Монтаж розеток і вимикачів :: Найнижчі ціни у Львові

При зведенні будь-якої мережі, виникає питання,   що являє собою установка розеток і вимикачів. В даному випадку потрібно взяти до уваги всі факти майбутнього розташування ПК, чи задовольняють позиції нинішнього перебування розеток по відношенню до майбутньої мережі, і багато інших дрібниць. Часом, установка розеток і вимикачів проходить дуже легко, коли немає необхідності бурити нові дірки і досить провести кілька подовжувачів. Також слід пам’ятати, завантаження однієї розетки має межу, в разі якщо виникне перенапруження, можливі сумні наслідки.

Монтаж розеток і вимикачів у ЛьвовіУстановка розеток і вимикачів — дуже ємне поняття. В першу чергу необхідно розуміти, що від їх розташування залежить безліч проблем, що випливають. Наприклад, важкодоступність вимикача, або зовсім недоступність розетки. Їх необхідно розташувати так, щоб в подальшому вони не забивалися в найдальший кут, де не буде можливості контактувати з ними. Адже будь-яка поломка буде мати на увазі розбір нескінченних завалів. Тому вкрай рекомендуємо тричі подумати про правильне місце установки.

Відмінні риси установки розеток і вимикачів

Електроустановчі вироби, до яких відносяться вимикачі і розетки, діляться на вироби для прихованої і відкритої проводки. Установка розеток і вимикачів для прихованої проводки проводиться в пластмасові або металеві коробки глибиною 40 мм і діаметром 60 мм. Для коробок в стіні робляться спеціальні поглиблення, після установки вироби закріплюються гіпсовим або алебастровим розчином. Для відкритої проводки використовуються пластикові коробки для накладного монтажу глибиною 30-40 мм, які прикріплюються до стіни шурупами з потайними головками.

Стандарти установки розеток і вимикачів

Для вимикачів і розеток є три варіанти установки: радянський, європейський стандарт і за бажанням клієнта. За радянським стандартом висота розташування вимикача від підлоги становить 160 см. Таке розташування звичне, зручне і безпечне для малюків. Розетки встановлюється на відстані 90 см.

Багато сучасні громадяни віддають перевагу європейському стандарту — більш модному і сучасному. Вимикач за євростандартом розташовується на 90 см від підлоги, тобто на рівні опущеної руки дорослої людини. Розетка за європейським стандартом встановлюється на 30 см від підлоги, що дозволяє не виставляти на зовні електропроводку.

Установка розеток і вимикачів може проводитися за бажанням клієнта, який керується власними уявленнями про зручність і безпеку.

В даний час використовуються розетки, відповідні євростандарту. Старі розетки не підходять до більшості сучасних електроприладів. Діаметр штирів і відстань між ними в розетках євростандарту відрізняється від розеток старого вітчизняного зразка, сила струму в євророзетка становить 10А або 16А, в наших — 6,3 А або 10 А.

Безпека при установці розеток і вимикачів

Встановлення розеток і вимикачів :: Найнижчі ціни у ЛьвовіВимикачі і розетки є електроустановчі вироби, розраховані на певний робочий струм. При високих навантаженнях вони можуть перегрітися, що стає причиною обгорання контактів і навіть пожеж.

Для забезпечення безпеки і нормальної експлуатації електромереж та приладів, установка розеток і вимикачів повинна проводитися фахівцями, що розбираються в техніці безпеки і мають спеціальний допуск, що дозволяє проведення електроустановчих робіт.

Установка розеток і вимикачів щодо трубопроводів регламентується правилами, з яких випливає, електроустановочні вироби повинні розташовуватися не менше ніж за півметра від трубопроводу. Проведення прокладаються в стіні над підлогою на відстані 20 — 30 см. Проводи повинні бути міцно пригвинчені щоб уникнути іскріння і перегріву.

Установка розеток і вимикачів повинна проводитися при відключенні напруги.

Особливістю сучасних побутових приладів є те, що в них вилка має заземлювальний провід. Розетки під такі вилки також повинні мати заземлення. При цьому використовується 3-х жильний кабель, перетин якого розраховане на дану потужність. Робиться це з метою підвищення безпеки при користуванні електроприладами.

Монтаж розеток

Велика кількість сучасних електроприладів змушує рано чи пізно задуматися про заміну старих та встановлення нових розеток. Багато хто не розуміє, що старі радянські електроточки просто не розраховані на те, щоб витримувати навантаження, що покладаються на них микроволновками, бойлерами, електрочайниками, комп’ютерами і т.д. В результаті відбувається перегрів контактів, і розетки в буквальному сенсі плавляться зсередини, а при використанні трійника взагалі може стати причиною пожежі. Установка додаткових електроточок допомагає вирішити дану проблему без особливих витрат, звичайно, якщо ви не вирішите при цьому провести повну заміну електропроводки.

Монтаж розеток у ЛьвовіДля того щоб правильно встановити розетку необхідно знати кілька основних умов якісного монтажу. Залежно від того який тип розетки ви вибрали, підбирається кріплення: для зовнішніх ізоляційна пластина на стіну, для внутрішніх монтажна коробка. Після цього, перш за все, потрібно визначити фазний провід і простежити за тим, щоб він не замкнувся на заземлення, так як це може призвести до короткого замикання і, за відсутності аварійного автомата, до перегорання всіх електроприладів в мережі. Підключивши дроти до відповідних контактів необхідно надійно зафіксувати корпус, в завершенні залишається тільки перевірити працездатність розетки.

Монтаж вимикачів

Для того щоб провести монтаж вимикача своїми руками необхідно озброїтися індикаторною викруткою, плоскогубцями, викруткою з ізольованою рукояткою і столярним ножем. Після демонтажу старого вимикача, перш за все, потрібно перевірити, чи правильно проведена електропроводка — вимикач повинен розривати фазу. Якщо на всіх Монтаж вимикачів у Львовіпроводах «нуль» то бажано викликати електрика щоб він підключив електроточки як годиться. Провід підключається до відповідних клем, якщо присутнє світлодіодне підсвічування, то його проводки потрібно зафіксувати, скрутивши разом з основними гвинтовим кріпленням клеми. Для того щоб під час кріплення вимикача в коробці дроту не закоротити на розпірні лапки провід потрібно зачищати не більше ніж на 5 мм, щоб він був повністю прихований клемою. У разі якщо старий провід оголений більше ніж потрібно його відкриту частину вкорочують кусачками. Послідовним обертанням кріпильних болтів розпірні лапки розпрямляються до потрібного положення, завдяки чому вимикач надійно фіксується в коробці. Після установки накладних клавіш прилад повністю готовий до експлуатації.

Монтаж розеток і вимикачів :: Найнижчі ціни у Львові