Ціни на об’єднання ванної кімнати з туалетом Львів

З’єднання 2-ох приміщень в одне це, все таки, найпоширеніший варіант ремонту. Видаливши стінку і «захопивши» пару десятків сантиметрів від коридору чи передпокою ви отримаєте новеньке і практичне приміщення, в якому легко поміститься найпотрібніше: машина для прання, стелаж, полки для порошку і рушників і т.д.

251Одне з основних умов такого планування — це його узгодження. Потрібно розрахувати допустимі складності, особливо в умови квартир невеликих розмірів. Читайте пояснення про те, як правильно виконати ремонт у ванні  і санвузлі, і не боячись використовуйте їх в дійсності.

  1. Чудова гидрозащита

Якщо ви вирішили про те, що перегородки більше не буде, або пересуваєте стіни з зовнішнього боку туалету, то знадобиться убезпечити чорнову підлогу від вологості. Самий недорогий, простий  варіант — обробка обмазувальними матеріалами. Не забудьте, що перед цим покриття яке вже застаріло (плитка, ламінат і т.д.) необхідно зняти, а поверхня якщо є можливість порівняти.

  1. Вентиляційна система

У безлічі будинків в яких багато квартир вона передбачається, спробуйте при проведенні ремонту не зіпсувати коробки і решыточки для повітряної циркуляції. Якщо вони слабо справляються зі своєю роллю, то можете встановити конструкцію примусовою вентиляції.

  1. Труби — справа рук фахівців

При реставрації приміщення не варто переносити місце зливу води з ванни, унітазу або раковини. Якщо наприклад план має на увазі подібні роботи, то варто подумати про правильне водовідведенні, не порушуйте необхідного діаметру труб і нахил для зливу.

Дуже часто в дійсності стикаються з потребою перенесення стояка гарячої води з системою для сушки рушників. Він, в основному, розміщується поруч зі стіною, яку зносять і врешті-решт виявляэться в середині оновленого приміщення. Буде краще якщо важливі роботи надати рукам компетентних людей.

  1. Тепла підлога

Якщо ви надумали виконати її у власному сантехническом вузлі, то пам’ятайте, прокладати кабель по всій площині не потрібно. Неодмінно залишайте вільний простір під місце для машини для прання, шафи та інших предметів обстановки.

252Терморегулятор розмістіть в зоні доступності, щоб до нього легко можна було дотягнутися, теж стосується лічильників води (холодної та гарячої).

  1. Непотрібне прибрати

Коли основна частина технічних нюансів вже вирішена, постає питання про кваліфіковане застосування  і без цього маленького простору. Варто подумати, яке обладнання або предмети вам не так вже необхідні, і можна від них відмовитися. Наприклад, коли не вистачає місця для машини для прання, варто подумати про те, щоб змінити важку і велику ванну на більш невелику кабіну для душа.

Може бути, в стіні є ніша, досить часто можуть бути вони під вікном, тоді її можна застосовувати, як додаткове місце для зберігання і маскування. Безперечно  всі розрахунки потрібно розрахувати ще на етапі планування.

  1. Ділимо

Здається, для чого розділяти те, що тільки що об’єднали. І все ж для більш комфортабельного розуміння (психотерапевтичного або зорового) знадобиться декоративна стінка між душовою, туалетом і зоною. Вона буває повністю повітряною, легкоюї, наскрізною або суцільною, у вигляді ширми або фіранки, тонованого скла і т.д.

  1. Не обділяйте увагою кути

Застосовуючи їх простір можна набагато ефективніше застосовувати маленьку площу. Тепер при вашому бажанні можна відшукати кутові кабіни для душа, унітазу, які і виглядають не звичайно і місця займають трохи менше. Незвичне рішення — навскіс зрізана стіна і вмонтовані в неї двері.

Розставлені по кутах робочі предмети в майбутньому дають можливість робити заново планування стін із зовнішнього боку туалету і міняти площу через кухню, коридор, передпокій або сусідні приміщення. Але спробуйте унітаз не видаляти далеко від стояка каналізації.

  1. Поділ простору

253Коли розставите всі меблі, повісьте рейлінги з гачками. Це зможе допомогти вам чітко розділити по обов’язкам будь-якої сантиметр кімнати. Шафки, вбудовані в узголів’я або низ ванни, підійдуть для зберігання засобів косметики.

Раковину «висадіть» в спеціалізовану тумбочку з поличками, в ній, в основному, приховують різні засоби для миття та різні дрібниці. Не забудьте про хорошіантресолі. Саме місце для них — це область над дверима, де можна зберігати все що необхідно.

Приміщення ванної, об’єднананої з санвузлом повинно бути затишним і комфортним, досягти цього можна лише при багатосторонньому підході до питань планування, обстановки і облаштування.

Ціни на об’єднання ванної кімнати з туалетом Львів