Монтаж газової колонки. Особливості || Ціни у Львові

Наявність газопроводу, що поруч пролягає — це порятунок від багатьох проблем і бід. Це шанс на комфортне життя в приватному будинку. І установка газової колонки своїми руками в будинку дозволить всьому вищесказаному втілитися в реальність.

Звичайно, хтось може сказати, що надто вже пихаті слова про якийсь газ. Адже приватний будинок так-і-так передбачає масу господарських робіт. Так правильно! Роботи в приватному будинку завжди багато. Але установка газової колонки дозволить значно знизити загальну трудомісткість. І причина проста — піде щоденна топка дров, а разом з нею і сезонна заготівля сировини. Але давайте закінчимо про наболіле і перейдемо до справи …

Монтаж газової колонки у Львові

Установка газової колонки своїми руками або із залученням фахівців в будь-якому випадку повинна починатися з дозволу від відповідних органів !!! Також слід враховувати, що підведення газу повинні виконати майстра з газової служби, інакше можна отримати солідний штраф. Але давайте уявимо, що дозвіл і підведення газу вже зроблені.

Ви вирішили встановити газову колонку самі? Знаючи трохи теорії і правил можна з легкістю її встановити своїми руками.

Газова колонка — це прилад для нагріву проточної води. Правильна назва: газовий проточний водонагрівач настінного типу. Для нагріву проточної води газовою колонкою використовується природний або скраплений газ.

Монтаж газової колонки у ЛьвовіВ разі неправильного встановлення газової колонки наслідки можуть бути непередбачувані. Треба знати, що гази є пожежонебезпечними, а згорілі гази мають отруйну дію. Тому, установка газової колонки є дуже відповідальним заняттям.

Якщо дотримуватися норм і запобіжних заходів, то встановити газову колонку Ви зможете своїми руками за лічені хвилини.

Як встановити газову колонку? Крок перший.

Вибираємо місце, де будемо встановлювати нашу газову колонку. По-перше, встановлювати газову колонку в приміщенні, де простір менше 8 кубічних метрів, не можна. Приміщення повинно бути не тільки добре вентильоване, а й захищене від замерзання. Газова колонка вішається на стіну, тому треба дотримуватися мінімальної  відстані. Вони показані на малюнку в сантиметрах.

Зверніть увагу, що прилад не можна вішати над джерелами тепла, а відстань від газової колонки до меблевої шафи мінімум 3 сантиметри.

Як встановити газову колонку? Крок другий.

Підключаємо газову колонку до водопостачання. На вході холодної води рекомендується встановити зворотний клапан і запірну арматуру (кульовий кран або вентиль).

У разі, якщо під рукою немає інструкції, визначити, де подача холодної води до колонки, а де вихід з неї гарячої води, можна наступним чином: слід зняти кожух, щоб було видно теплообмінник. Тепер водопостачання визначається таким чином: подається вода в газову колонку знизу, а вихід після теплообмінника зверху.

Як встановити газову колонку? Крок третій.

Встановлення газової колонки. Особливості || Ціни у ЛьвовіПідключаємо до колонки газ і димар. Слід пам’ятати, що газова підводка повинна бути оснащена газовим краном і діелектричною вставкою. Діелектрична вставка не потрібно, якщо підводка гумова. Пам’ятайте, що на подачу газу до колонки потрібно підводка з більшою пропускною здатністю, ніж для газових плит. Така підводка продається в будь-якому магазині газового обладнання.

Щоб підключити газову колонку до димоходу можна використовувати жорстку, або гнучку трубу. Труби димовідводу повинні бути щільно і герметично з’єднані з патрубком газової колонки і вихідним отвором димоходу. Мінімальні відстані можна подивитися на малюнку.

Як встановити газову колонку? Крок четвертий.

Вводимо встановлену газову колонку в експлуатацію. Для цього відкриваємо газовий кран і вентиль холодної води. Перевіряємо з’єднання газу і води на герметичність. З’єднання газу перевіряють мильним розчином. У разі, якщо мильний розчин пузириться, то слід з’єднання підтягти. Перевірити з’єднання води можна сухою серветкою, вона повинна залишитися сухою. Якщо десь підтікає, то з’єднання підтягуємо.

Шановні друзі, при найменших сумнівах в установці газової колонки обов’язково звертайтеся в спеціалізовану організацію. Адже неправильна установка газової колонки своїми руками може похитнути Вашу безпеку і принести шкоду.

Монтаж газової колонки. Особливості || Ціни у Львові