система буде повністю незалежною від опалювальної системи будинку.

Ремонт квартир Львів

Найпопулярніший на сьогодні варіант установки теплої водяної підлоги — це бетонна система укладання. Він складається з декількох етапів. По-перше, укладіть теплоізоляцію. Вона необхідна для того, щоб тепло піднімалося нагору і обігрівало тільки Ваше приміщення. Вибирайте будь-яке теплоізоляційне покриття, враховуйте тільки, що мінімальна його товщина повинна бути не менше 30 міліметрів. ВАЖЛИВО! Чим вище теплове навантаження, тим товще теплоізоляційний шар. Потім по периметру кімнати укладіть демпферну стрічку і розстеліть поліетиленову плівку (вона не дозволить бетону затікати між стиками теплоізоляції). По-друге, укладіть арматурну сітку. Вона необхідна для кріплення труб. Розміри осередку сітки виберіть виходячи з кроку укладання труб. Починайте монтаж труб. ВАЖЛИВО! Суворо дотримуйтесь проекту укладання труб. Труби закріпіть до арматурної стеку за допомогою пластикових хомутиків. Компенсаційні шви додатково захистіть гофрованою трубою (вона необхідна для теплоізоляції та захисту від пошкоджень). Для того, щоб надати додаткову міцність, використовуйте другий шар арматурної сітки (поверх покладених труб). Основні схеми укладання теплої підлоги — це укладання петель труби у вигляді спіралі і змійки. На 1 м2 потрібно приблизно 5 метрів труби (крок укладання — 20 сантиметрів). Для обігріву великих приміщень використовуйте кілька петель. По-третє, після монтажу теплої водяної підлоги  проведіть гідравлічні випробування. Це важливий етап установки теплої водяної підлоги, особливо, якщо Ви проводите її установку своїми руками. ВАЖЛИВО! Перевірка труб на герметичність і міцність дозволяє вчасно помітити недопрацювання в укладанні труб або пошкодження труб. Гідравлічні випробування робите протягом як мінімум двадцяти чотирьох годин під тиском в 3-4 бар. ВАЖЛИВО! Залиште змонтовану систему під тиском при заливці бетонної стяжки. Так Ви точно будете знати, що система не ушкодилася, при подальшому монтажі, і нормально функціонує. І нарешті, залийте всю змонтовану поверхню підлоги бетонною стяжкою. Бетонна стяжка дозволяє теплу рівномірно розподілятися по всій поверхні теплої водяної підлогиі. Стяжка повинна бути вище труб як мінімум на 3 сантиметри, але не більше 15 сантиметрів. ВАЖЛИВО! Не вмикайте водяну теплу підлогу до повного висихання розчину. Пам’ятайте, чим більше товщина стяжки, тим довше стяжка сохне. Після того як бетонна стяжка висохла (на це потрібно 28 днів), поступово підвищуйте температуру водяної теплої підлоги. До роботи на необхідному Вам температурному рівні тепла підлога водяна буде готова десь на третю добу. Покрийте підлогу фінішним покриттям (паркет, ламінат, коркове підлогове покриття і так далі) і насолоджуйтеся теплом і комфортом, який Вам забезпечить водяна тепла підлога.

Монтаж теплої водяної підлоги у ЛьвовіГоловна перевага полістирольної системи укладання водяної теплої підлоги — це відсутність бетонної стяжки. Завдяки цьому така система монтажу водяної теплої підлоги має малу вагу, тепла підлога водяна готова до використання відразу після монтажу, її товщина в порівнянні з бетонною системою монтажу менше, а значить, висота приміщення після укладання водяної теплої підлоги зменшиться ненабагато. Така тепла підлога складається з полістирольних плит, в які вбудовані спеціальні алюмінієві пластини, що розподіляють тепло. Полістирольні плити виконують роль теплоізоляційного матеріалу. Алюмінієві пластини помістіть в полістирольні плити, які мають спеціальну форму, необхідну для надійного кріплення до труби. Пластини потрібні для рівномірного нагріву поверхні підлоги. У пази алюмінієвих пластин укладіть труби. Поверх всієї цієї системи теплої водяної підоги помістіть спеціальний гіпсо-волокнистий лист (один шар якого достатній для укладання паркету, для інших підлогових покриттів бажано покласти два шари гіспо-волокнистого листа). Далі ми докладно розповімо Вам про монтаж водяної теплої підлоги своїми руками за допомогою полістирольної системи. 1. Очистіть поверхню підлоги від бруду і сміття, вирівняйте поверхню підлоги (самонівелююча), якщо це необхідно. Плита повторює всі нерівності підлоги, а це загрожує неправильній роботі готової теплої підлоги. 2. На очищену і рівну поверхню підлоги укладіть полістирольні плити суворо за кресленнями. Це дозволить уникнути неприємностей у вигляді нерівностей фінішного підлогового покриття. 3. Далі укладіть алюмінієві пластини і труби (знову ж строго за проектом!). ВАЖЛИВО! Алюмінієвими пластинами повинно бути покрито мінімум 80% всієї площі підлоги. Тоді підлога буде нагріватися рівномірно по всій своїй поверхні. 4. Закрийте всю змонтовану систему теплої водяної підлоги гіпсо-волокнистих листами і фінішним покриттям. От і все! Водяна тепла підлога готова до роботи. Полістирольна система монтажу теплої водяної підлоги може бути встановлена і на бетонній, і на дерев’яній основі.

Підлога тепла водяна || Ціни на монтаж у Львові