Монтаж паркету Львів :: Низькі ціни :: Гарантія якості

Укладання паркету або паркетної дошки являє собою складний процес, точне дотримання технології якого вимагає підвищеної уваги, професіоналізму, певної вправності і достатнього досвіду. Паркет — один з найдорожчих видів підлогових покриттів, процес його монтажу досить складний і своєрідний, тому найменше відхилення від дотримання правил його монтажу може призвести до псування матеріалу або втрату його основних механічних характеристик. Ремонт паркету або його заміна ще складніше, щоб не доводити до цього, потрібно правильно, грамотно підійти до процесу, вивчити всі інструкції, що додаються до даного виду паркету, зрозуміти суть технології укладання.

Найчастіше власники квартир і приватних будинків не беруться самі за укладання паркету. Це правильне рішення, роботи повинні проводитися професіоналами, які, крім відповідальності за якість виконуваних робіт, ще й дають солідну гарантію.

Монтаж паркету у Львові

Монтаж паркету Львів :: Низькі ціни :: Гарантія якостіЗазвичай  роботи з укладання паркету проводяться на заключних етапах ремонту приміщень, коли вже оброблені стіни. Це пояснюється не тільки зручністю роботи і прагненням зберегти покриття. Справа в тому, що при укладанні паркету і паркетної дошки вже не можна буде грунтовно провітрювати приміщення, наприклад, після фарбування стін або стель,  не можна проводити роботи, пов’язані з підвищеною вологістю. Необхідно дотримуватися температурного режиму і підтримувати постійну вологість, характерну вже для приміщення, яким будуть користуватися тривалий час. Штучний паркет і паркетну дошку перед укладанням необхідно витримати саме в тій кімнаті, в якій і буде проводитися укладка, протягом декількох днів, даючи матеріалу акліматизуватися і набрати відповідну вологість.

Підготовка основи для підлогового покриття теж займає тривалий час, адже його обов’язково потрібно вирівняти за будівельним рівнем. Іноді для цієї мети застосовується популярний гідравлічний рівень. Для вирівнювання поверхні основи найчастіше використовують пристрій бетонної, цементної або гіпсової стяжки. Товщина шару бетону, що розрівнюють при цьому, не повинна бути менше 1 см, інакше під впливом механічних навантажень в ньому можуть утворитися тріщини і виколи, що з часом призведе до його часткового руйнування. Перепад рівня поверхні такої стяжки не повинен перевищувати 2 мм на один метр, інакше паркет буде «грати», прогинаючись під тяжкістю людини або встановлених на нього меблів.

Встановлення паркету у Львові

Крім бетонних або цементних стяжок, під паркет прокладається шар підкладки, виконаної з різних сучасних матеріалів. Це може бути пінопласт, поліпропілен, будь-який інший полімерний матеріал, який може забезпечити перешкоду проникненню вологи, теплоізоляцію, звукоізоляцію підлогового покриття. У деяких випадках на окремі види паркету передбачається спеціальна індивідуальна підкладка, що продається в комплекті з основним покриттям підлоги.

В якості підкладки іноді може використовуватися звичайна фанера, але ні в якому разі на ДВП! Підкладка кріпиться до бетонної основи на спеціальний клей або гарячу мастику (такий спосіб надійний, але вже не сучасний), або за допомогою саморізів, для чого в бетонних стяжках свердлять отвори під дюбелі. Якщо застосовується фанера, то вона повинна бути обов’язково відшліфована і загрунтована.

Монтаж паркету у ЛьвовіВласне укладання паркету проводиться кількома методами. Найпопулярніший з них — «плаваючий» метод. Тут в технології складання і закріплення між собою паркетних планок або дошки відмінностей немає, тільки отриманий масив основи не кріпиться до підкладки. В інших випадках зібраний паркет за допомогою того ж клею або мастики кріпиться до підкладки намертво. Цим досягається його стаціонарність при відхиленнях в рівні поверхні основи, так паркет не «грає» і не прогинається. Але у «плаваючого» методу є безумовний плюс — при сезонних змінах температури підлогове покриття «оживає», збільшуючись або зменшуючись в розмірах. На один метр поверхні такі сезонні збільшення можуть досягати декількох міліметрів, що при великих площах досить сильно позначається. Якщо не залишити регульованих зазорів у стін, паркет може «спучитися», це відноситься і до приклеєних варіантів. Стаціонарні, закріплені мастикою паркети навіть більш чутливі до таких «переміщень».

Після укладання паркету проводиться його циклювання за допомогою спеціальних механічних пристроїв або вручну. Процес циклювання і шліфування паркету — досить пильна робота, але саме в цей момент ні в якому разі не можна відкривати вікна і влаштовувати протяги. Працювати потрібно в респіраторах. Втім, професіонали знають всі тонкощі виробництва робіт.

Після циклювання проводиться декорування місць сполучення підлоги і стін, укладання плінтусів і інших елементів, що декорують.

Монтаж паркету Львів :: Низькі ціни :: Гарантія якості