Встановлення унітазу. Помірні ціни на монтаж у Львові

Встановлення унітазу. Помірні ціни на монтаж у ЛьвовіВстановлення унітазу у Львові. По-перше треба демонтувати старий унітаз. Перекриваємо запірний кран подачі води і від’єднуємо шланг від унітазу. Зливаємо воду з бачка і прибираємо воду з гідрозатвору. Найпростіше це зробити шваброю з відром, в якому можна віджати ганчірку без допомоги рук або руками в гумових рукавичках.

Встановлення унітазу Львів :: Демонтаж старого унітазу

Далі, якщо у вас сучасний компакт, прикручений до підлоги, просто відкручуємо або зрізаємо болгаркою болти і прибираємо унітаз. Так само прибираємо гофру, ексцентрик або пластикову вставку (в загальному то, в разі чого, унітаз з’єднаний з трійником стояка). Повинен залишитися один розтруб (широка частина труби або трійника) пластиковий або чавунний.

Якщо ж у вас старий унітаз з верхнім розташуванням бачка або компакт замурований в підлогу, просто розбийте низ унітазу молотком по периметру. За час, що залишився, поглиблення в підлозі треба залити цементом, врівень з підлогою або покласти плитку.

Встановлення нового унітазу у Львові

Якщо у вас чавунний стояк і відповідно чавунний розтруб трійника, то почистіть розтруб зсередини ножем. Потім візьміть манжету 100 * 110, намажте її зовні силіконовим герметиком і встановіть в розтруб.

Якщо розтруб пластиковий, то манжета не потрібна. Встановіть гофру або ексцентрик в розтруб. Вибір залежить від розташування випуску унітазу і розтруба по відношенню один до одного. Якщо випуск вище розтруба використовуйте гофру, якщо на рівні або нижче, краще підійде ексцентрик, так як в гофрі буде стояти вода. Хоча це не дуже страшно, якщо добре промажете герметиком (герметик взагалі краще не шкодувати).

Монтаж унітазу. Помірні ціни на монтаж у ЛьвовіВстановіть унітаз на те місце, де він повинен стояти і надіньте гофру на випуск унітазу. Відзначте на підлозі олівцем дірки під кріплення унітазу. Приберіть унітаз, просвердліть дірки, вставте дюбелі, встановіть унітаз знову і прикрутіть саморізами (саморізи з дюбелями йдуть в комплекті з унітазом).

Монтаж бачка унітазу Львів

Бачок встановлюйте в останню чергу! Зберіть бачок як показано в інструкції. Прикріпіть бачок до унітазу за допомогою двох болтів, що йдуть в комплекті. Між бачком і унітазом, в місці зливу, встановлюється товста гумка. На кожен болт так само ставиться конусна гумка зсередини бачка!

З’єднайте підводку бачка з запірним краном заздалегідь купленим шлангом потрібної довжини. Відкрийте кран. Налаштуйте перелив і поплавок по висоті, якщо потрібно (найчастіше, перелив регулюється за допомогою двох засувок з боків переливу, а поплавок за допомогою однієї на штоку). Налаштуйте кнопку зливу, якщо потрібно.

Все готово, новий унітаз встановлений!

Встановлення унітазу. Помірні ціни на монтаж у Львові