Монтаж точкового світильника :: Помірні ціни у Львові

Монтаж точкового світильника у Львові
Монтаж точкового світильника у Львові.В даний час існує величезна різноманітність точкових світильників, як по оформленню, так і за формою. Перед вами приклад установки і підключення світильників найбільш поширеного форм-фактора, які призначаються для освітлення в житлових і офісних приміщеннях.

В основному, найчастіше такі точкові світильники застосовуються для оформлення та освітлення на підвісні стелі з гіпсокартону в квартирах і приватних будинках. Якщо ви беретеся за цю роботу в перший раз, то вам необхідно перед монтажем світильників уважно прочитати інструкцію, що додається. Насправді якщо дотримуватися певних правил монтажу, то така робота не забирає у вас багато часу і зусиль.

Монтаж і підключення світильників

Перше, що необхідно зробити, так це визначитися в якому порядку і яка кількість точкових світильників ви хочете бачити у себе на стелі. Далі заміряти рулеткою периметр стелі на лінії установки світильників і за допомогою калькулятора розрахувати відстань між ними.

У підвісній стелі має бути наявність електроприводу під світильники, який прокладається під час монтажу гіпсокартону. Світильники призначені для використання в мережі змінного струму з напругою 220-230 вольт. Під час монтажу точкових світильників або заміни ламп необхідно вимкнути електромережу! Не можна використовувати лампи, які відрізняються по потужності або характеристиками!

Отже за допомогою рулетки і олівця наносимо розмітку на стелі для вирізання отворів під світильники. За допомогою шуруповерта з насадкою, які продаються в кожному господарському магазині висвердлюємо отвори по всій розмітці на стелі. Не радимо прорізати отвори ножем, насправді це досить важко і є ризик сильно поранитись. З пророблених отворів дістаньте провід, якщо рукою його не дістати використовуйте шматок дроту, загнутий на кінці під гачок.

Монтаж точкового світильника :: Помірні ціни у ЛьвовіЗ’єднайте живлячи дроти точкового світильника з електропроводки. Якщо в світильнику присутнє заземлення (двоколірний провід жовто-зеленого кольору), то підключіть його до проводу заземлення електропроводки. З’єднуються живлячи дроти з електропроводкою спеціальними клемами, які йдуть в комплекті зі світильником. Якщо таких немає, то необхідно кінці проводів звільнити від ізоляції, скрутити між собою і обмотати ізоляційною стрічкою.

Далі віджавши притискні пружини встановити світильник в отвір. Вставте лампочку в цоколь світильника і зафіксуйте її за допомогою затискного кільця, розташованого на межі цоколями світильника. Так виконайте з усіма точковими світильниками по всьому периметру стелі, після чого переконайтеся в цілісності електропроводки підключивши живлення. Необхідно знати, що під час роботи лампа нагрівається, тому щоб за неї взятися або замінити, слід перед цим відключити електрику і дати їй час охолонути. Упевнений, що після установки і підключення точкових світильників дизайн вашої підвісної стелі стане набагато краще, а в поєднанні з установкою регулятора яскравості світлодіодів (димер) в приміщенні буде набагато затишніше! Успіхів у ремонті!

Монтаж точкового світильника :: Помірні ціни у Львові