Помірні ціни на монтаж стабілізатора напруги у Львові

Монтаж стабілізатора напруги у Львові. Щоб якось підняти «просівшу» напругу, електрики регулюють трансформатор до верхньої межі 240В, що укладається в допустиму межу 220В ± 10%. Однак цей варіант мало допомагає.

У будинках ближче до підстанції, мережа виростає до 240 В, а у віддалених будинках мережа залишається заниженою. Так само користуватися мережею 240 В тривалий час не рекомендується, так як у побутових приладів скорочується термін служби, і росте споживання електроенергії. Ось і доводиться ставити мережевий стабілізатор напруги в будинку.

Підключення стабілізатора напруги схема для мережі 220 вольт

монтаж стабілізатора напруги у ЛьвовіПеред підключенням потрібно дотримуватися заходів безпеки і перед роботами відключити вступний автомат в електрощиті. Відключивши мережу, перевірте відсутність напруги індикатором напруги на виході введення. Схема підключення стабілізатора напруги змінного струму зазвичай вказується виробником на задній панелі пристрою і в інструкції по експлуатації.

Підключають стабілізатор напруги в розрив фазного проводу мережі після ввідного автомата. Схема підключення може бути трьох контактною — це на стабілізаторі вхід фази і вихід фази, і нульовий провід. Фаза вступного автомата підключається до вхідної фазной клеми приладу, а вихідна фазна клема стабілізатора до фази споживача навантаження. Нульовий провід, не пориваючи, підключається до нульової клеми стабілізатора.

Якщо після вступного автомата мережу розходиться по автоматам освітлення, розеток, то фаза виходу стабілізатора підключається до них. У разі тільки одного вступного автомата, потрібно ставити в щит ізольовану колодку з клемою. На цю клему під’єднують фазний провід, знятий з вступного автомата. Вхідні фазу стабілізатора підключають до вступного автомата, вихід стабілізатора підключається до встановленої клеми колодки.

Нульовий провід підключається до клеми стабілізатора, а потім до нульової шини електрощита. Можливий варіант стабілізаторів з двома нульовими клемами, тобто вхідна фаза — нуль, вихідна фаза — нуль. Дві нульові клеми можуть бути встановлені для зручності з’єднання і бути з’єднані між собою всередині стабілізатора. Тоді нульовий провід приєднується, як описано вище. Нульові клеми потрібно продзвонити і якщо вони не звонятся, то друга нульова клема під’єднується до нульового проводу навантаження. Попередньо потрібно від’єднати нульовий провід навантаження в мережі від земляної шини в щиті.

Як підключати стабілізатор напруги 380В

підключення стабілізатора напруги у ЛьвовіЯкщо в будинок заведена трифазна мережа 380В, тоді встановлюють один трифазний стабілізатор змінної напруги або три однофазних. У другому випадку установка однофазних стабілізаторів обійдеться дешевше. Якщо в навантаженні присутній трифазний електродвигун, тоді потрібно встановлювати один трифазний стабілізатор.

remontudomi.lviv.ua/remont-kvartir-pid-klyuch/

При відмові трифазного стабілізатора відключаться всі три фази. Якщо відмовить один однофазний стабілізатор пропаде тільки одна фаза, і трифазний електродвигун згорить. Перед початком експлуатації стабілізатора відключіть все навантаження, крім освітлення. Інше навантаження включайте поступово і при цьому перевіряйте роботу стабілізатора. Не забудьте заземлити корпус стабілізатора.

Помірні ціни на монтаж стабілізатора напруги у Львові