Монтаж трубопроводу Рехау (Rehau) || Ціни у Львові

Монтаж трубопроводу Рехау (Rehau) у Львові. Практично кожен житель квартири або приватного будинку стикався з проблемою заміни водопровідних труб. На жаль, і у цього обладнання є свій термін служби і з часом можуть виникати такі неприємності, як поломки і протікання. Якщо подібна проблема виникла у вас, не варто відкладати її рішення в довгий ящик, так як це може обернутися ще серйознішими наслідками, за які доведеться ще й дорого заплатити.

Монтаж трубопроводу Рехау (Rehau) у ЛьвовіСучасний ринок пропонує кілька варіантів труб, які можна використовувати для монтажу системи водопроводу. Великим попитом на протязі декількох десятиліть у багатьох європейських країнах користуються труби із зшитого поліетилену REHAU. Більше 50% опалювальних і водопровідних систем встановлюється саме за допомогою труб з цього матеріалу. Їх головні переваги — висока якість і довговічність (система із зшитого поліетилену можуть прослужити вам до 50 років!).

Монтаж трубопроводу у Львові :: Процес монтажу

Добре продумана система прес-фітингів значно скорочує тимчасові витрати на проведення монтажних робіт. Заміна труб водопостачання із зшитого поліетилену rehau починається з вибору схеми трубопроводу.

Важливе значення має спеціальне обладнання: розширювальний інструмент, запресовочні лещата, змінні насадки та ін. Отже, весь процес монтажу складається з декількох етапів:

 1. Насамперед виміряється труба потрібного розміру і відрізається спеціальними ножицями.
 2. Потім надівається гільза.
 3. За допомогою спеціального інструменту розширюється прохідний отвір.
 4. У трубу вставляється відповідний фітінг.
 5. Проводиться опресовка конструкції і фітинга за допомогою лещат.

Щоб надати конструкції потрібну форму, використовуються направляючі, міцно фіксують її і забезпечують додаткову жорсткість. Труби Rehau прокладаються за допомогою кліпс — вони кріпляться до підлоги або до стіни.

Монтаж трубопроводу Рехау (Rehau) :: Плюси

Встановлення трубопроводу у ЛьвовіСистема установки труб REHAU розроблена таким чином, що відразу після закінчення монтажних робіт, трубопровід вже готовий до експлуатації — немає необхідності перевіряти його на цілісність і герметичність. Заміна труб, ціна на які цілком прийнятна, проводиться методом холодної запрессовки за допомогою насувної гільзи, тому зварювання, пайка, клейка або нарізка різьблення не потрібно. Німецькою компанією також розроблений спеціальний монтажний інструмент, який обов’язково потрібно застосовувати в процесі роботи по установці. До інших переваг варто віднести:

 • Пам’ять форми. Труби, виготовлені із зшитого поліетилену, мають унікальну властивість відновлювати свою початкову форму. Ця властивість особливо актуальна для систем з нестабільною подачею води: дачні будиночки, заміські будинки.
 • Стійкість матеріалу до шкідливого впливу агресивного середовища і ультрафіолетового випромінювання.
 • Стійкість до різких перепадів тиску. Труби можуть витримувати тиск навіть до 15 атмосфер, при цьому не тріскаючи і не деформуючись.
 • Гнучкість і легка вага конструкції.
 • Зручний, швидкий і простий монтаж. Завдяки гнучкості труб, установку можна здійснювати без додаткових фітингів, що значно знижує вартість монтажних робіт.

Монтаж трубопроводу у Львові :: Мінуси

Низькі ціни на встановлення трубопроводу у ЛьвовіЯк таких недоліків у самій конструкції із зшитого поліетилену rehau практично не існує. Проблеми можуть виникнути, якщо монтаж водопровідної системи проведено неграмотно. Тому, з огляду на деякі правила установки, можна уникнути небажаних наслідків:

 • Необхідно стежити за тим, щоб не допускати прямого контакту латунних фітингів з штукатуркою або з матеріалом стяжки. В іншому випадку постійний контакт може привести до корозії матеріалу фітингів.
 • Система з питною водою повинна бути захищена від попадання світла щоб уникнути розмноження бактерій.
 • Труби із зшитого поліетилену REHAU — дорожчий варіант в порівнянні з металопластиком, але це того варто. Така система прослужить вам довго і не буде завдавати зайвих клопотів.

Заміна труб у квартирі повинна проводитися тільки професіоналами, які використовують в процесі монтажу спеціальне обладнання. До того ж, всі з’єднання конструкції повинні відповідати технології. Тільки так можна створити надійну систему водопостачання, яку буде легко обслуговувати і, в разі несправності, ремонтувати.

Монтаж трубопроводу Рехау (Rehau) || Ціни у Львові