Перенесення електрощитка :: Ціни Львів та область

Перенесення електрощитка у Львові. Думаю, багато хто з вас зіштовхувалися з проблемою перенесення точки обліку електроенергії. Таке питання, найчастіше постає в разі, якщо переїжджаєте на нову, або затіваєте капітальний ремонт в своїй старій квартирі. Варіантів може бути багато, наприклад, ви замовили нову стінку в коридор, а на місці її розташування як можна недоречно встановлений лічильник електрики і колодки з пробками або автоматами. В цьому випадку доцільніше буде винести прилад обліку на іншу, менш завантажену стіну передпокою або просто винести в під’їзд. Деякі жителі неблагонадійних районів, в будинках з під’їздом, що не закривається, можуть навпаки прийти до висновку, що потрібно виконати перенесення лічильника в квартиру зі сходового майданчика. Існує також кілька підвариантів таких дій, наприклад, ви хочете перенести в квартиру з  майданчика тільки вступні автомати, а лічильник залишити на колишньому місці в під’їзді або інші.

Перенесення електрощитка :: Ціни Львів та областьЯкщо ви живете не в багатоквартирному будинку в місті, а в приватному сучасному котеджі за околицею, вам може знадобитися перенесення лічильника з дому на зовнішню стіну будівлі або взагалі за межі ділянки на поверхню огороджувальних конструкцій. Ініціювати таке перенесення можуть як представник енергозбуту для зручності доступу до зняття показань, так і ви самі для власного спокою, і бажаючи позбутися від багатогодинного очікування представників РЕМ один раз на місяць. Якщо ініціатором таких дій стає РЕМ, то і витрати з перенесення лічильника вони оплачують самі. При цьому найчастіше відбувається не винесення приладу обліку, а його заміна на більш новий. Якщо ж перенесення і заміна приладу обліку відбувається за вашою ініціативою, то і витрати на закупівлю лічильника, кабелю і на виконання монтажних робіт ляжуть на ваш сімейний бюджет.

Перенесення електрощитка Львів

Власники нерухомості можуть прийти до думки про перенесення точки комерційного обліку одночасно з прийняттям рішення про його заміну. Велика частина нині встановлених в будинках лічильників відноситься до індукційних приладів, випущених в минулому столітті, в п’ятдесятих-вісімдесятих роках. В даний час їх прийнято замінювати на більш сучасні електронні лічильники. Така заміна може бути викликана не тільки моральним і фізичним зносом приладу, сучасні електронні лічильники дозволені до застосування Держстандартом мають більш низький клас похибки (до 1%), більш компактні розміри і естетичний зовнішній вигляд. Іншою причиною заміни лічильника може служити прийняття рішення про перехід на багаторівневий тариф, а отже для цього необхідно придбати зовсім інший прилад обліку, в залежності від обраної вами схеми дво- або багатотарифної.

http://remontudomi.lviv.ua

Вимоги, які висувають державні органи згідно з чинними Правилами (ПОЕ), цілком здійсненні. При визначенні нового місця, куди виникне необхідності перенести лічильника електроенергії необхідно врахувати ряд принципових моментів. Рекомендована висота розміщення приладу від натурної позначки підлоги коливається в межах 0,8 ÷ 1,7 метра, при цьому допускається його розміщення трохи нижче 0,8 м, але в жодному разі не нижче 0,4 метра від підлоги. Ці рекомендації пов’язані із забезпеченням доступності для обслуговування лічильників фахівцями Обленерго, а так само зручності зняття показань контролерами РЕМ. Місце для установки не повинно захаращувати меблями та іншими предметами побуту. Лічильник допускається встановлювати на пластмасовій, металевій і дерев’яній основі, але останній варіант є досить застарілим з моральної точки зору і не пожежобезпечним, — ми його не рекомендуємо. Кріпитися основа повинна на капітальну тверду стіну (не утеплену пінопластом, і не гіпсокартоном). Також варто звернути увагу, що лічильник повинен бути встановлений в строго вертикальному положенні, допускається відхилення всього в 1 градус, тому перевіряйте все за допомогою професійного рівня.

Перенесення електричного щитка ЛьвівЯкщо ви вирішили виконати перенесення лічильника електроенергії в квартиру, вам в обов’язковому порядку потрібно замінити вступний кабель від під’їзного щитка до лічильника в квартирі. ПОЕ допускається застосування кабелю з перетином 2,5 мм х2 для міді і 4 мм х2 для алюмінію. Але з огляду на сучасний обсяг електроспоживаючими побутового обладнання, такого перетину недостатньо — кабель в будь-якому випадку необхідно замінити на більш потужний мідний кабель. Також, при одночасному включенні такого енергоємного обладнання як пральна машина, холодильник, пилосос, кондиціонер, бойлер і тому подібні, — дуже часто спрацьовують на відключення вступні автомати, тобто буде доцільно замінити і їх на більш потужні (20-25А). Такими нескладними заходами ви убезпечите себе від виникнення іскріння і можливого загоряння елементів щитка і автоматів, а також забезпечите свій ремонт від необхідності штробления стін для заміни кабелю в майбутньому.

Перенесення електричного щитка Львів

Всі заходи пов’язані з перевстановленням, заміною або перенесенням точки обліку, перенесенням лічильника починаються з відвідування найближчого районного відділення енергозбуту, там вам необхідно написати заяву на ім’я начальника РЕМ із зазначенням мети та причин перенесення. Після розгляду заяви з вами зв’яжуться за вказаним в заяві телефоном  співробітники відділу і домовляться про час для приїзду на огляд. В ході візиту фахівці РЕМ оцінять можливість виконання перенесення з точки зору діючих правил ПОЕ та в разі прийняття позитивного рішення попередньо погодять ці роботи і марку планованого до покупки лічильника. Саме перенесення лічильника ви можете виконати власними силами або найняти для цих цілей фахівця з досвідом (що краще). Після закінчення робіт з перенесення колишнього у вживанні раніше або установці нового приладу обліку вам необхідно запросити фахівців з тієї ж РЕЗ для проведення розпломбування та опломбування. На ці роботи складається відповідний Акт на відповідальне зберігання пломб, один примірник якого повинен залишитися у споживача (тобто у вас), а другий примірник заберуть з собою представники енергопостачальної організації для внесення змін до чинного договору і проекту.

Перенесення електрощитка ЛьвівРоботи за викликом фахівців для опломбування попередньо оплачуються вами через найближчий банк або касу при РЕМ. Звертайте увагу на якість робіт з переключення, всі гвинти повинні бути щільно затягнуті, що б в подальшому не відбувалося іскріння контактів. Автомати краще встановити в спеціальному пластиковому боксі з тонированною кришкою, що закривається, яка дозволяє уникнути випадкового включення або відключення споживачів, наприклад, при протиранні пилу. Слід простежити за якістю установки пломби, так  як якщо вона встановлена неправильно, вас в подальшому можуть звинуватити в спробі несанкціонованого безоблікового користування електричною енергією. Номери пломб в Акті і на самій пломбі повинні збігатися, якщо використовується двокомпонентна пломба, номера на внутрішній, і зовнішній її частинах також повинні збігатися.

Перенесення електрощитка :: Ціни Львів та область