Монтаж рушникосушки у Львові. Ціни

Особливості монтажу рушникосушки

Якщо ви хочете, щоб у вашій ванній весь час було тепло і сухо, то варто задуматися про придбання рушникосушки. Без цього простого опалювального приладу в цьому приміщенні не обійтися. Тому якщо ви затіяли ремонт в санвузлі, то важливо знати, як правильно вибрати і підключити рушникосушку.

Які бувають рушникосушки

Рушникосушки поділяються на електричні і водяні. Обидві різновиди мають свої переваги і недоліки. Електричні прості в підключенні, оскільки працюють від звичайної розетки. Але якщо є можливість підключення до системи опалення або гарячого водопостачання, то доцільно зробити вибір на користь економічно рентабельних водяних моделей.

Підключення електричної  рушникосушки

Підключення електричної рушникосушки не викликає труднощів, так як ви не залежите від того, де розташовані труби. Для введення цього приладу в експлуатацію потрібна тільки розетка.

Слід враховувати, що ванна кімната — це приміщення з високим рівнем вологості, тому розетка повинна бути вологозахисною. Також слід подбати про такийважливий  фактор, як заземлення. При дотриманні цих простих правил пристрій буде абсолютно безпечним і прослужить довгі роки.
Підключення водяної рушникосушки
Монтаж рушникосушки у Львові

Існують наступні типи підключення водяної рушникосушки:

  1. до системи опалення;
  2. до системи централізованого гарячого водопостачання.

Підключення до труб системи гарячого водопостачання має перевагу: вода в системі є круглий рік, що дозволяє в будь-який момент регулювати мікроклімат у ванній кімнаті. Підключаючи прилад до системи централізованого опалення, ви залежите від тривалості опалювального сезону. Якщо ви — володар автономного опалення, то ця проблема для вас неактуальна.

Якщо ви не плануєте капітальний ремонт у ванній кімнаті,або просто вирішили замінити стару рушникосушку, то слід підбирати модель,яка підійде до існуючої розводки труб. Як правило, в старих будинках встановлювалися рушникосушки з нижнім підключенням.

Втоплені в стінку труби виглядають більш естетично. У цьому випадку знадобиться рушникосушка водяна з боковим підключенням. Ви можете вибрати модель, яка підійде для будь-якої ванної.

Принципова схема підключення рушникосушки

При підключенні рушникосушок всіх типів загальна схема монтажу однакова. Роботи слід проводити поетапно:

  • демонтувати стару рушникосушку;
  • здійснити якісний монтаж кранів;
  • встановити нову рушникосушку;
  • перевірити надійність всіх з’єднань.

Професіонали виконають цю процедуру швидко і якісно.

Перед демонтажем старого опалювального приладу необхідно перекрити подачу гарячої води. Більшість моделей кріпиться до труби за допомогою різьбових сполук, які слід просто відкрутити. Якщо різьбу відкрутити неможливо, або опалювальний прилад приварений до труб системи, то його треба вирізати  болгаркою. На частинах труб, що залишилися, буде нарізатися нове різьблення.

Встановлення рушникосушки у ЛьвовіОбов’язковою процедурою є установка кранів. Вони допоможуть в будь-який момент регулювати інтенсивність подачі води, а також при необхідності ремонту або заміни рушникосушки без зайвих проблем перекрити воду. Перед встановленням кранів потрібно на трубах нарізати нове різьблення або оновити  старе. Це забезпечить простоту монтажу і надійність з’єднань.

Для того, щоб встановити рушникосушку, необхідно вибрати фітинги, які відповідають типу підключення приладу. Кожне з’єднання  ущільнюється клоччям або стрічкою ФУМ, що дозволить в подальшому уникнути порушення герметичності стиків.

Кожне з’єднання потрібно добре затягнути, інакше може з’явитися протікання. Але і тут потрібна міра — якщо прикласти занадто велике зусилля, можливе ушкодження різьби. Затягувати кріплення потрібно поступово, плавними рухами.

Наступний етап — це надійне закріплення рушникосушки на стіні. Для цього застосовуються спеціальні  телескопічні держаки або хомути. Мінімальна відстань від стіни до опалювального приладу визначається діаметром труб: для 23-міліметрових рушникосушок ця відстань повинна складати 35 мм, а для 40-50-міліметрових — від 50 мм.

Коли установка закінчена, слід відкрити воду і перевірити герметичність всіх з’єднань. Якщо проблем не виявлено, то пристрій можна експлуатувати.

Монтаж рушникосушки у Львові :: Особливості монтажу

Якщо ви не знаєте, як підключити рушникосушку правильно, то краще довірити цю процедуру професіоналам. Особливо це стосується випадків, коли пристрій є частиною системи гарячого водопостачання. У цій ситуації рушникосушка є не тільки пристроєм для обігріву ванної кімнати, але і «компенсуючої петлею». Помилка монтажу може порушити роботу всієї системи, тому до цього процесу потрібно поставитися максимально серйозно.

Низькі ціни на монтаж рушникосушки у ЛьвовіДалеко не кожна рушникосушка підійде до наявної системи, тому перед покупкою слід проконсультуватися з фахівцем.Краще віддати перевагу пристроям вітчизняного виробництва, оскільки вони адаптовані до використання в умовах нашої країни, з їх підключенням у багатоквартирних будинках, де система опалення та гарячого водопостачання зроблена по типовим проектом, проблем не виникає.

Якщо рушникосушка монтується в стояк, то при її установці необхідно передбачити такий елемент, як байпас. Він являє собою вертикальний патрубок з вентилем. При перекритті кранів, провідних до рушникосушарки, байпас дозволяє здійснювати циркуляцію води по стояку. Це є оптимальним варіантом, оскільки при виконанні ремонтних робіт немає необхідності зупиняти роботу всієї системи.

Робити монтаж самостійно, або довіритися професіоналам — це ваш вибір. Але якщо ви не впевнені, що знаєте, як встановити рушникосушку, щоб забезпечити її працездатність і функціонування системи в цілому, то скористайтеся послугою професійного підключення.

Монтаж рушникосушки у Львові. Ціни