Монтаж підвісних стель з гіпсокартону. Ціни у Львові

Монтаж підвісних стель з гіпсокартону у Львові. Підвісна стеля з гіпсокартону — це підвісна конструкція з кріпильного каркасу і гіпсокартонних плит, де каркас кріпиться під базовою стелею на стіни, а на встановлений каркас кріпляться плити. Підвісна стеля використовується для краси, наприклад, багаторівневий, підвищення шумоізоляції в приміщенні, приховування недоліків базового стелі та ін. Встановити підвісну стелю з гіпсокартону своїми руками цілком можливо, якщо знати його конструкцію і слідувати деяким простим рекомендаціям, і якщо Ваші руки ростуть з потрібного місця, то Ви це зробите.

Вибір матеріалів для підвісної стелі з гіпсокартону

Найлегший варіант — це придбати готовий комплект у фірми виробника, а встановлення підвісної стелі зробите своїми руками. Але набагато дешевше буде купити всі матеріали самостійно

Монтаж підвісних стель з гіпсокартону. Ціни у ЛьвовіДля установки підвісної стелі своїми руками Вам знадобитися:

  • По-перше, дерев’яні рейки або металеві профілі. Причому зручніше для непрофесіоналів буде використання саме металевих профілів, вони більш легкі, гнучкі і дешевші.
  • По-друге, плити гіпсокартону. Вибирайте плити товщиною 8-9 мм Для приміщень підвищеної вологості слід купувати спеціальний, вологостійкий гіпсокартон. Але будьте обережні з використанням гіпсокартонних плит у вологих приміщеннях!
  • Петлі (можна використовувати також підвіси), з’єднувальні кріплення.
  • Також Вам знадобляться саморізи, дюбелі (якщо у Вас бетонні стіни) або шурупи (якщо дерев’яні), шуруповерт, дриль, рулетка, рівень, бичевка, шпатель, будівельний ніжок, гіпсова шпаклівка, папір для армування швів.

Монтаж підвісної стелі з гіпсокартону у Львові своїми руками

Установка підвісної стелі своїми руками за допомогою гіпсокартонних плит складається з таких етапів:

  • Підготовчий. Необхідно визначитися з необхідною кількістю гіпсокартонних плит. В середньому розмір однієї плити становить 1,2 м х 2,5 м, враховуючи, що в процесі монтажу потрібно розрізати плити, підганяючи їх під розміри стелі, краще взяти більше. Так само необхідно придбати профілі каркаса, дерев’яні або металеві на Ваш смак і підготувати електрику в місцях виведення світильників або світильника, зняти кондиціонери та ін.
  • Створення схеми майбутньої конструкції. Конструкцію каркаса для підвісної стелі Вам буде змонтувати простіше, якщо Ви заздалегідь намалюєте його схему на аркуші паперу, відзначите на ній всі світильники і інші особливості Вашої стелі, наприклад, труби або кондиціонер.

Отже малюємо схему конструкції у масштабі (який Вам зручніше):

  1. Встановлений по периметру приміщення крайній профіль.
  2. Петлі для міцності конструкції, пригвинчуємо до стелі приблизно через кожні 60 см, на які будуть встановлені несучі профілі.
  3. Несучі профілі, прикріплені до крайнього профілю і до петлів, вони встановлюються на відстані 120 см один від одного, на них будуть надалі встановлені гіпсокартонні плити по довгій стороні.
  4. У місцях перетину несучих і поперечних профілів на несучі профілі встановлюється сполучне кріплення на відстані 30 см один від одного.
  5. Через сполучне кріплення вставляються поперечні профілі, до них будуть кріпитися плити по короткій стороні.
  6. Відзначте проводку на схемі, але так, щоб вона не торкалася профілів!
  • Розмітка стелі. Для точності монтажу згідно з намальованою схемою розмітьте за допомогою правила і мотузки місця установки профілів, петель, а також відзначте на базовій стелі місця розміщення світильників.
  • Монтаж каркаса підвісної стелі у відповідності з схемою і виробленої розміткою.
  1. Крайні профілі кріпляться до стін за допомогою шурупів, якщо стіни дерев’яні і за допомогою дюбелів, якщо бетонні стіни.
  2. Закріплюємо петлі.
  3. Підпилюємо за розміром несучі профілі, встановлюємо їх, прикріпивши саморізами до крайнього профілю і закріпивши на петлі.
  4. На несучі кріплення кожні 30 см встановлюємо сполучні кріплення.
  5. Обрізаємо за розміром поперечні профілі і вставляємо їх у сполучні кріплення, фіксуємо за допомогою саморізів.
  6. Закручуємо всі саморізи у відігнутих вушках, загинаємо вушка.
  • Установка гіпсокартонних плит. До каркаса за допомогою шурупів прикріпіть гіпсокартонні плити, акуратно, щоб плити не тріснули. Починати краще з центральної плити. По довгій стороні шурупи угвинчують кожні 20 см і листи поєднуйте щільно, по короткій — 30 см, і між листами залишайте зазор в 3-4 мм, а також ж залиште такий же зазор між стіною і стелею.

Встановлення підвісних у Львові

Шпаклювання гіпсокартонних плит

Тепер можна обштукатурити місця з’єднання плит гіпсовою штукатуркою. Шпаклюємо перший раз втискаючи шпаклівку прямо в шви, а також в місця з’єднання стіни і стелі. Шпаклюємо також капелюшки шурупів. Після першої шпаклівки арміруємо шви тонким шаром паперу, а після наносимо другий шар шпаклівки.

Після висихання шпаклівки можна стелю фарбувати або обклеювати шпалерами.

Багаторівнева підвісна стеля з гіпсокартону

Багаторівневу підвісну стелю можна встановити, як другий рівень під уже встановленою підвісною стелею, або, як надбудову над базовою. Збирається вона по тієї ж інструкції, що й однорівнева. Спочатку розраховується і малюється схема підвісної стелі, далі проводиться розмітка, а після встановлюється сама підвісна стеля.

Монтаж підвісних стель з гіпсокартону. Ціни у Львові