Низькі ціни на монтаж освітлення у Львові

Монтаж освітлення у Львові — це важливий етап в процесі створення затишку і комфорту всього будинку. Грамотний розподіл світлового потоку допоможе ефектно урізноманітнити інтер’єр, підкреслити гідності або приховати недоліки дизайну.

Низькі ціни на монтаж освітлення у ЛьвовіРоботу варто починати з розрахунків і креслень. Необхідно визначитися з місцем розташування світильників, вимикачів, точок освітлення. Для санвузлів, кухонь і прихожих цілком вистачає одного джерела світла. Якщо потрібно провести монтаж освітлення вітальні, спальні або їдальні кімнати, рекомендується використовувати два і більше світильників.

Монтування передбачає приєднання фазного проводу в патроні до далеких контактів. При цьому вимикач повинен розмикати «фазу». Дотримання всіх правил монтажу гарантує надійність і безпеку освітлювальної системи. Найкраще — довіритися послугам електриків. Фахівець допоможе вибрати якісний матеріал, проконсультує з усіх питань.

Сьогодні виробники пропонують на вибір величезний асортимент світильників, що відрізняються між собою за призначенням, технічними характеристиками, зовнішнім виглядом і способом установки. Якщо хочете створити в будинку спокійну обстановку для відпочинку і спілкуванню з родиною, віддайте перевагу дифузним світильників. Вони допоможуть забезпечити рівномірну освітленість, зведуть до мінімуму різкі контрасти. А любителям урочистої атмосфери, гри світлотіні підійдуть кришталеві світильники, наділені яскравим блиском. Найголовніше — пам’ятати про те, що вони повинні бути виконані в єдиному стилі з вашим інтер’єром.

Монтаж освітлення у Львові :: Кілька слів про супутні матеріали

Монтаж освітлення у Львові
six energy saving fluorescent lamps on blue background

Мабуть, найважливішим питанням в процесі організації освітлення в будинку є покупка необхідних матеріалів. Щоб розрахувати параметри перетину кабелю, потрібно розділити загальну потужність навантаження на 220. Якщо отримане значення виявиться менше 10, то для монтажу вибирайте дроти з діаметром перетину від 0,75 мм.кв. Якщо воно не перевищує показник 15, оптимальним варіантом будуть дроти з діаметром перетину 1 мм.кв.

Вибираючи лампу, звертайте увагу не тільки на її дизайн, а й на основні характеристики. У будь-якому будівельному магазині ви зможете придбати криптонові і біспіральні лампи, з матовою і дзеркальною поверхнею, люмінесцентні і галогенні. Вони розрізняються потужністю, наповненням, рівнем світловіддачі і терміном служби.

Що стосується вимикачів, спирайтеся на зручність і ваші смакові переваги. Вимикачі з реостатом дозволяють регулювати яскравість освітлення, а вимикачі з внутрішньою підсвіткою зручні при використанні в темряві. Тим, хто часто забуває відключати світло, варто зупинити вибір на вимикачах-автоматах. Вони здатні реагувати на рух або на теплове випромінювання.

Монтаж освітлення :: Сучасні тенденції дизайну в освітленні

Відмінним прийомом світлового оформлення будинку можна назвати комбінацію розсіяного світла в поєднанні з яскравими акцентами. Додайте кілька стельових світильників по діагоналі на різних рівнях. Тут найголовніше — врахувати пропорційну відповідність композиції розмірам кімнати.

Цінуйте новизну і практичність? Тоді використовуйте систему бездротового освітлення. Лампочки, поглиблені в панель, створять незвичайний вид стелі і стін. Самі панелі містять два струмопровідних шари, що дозволяє повністю відмовитися від проводів.

Монтаж освітленняЦікаво і оригінально буде виглядати отвір в стелі з штучним підсвічуванням. Точкові світильники, змонтовані по периметру підвісної стелі, дозволять візуально підняти її. Затишок приміщенню забезпечить також підсвічування окремих елементів меблів (скляних полиць, різних ніш, карнизів).

Точне дотримання правил з безпечного монтажу забезпечить успішну експлуатацію на довгий термін. Ціна на монтаж освітлення буде залежати від характеру і складності пророблених робіт, типу освітлювальних систем і якості використовуваних матеріалів.

Низькі ціни на монтаж освітлення у Львові