Монтаж підвісного унітазу || Ціни на встановлення Львів

Монтаж підвісного унітазу. Підвісні унітази можуть сильно відрізнятися один від одного за зовнішнім виглядом і за функціональністю. Відповідно, варіюється і ціна: у продажу є і прості бюджетні моделі, і товари середнього класу, і дорога високотехнологічна або дизайнерська продукція. Проте, у них всіх є загальне властивість: ці конструкції не мають горизонтальної опори — кріпляться на спеціальну вертикальну металеву раму-інсталяцію, заховану за стіною. Унітаз і елементи управління зливом залишаються зовні. Незважаючи на гадану неміцність, підвісні конструкції дуже надійні — витримують навантаження до 400 кг, тому абсолютно безпечні у використанні.

У наш час вибір унітазів дуже великий: класичні моделі з бачком, так звані компакти, моноблоки, безбачкові і, звичайно, підвісні унітази. Вони не займають багато місця, не заважають проводити вологе прибирання і виглядають естетично. Така сантехніка стає все популярнішою, незважаючи на відносну складність в монтажі.

Монтаж підвісного унітазу у Львові

Монтаж підвісного унітазу Львів
Яким чином буде встановлюватися унітаз, залежить від матеріалу несучої конструкції. Міцна сталева інсталяція може прикріплятися прямо до стіни, якщо вона зведена з цегли або бетону. Якщо ж стіна ненадійна і не зможе витримати серйозну вагу, опорну конструкцію фіксують в декількох точках: до підлоги і стелі або до підлоги і до стіни. Існують спеціальні трикутні рами, призначені для монтажу в кут приміщення. Вони забезпечені накладками, розгорнутими під кутом 45 градусів, і декількома додатковими профілями.

Чашу унітазу навішують на нижню частину каркасу, туди ж підводять зливну трубу. Бачок розташовують у верхній частині рами. Він виготовлений з високоміцного поліетилену і нагадує пластикову каністру з отворами для труб і спеціальними кріпильними вушками. Багато виробників містять його в пінопластовий кожух для додаткової звукоізоляції.

Висоту розташування унітазу і комунікацій можна задати, відрегулювавши ніжки інсталяції. Всі комунікації закривають гіпсокартонною стінкою, яку облицьовують плиткою, потім навішують сантехніку. Обов’язково залишають люк, що забезпечує вільний доступ до прихованих елементів системи. Зовні люк маскують панеллю керування зливом. Спуск води може здійснюватися натискання кнопки або клавіші, а іноді поворотом спеціальної рукоятки. Зазвичай система працює в двох режимах зливу: з витратою повного бака води або тільки половини.

Підвісні унітази можна кріпити не тільки до звичайної високої настінної інсталяції, але і до більш низької, призначеної для острівного розташування, — в центрі санвузла. В цьому випадку короб, що маскує опорну сталеву раму, нагадує вузьку тумбу і служить елементом зонування простору.

Встановлення підвісного унітазу у Львові

Ціни на встановлення підвісного унітазу ЛьвівДеякі настінні унітази можуть не мати бачка. Замість нього використовують конструкцію під назвою друкшпюлер (від нім. Druck Spϋler — «змив під тиском», «нажімной спуск») — пристрій, що змиває, у вигляді невеликого сталевого елемента циліндричної форми, який підводиться безпосередньо до труби з холодною водою. Зовні видно тільки фронтальну панель з кнопкою або невелику вертикальну трубку з важелем. При натисканні на важіль створюється різниця тиску всередині пристрою, завдяки чому вода швидко затягується всередину системи і під напором подається в унітаз. Змив припиняється, коли вирівнюється тиск і закривається спеціальний клапан. Конструкція дуже компактна і дозволяє заощадити ще більше місця в санвузлі. Крім того, її використання зручне, так як не доводиться чекати, коли наповниться бачок. Однак є й мінуси. Якщо раптово відключать холодну воду, друкшпюлер працювати не зможе, в циліндрі немає запасу рідини. Також він чутливий до рівня тиску в системі водопостачання і працює трохи голосніше.

Зовнішній вигляд. Підвісні моделі унітазів прийнято умовно ділити на компактні, середні і подовжені. Для невеликих приміщень використовують компактні (близько 50 см в довжину), які також можуть бути кутовими. Середні (довжиною від 54 до 60 см) оптимальні для суміщених санвузлів і просторих туалетних кімнат. Подовжені моделі зі збільшеною горизонтальною проекцією (близько 70 см) встановлюються у великих приміщеннях. Саме ці моделі рекомендується для використання особам з обмеженими фізичними можливостями, повним і літнім людям.

Підвісні унітази також відрізняються матеріалом виготовлення, конфігурацією, кольором. У виготовленні сучасних настінних унітазів, як і підлогових, крім санфаянса і більш дорої порцеляни, все активніше використовують скло, метал і навіть пластик, що дає набагато більше можливостей для дизайну. Дизайнери компаній-виробників пропонують не тільки класичні овальні моделі, а й вироби у вигляді паралелепіпеда, трапеції, циліндра, усіченого конуса і ще більш складних геометричних фігур. Колір виробів також варіюється в найширших межах. Актуальні й моделі з візерунком.

Монтаж підвісного унітазу || Ціни на встановлення Львів