Натяжні стелі у Львові :: Низькі ціни на монтаж натяжних стель

Натяжні стелі у Львові – свіжий тренд у львівських ремонтах?

Натяжні стелі у Львові :: Низькі ціни на монтаж натяжних стельЛьвівський ремонт квартир споконвіку відрізняється особливим галицьким лоском, оригінальними дизайнерськими ідеями, інноваційними технологіями і матеріалами. Більшість будівельної продукції проходить у місті свого роду іспит, і це стосується не тільки дорогих матеріалів, але і виробів середньої цінової категорії. Прикладів безліч: загальнодоступний нині ламінат проходив «обкатку» у Львові, тут же тестувалися декоративні штукатурки і підлогова кераміка, африканська гнучка фанера і натяжні стелі. На останньому ми хотіли б зупинитися докладніше, бо натяжні стелі викликають у нашої аудиторії надзвичайний інтерес, що підігрівається перебільшеннями, домислами і звучними рекламними заявами. Де правда, а де вигадка; у чому полягають переваги та недоліки даного декору? Про це ми розповімо прямо тут і зараз.

Що таке натяжні стелі?

Більшість обивателів називають натяжними стелями ПВХ-плівку або тканину, якою драпірують стелю. Таке визначення не зовсім вірне, бо тканина – лише один з елементів конструкції. Натяжна стеля – це сукупність декількох компонентів: полотна і кріпильних елементів (металевих або пластикових профілів).

Залежно від способу виготовлення, розрізняють два види полотен:

  • ПВХ-плівка;
  • текстильне (тканинне) полотно (проводиться ткацько-машинним способом з синтетичних ниток, частіше поліестеру).

Технологія монтажу натяжних стель зводиться до встановлення каркаса, до якої згодом кріпиться полотно. Якщо мова йде про ПВХ-плівки, використовують газові або електричні «теплові гармати», які створюють необхідну температуру (близько 70°С) для розм’якшення матеріалу, а потім його заправляють в пази каркаса. Після охолодження площа полотна зменшується, площина розправляється і натягується. Поліестерові драпірування механічно кріплять до каркасів, не застосовуючи при цьому яких-небудь термодинамічних прийомів і пристосувань.

Монтаж натяжних стель у Львові :: Зовнішні відмінності драпіровок

По здатності відбивати світло натяжні стелі поділяють на матові і глянсові. Глянцевий матеріал блищить і створює ефект, близький до дзеркального; матові драпірування більш нейтральні і менш помітні в інтер’єрі. Існує і так званий перехідний варіант: бездоганно гладкий матеріал, який володіє яскраво вираженим дзеркально-глянцевим ефектом. За зовнішнім виглядом такі стелі чимось нагадують сатинові драпірування.

Львівський ремонт квартир передбачає застосування не тільки сніжно-білих, але й кольорових натяжних стель. Крім того, в даний час широко використовуються площини з фотодруком, а також так звані зоряні стелі з вплітанням (інкрустацією) найтонших оптико-електричних елементів.

Натяжні стелі в інтер’єрі

На жаль, зарахувати натяжні стелі до універсальних інтер’єрних рішень не можна: існують стилі, з якими даний вид оздоблення просто не сумісний. Наприклад, у класичних і ретроспективних стилях такий вид драпірування буде дисонувати з навколишнім оточенням – в таких інтер’єрах більш прийнятна штукатурка і ліпнина. Зате в більш сучасні концепти натяжні стелі вписуються без проблем: вони чудово поєднуються з еклектикою і фьюженом, з хай-теком і конструктивізмом.

Натяжні стелі ЛьвівКрім одноярусних конструкцій, з натяжних матеріалів можна створювати дво — і навіть триярусні стелі. Комбінуючи колористику, світловідбиваючі властивості та джерела штучного світла, досить легко створити неповторні по красі і оригінальності стельові композиції, які буде неможливо відтворити за допомогою інших оздоблювальних матеріалів. З точки зору інтер’єрного мистецтва ткані і неткані драпірування унікальні і дуже перспективні.

Натяжні стелі :: Плюси і мінуси

Натяжні стелі оточені безліччю домислів, іноді принижуючи, а часом вихваляючи властивості даної обробки. Які реальні характеристики тканево-плівкового драпірування; наскільки міцні, довговічні і практичні натяжні стелі?

Основні експлуатаційні властивості і зовнішній вигляд натяжних стель залежать головним чином від параметрів базового матеріалу. Коли в якості вихідної сировини виробник використовує якісні композити і не економить на товщині плівки (або тканини), натяжна стеля надовго збереже початкову новизну, гнучкість та міцність; в іншому випадку не уникнути розчарувань. Ми не будемо тиражувати міфи, пов’язані з неякісними матеріалами і неправильним монтажем, а об’єктивно висвітлимо переваги і недоліки натяжних стель, заздалегідь домовившись, що мова йде про гідні матеріали і правильну установку.

Зменшення обсягу. Інсталяція натяжної стелі вимагає певного простору – як мінімум 2-5 см. Для львівських квартир з високими стелями це некритично, але коли справа стосується львівського ремонту в приміщеннях висотою 2,5 м, важливий кожен сантиметр.

Коливання площини. У локалізованих приміщеннях нерідко виникає неприємний «ефект барабана»: при відкриванні-закриванні дверей або вікон натяжна стеля починає коливатися ніби барабанна мембрана. Даний ефект яскраво виражений в приміщеннях з великою площиною стелі – в невеликих кімнатах такі оптичні вібрації практично не помітні.

Періодичний догляд. Матеріал електризується, внаслідок чого притягує дрібні частинки пилу. Те ж саме можна сказати про випари, які осідають на поверхні і з плином часу погіршують естетичність. Догляд за натяжними стелями не настільки складний, скільки трудомісткий: площина доводиться періодично мити і протирати.

Монтаж натяжних стель ЛьвівКрім зовнішньої оригінальності, натяжні стелі заслуговують чимало хороших слів. До числа незаперечних і вельми істотних достоїнств відноситься:

  • швидкий темп. По швидкості монтажу натяжні стелі виграють і в гіпсокартонних конструкцій, і у традиційних штукатурок. Декорування стелі в одній кімнаті займає всього лише кілька годин;
  • відсутність підготовки. Натяжні стелі відмінно приховують нерівності поверхні, при цьому необхідність у чорнових роботах (вирівнювання) відсутня;
  • помірні витрати. Якщо порівнювати львівський ремонт квартири вирівнювання стель і ремонт житла з flexible-декором, останній обійдеться дешевше. Це пояснюється тим, що власник приміщення економить на придбання будівельних сумішей (штукатурок), їх приготування і нанесення.

Крім перерахованого вище, натяжні конструкції володіють всіма достоїнствами підвісних конструкцій: за ними можна монтувати комунікації; вони створюють додатковий звуко-, теплоізоляційний шар і так далі.

Існує безліч нюансів, пов’язаних із створенням дизайну і установкою натяжної стелі. Наприклад, у безшовних варіантів є деякі обмеження по максимальній ширині – це обумовлено специфікою виробництва; є особливості монтажу світильників, – це потрібно враховувати при інсталяції flexible-декорів.

Натяжні стелі :: Низькі ціни на монтаж натяжних стель