Монтаж водяного лічильника || Ціни || Львів

Багато людей намагаються економити на комунальних платежах. Ефективними помічниками в цьому можуть стати лічильники води (гарячої й холодної), які  функціонують в квартирі. Встановити такі лічильники можна своїми силами.

Монтаж водяного лічильника ЛьвівМасове встановлення в житловому фонді лічильників газу, води та електроенергії викликана регулярним зростанням тарифів на ці ресурси. Лічильники дозволяють користувачам не тільки спостерігати за витратою природного ресурсу, але і серйозно скоротити оплату за його використанням.

Монтаж водяного лічильника Львів

Норми споживання, наприклад, води, не відповідають кількості витраченої рідини в реальному житті. Без лічильника кожен житель повинен оплачувати щомісяця за 5,5 кубічного метра теоретично спожитої води. Однак, поставивши водомір, можна проаналізувати і помітити, що фактичні витрати води однією людиною, що не обмежує себе, становить близько 3 кубічних метрів. У тих, хто має намір жорстко економити і споживати цей природний ресурс в мінімальній кількості, щомісячний витрата не перевищить і 2 кубічних метрів.

А цей показник значно відрізняється від нормативів. При такому положенні справ установка лічильника води дуже корисна, оскільки призведе до раціонального розпорядження сімейним бюджетом. Якщо роботи планується виконати самостійно, то слід спочатку дізнатися про те, як правильно встановити лічильник води.

Послідовність установки лічильника води умовно можна розділити на дві фази: монтаж всіх його комплектуючих і, власне, установка.

Для якісної роботи крім лічильника необхідно встановити фільтр грубої очистки води, що відсіває з води всі механічні домішки, наприклад, пісок або іржу. Зворотний клапан необхідно встановити, виходячи із технічних умов, розроблених підприємствами «Водоканалу». Таким чином, передбачається запобігати випадкам шахрайства з показаннями лічильника. Ці комплектуючі слід монтувати в один блок, який і буде виконувати функції контролю за витрачанням води. До фільтру і зворотного клапана необхідно прикрутити гайки (накидні), щоб не було ускладнень при демонтажі лічильника.

Встановлення водяного лічильника у Львові

Накидні гайки приєднуються до фільтру від вістря стрілки, до зворотного клапана, навпаки, з боку кінця стрілки. Клоччя, як і інші подібні підмотки, використовувати не можна. Необхідно використовувати прокладки з пароніту, підібрані строго за розміром.

Повноцінна робота лічильника залежить від напрямку потоку води. На нього виробник теж встановив стрілку для полегшення процесу монтажу. Стрілка повинна дивитися в бік розташованого на стояку відсікаючого крана.

При строгому дотриманні напрямки стрілок необхідно скріпити лічильник з фільтром і зворотним клапаном за допомогою накидних гайок і паронітових прокладок. Порушення послідовності розташування стрілок призведе до невірної роботі лічильника. Це може проявлятися в тому, що лічильник буде крутитися в протилежну сторону, або вода взагалі не буде надходити через лічильник до кранів. Жоден співробітник «Водоканалу» не дозволить запустити такий лічильник в роботу і не буде встановлювати на ньому пломби.

Встановлення водяного лічильника ЛьвівВід технічних характеристик водопровідних труб залежать труднощі врізки лічильника води в систему. Найскладнішим буде процес врізки, якщо водопровідні труби металеві. В такому випадку стануть в нагоді пила по металу і верстат для виготовлення різьблення. У якості першої точки підключення можна використовувати відтинаючий кран з уже готовим різьбленням, друге відповідне різьблення необхідно виготовити додатково.

У тому випадку, якщо водопровідні труби пропіленові або металопластикові, врізати лічильник буде набагато простіше. Розсікати такі труби можна звичайним ножем. Може стати в нагоді специфічний паяльник і вміння паяти, якщо труби зроблені з поліпропілену.

Низькі ціни на монтаж водяного лічильника Львів

Для врізки водоміра трубу необхідно розсікти, за допомогою клоччя прикріпити повністю змонтований блок водоміра до відсікаючого крану, розташованого на стояку. Потім слід міцно приєднати лічильник до крана, визначити точку для виготовлення відповідного різьблення, зайву трубу відрізати. У вибраній точці робиться різьблення або припаюється (кріпиться) фітінг системи з металопластику.

Потім від змонтованого лічильника відкручується зворотний клапан і гайка накидна, за допомогою клоччя клапан приєднується до щойно виготовленої різьбі.

Далі необхідно скріпити накидну гайку з лічильником, відкрити відтинаючий кран і уважно переглянути всі виконані з’єднання на предмет відсутності протікання. При необхідності усунути наявні течі, після чого лічильник води можна здавати в експлуатацію.

Бажано ще раз ретельно простежити за напрямком стрілок на приладі, всі вони повинні дивитися в протилежну від відсікаючого крана сторону. Потім необхідно запросити фахівця для пломбування лічильника води.

Монтаж водяного лічильника || Ціни || Львів