Помірні ціни на підключення люстри, бра у Львові

Підключення люстри, бра у Львові. На сьогоднішній день найпоширенішим способом кріплення люстри як і раніше є гак, який монтується до перекриття, це може бути анкер або пластиковий дюбель. Як правило, монтування гака на гіпсокартонній стелі не можна, оскільки він не здатний витримати вагу масивної люстри. Це ж можна сказати і про натяжні стелі, в яких виконуються отвори для виведення кінця гака і кабелю.

Люстри, які встановлюються на гаки, в своєму складі мають конструктивний елемент під назвою «стакан». Мається на увазі регулювання положення цієї склянки на центральній трубці, таким чином, з її допомогою можна приховати отвори в стелі і клемні з’єднання жил кабелів. У деяких випадках замість трубки роблять ланцюжок, тросик або сам електричний шнур.

Крім цього варіанту кріплення люстри є й інший спосіб — це монтаж на жорстку планку. В даному випадку потрібно на стелю попередньо змонтувати штатну планку, яка, по суті, і буде приймати на себе всю вагу люстри. Цю планку кріплять по проведеній заздалегідь розмітці за допомогою двох дюбелів і саморізів. Тільки після цього виконується притягання основи люстри гвинтами. У цій же основіі ховають всі з’єднання проводів і огріхи при монтажі.

Підключення люстри

підключення люстри у ЛьвовіДля початку слід зазначити, що всі подібні підключення виконуються в умовах відключеної електрики. Якщо ж потрібно терміново встановити люстру, але при відключеній електриці не видно жил і їх кольорів, рекомендується використовувати налобний ліхтар. Найхарактернішим порядком роботи люстри є включення одного ряду ламп з натискання однієї клавіші подвійного вимикача, при цьому друга клавіша буде призначатися для включення другого ряду ламп. В даному випадку буде забезпечуватися можливість змінити рівень інтенсивності освітлення відповідно до потреб.

Якщо мається на увазі підключення трьохпровідної лінії, в якій передбачатиметься захисний провідник РЕ, кабель для підключення освітлювального приладу з двоклавішного вимикача повинен бути з чотирма жилами. Дві жили будуть фазними, а дві — нульовими (нульова робоча і нульова захисна).

Якщо в приміщенні була виконана правильна проводка, то робоча нульова жила буде пофарбована в синій колір (може бути білою з синьою смужкою), при цьому захисна жила матиме жовто-зелений колір. Фазні жили будуть пофарбовані в чорний і коричневий колір. В результаті, жили, що виходять з люстри повинні мати аналогічне забарвлення. Далі все виконується набагато простіше, приєднуються проводи відповідно до кольору жил.

Незважаючи на простоту дій, можуть виникати і непередбачені обставини, де в квартирах радянських будівель алюмінієва проводка не має захисного нуля, при цьому жили не пофарбовані в різні кольори. Тоді на допомогу приходить перевірений метод — це індикаторна викрутка.

Підключення бра

Прекрасним вибором для освітлення приміщень є бра. Такий вид світильників дуже практичний в силу своєї зручності в установці і різного дизайну. Комфортне читання, робота за комп’ютером, будь-яке інше заняття — бра допоможе вам знизити навантаження на очі, а також створить затишок і комфорт в місці вашої роботи.

Бра над ліжком з приглушеним світлом створить затишну атмосферу в спальні. Причому стіл для комп’ютера або крісло для читання ніяк не постраждають — бра встановлюється на стіну і не заважає заняттям.

Як встановити світильник-бра

підключення бра у ЛьвовіВибрати місце для бра потрібно з урахуванням розташування розеток. Закріпивши бра на стіні, потрібно подумати і про естетичну частину. Заховати дроти в стіні можна тільки на стадії ремонту, виконавши штроблення, а якщо такої можливості немає — можна використовувати монтажний короб, в який вкладається провід.

Ремонт квартири в новобудові Львова

Підключення бра може бути виконане самостійно. Для цього потрібно кінці одного дроту очистити від ізоляції, з’єднати його з одного боку з патроном, а з іншого боку — з вилкою. Так само потрібно вчинити і з іншим проводом. Зверніть увагу на захист від напруги! Оголені кінці проводів потрібно ізолювати.

Поради щодо купівлі та встановлення бра

Для того, щоб уникнути повторних підключень бра в розетку, слід звернути увагу на додаткові елементи включення-виключення. Вони можуть бути виконані у формі традиційних кнопок або клавіш, а також існують моделі бра з ланцюжками або з датчиком удару.

Якщо ж заводом-виробником не було передбачено вимикача, то його можна зробити самому. Дрилем або іншим інструментом просвердлите в корпусі отвір діаметром трохи більше, ніж товщина кабелю живлення бра. У цей отвір вставте вимикач, попередньо придбаний окремо. Якщо корпус світильника металевий, то шнур бажано захистити пластикової трубкою від перетирання.

Помірні ціни на підключення люстри, бра у Львові